Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada İncir Görmek Ne Anlama Gelir?


16.09.2020
424
Rüyada İncir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İncir Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyasında incir gören kimse için mal ve rızık elde etmeye tabir edilmektedir. Bereket bolluğun sembolü olarak belirtilen incirin, rüyada görülmesi de yine aynı şekilde bolluk, bereket ve yüksek kazançlara delalet etmektedir. Rüya sahibinin zahmetsiz bir şekilde bolluğa erişmesine delalet eder. Diğer yandan rüyada incir görülmesi, uğursuzluk, sıkıntı, dert, tasa ve mevki kaybı gibi olaylara da delalet eder. Bazı rüya tabircilerine göre de rüyada görülen incir altın olarak değerlendirilmekte, rüyada yenilen her incir için bir altına tekabül ettiği kabul edilmektedir. Mevsiminde yenilen incir kötüye yorumlanırken, evlilik ve mutluluk olarak tabir edilmiştir. Mevsimsiz görülen incir ise rüya sahibinin kıskançlığına işaret eder.

Rüyada görülen incirin rengine göre de sembolize ettiği olay değişmektedir. Rüyada görülen incir eğer sarı ise hastalık, siyah ise üzüntü ve pişmanlık, yeşil incir de borç anlamına gelmektedir. Tamamı ile çürümüş incir görmek rüya sahibi için kısmete tabir edilir. Aynı zamanda da etrafta bulunan düşmana da delalet etmektedir. Rüyada kurtlu incir görmek kısmet ve dedikodu ile kıskançlığa delalet etmektedir.

Rüyada İncir Yemek

Rüyada İncir Yemek, Rüyasında incir yediğini gören kimse için elde edilen bir fırsatın değerlendirilmesine, rüya sahibi için sağlanan desteğin en iyi şekilde değerlendirilmesine delalet etmektedir. Rüya sahibinin kazanacağı başarıyı, emek vererek sağlayacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin iş ile eline geçen en önemli fırsatları bile değerlendirerek başarıyı yakalayacağına işaret eder.

Rüyada İncir Toplamak

Rüyada İncir Toplamak, Rüyasında incir topladığını görmek yaptığınız ya da yapacağınız yatırımı elde etmeye delalet etmektedir. Bu durumu sadece başarı olarak düşünmemek gerekmektedir. Başarı için çalışma bu şekilde ifade edilebilmektedir. Bu durumum, güvenirlik ve benzeri işleri dikkate alınarak bir yatırım şekli alınması gerekmektedir. Bazı yorum durumlarında miras durumu da dikkat çekmektedir. Rüya sahibine ve akrabalarınıza bırakılan miras, görülen rüyanın sonuçları arasında olmaktadır.

Rüyada Kuru İncir Görmek

Rüyada Kuru İncir Görmek, Rüyada kuru incir görmek oldukça iyi rüyalardan bir tanesi olmaktadır. Bir kimsenin rüyasında kuru incir görmesi, kendisinin mal varlığının artacağına ve zenginleşeceğine delalet etmektedir. Rüya sahibinin kazancı artarak, evindeki rızkın çoğalmasına, müşterilerin artarak işlerini açılmasına delalet eder.

Rüyada İncir Reçeli Görmek

Rüyada İncir Reçeli Görmek, Rüyada incir reçeli gören kimse için hayra ve güzel kısmet ile tabir edilmektedir. İncir rüyaları genellikle incirin tatlı olması durumunda hayra yorumlanmaktadır. Rüyasında incir reçelini kaşıkla yediğini görmek, hemen ulaşacak olan güzel bir habere, ekmeğe sürerek yemek de dünya nimetlerini tatmaya ve dünyada mutlu olmaya delalet etmektedir. Rüyada kırmızı incir reçeli, yakın bir zamanda başınıza gelecek bir gönül ilişkisi anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kimse bekar ise evlenecektir. Bu şekilde rüya genelde rüya tabircilerine göre evlilik, nikah ve nişan gibi olaylara işaret etmektedir. Rüyasında yeşil incir reçeli görmek ve yemek dünya ve ahiret mutluluğuna işaret eder. Yeşil incir reçeli iç huzura, aile yaşantınızda problemsiz geçecek bolluk ve bereket içinde olacak olan bir seneye işaret eder.

Rüyada Siyah İncir Görmek

Rüyada Siyah İncir Görmek, Rüyasında siyah incir gören kimse için kişinin vicdan azabı çekmesine yorumlanmaktadır. Rüyasında siyah incir gören kimse için kişinin yapmış olduğu biri işin ardından oldukça fazla pişman olacağına ve vicdan azabı çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Sarı İncir Görmek

Rüyada Sarı İncir Görmek, Rüyada sarı incir görmek sarı benizli ve soluk tenli birine işaret etmektedir. Sarı incir, görmek iyiye alamet olmamaktadır. Kişide sağlık sorunlarının oluşacağına ve rüya sahibini giderek, sağlığının bozulmasına delalet eder.

Rüyada İncir Ağacı Görmek

Rüyada İncir Ağacı Görmek, Rüyada incir ağacı görmek rüya sahibi için sabırla yıllarca çaba harcayarak ve tırnakları ile yoksulluk günlerinde patronu kazacak, düşmüşler için hiçbir şey yapmayacak olan yoksul insanları unutmayacaktır. Rüyada incir ağacı görmek rüya sahibinin aynı anda dualarını ve iyi dileklerini özlemeyen kişiye işaret etmektedir.

Rüyada Başkasının İncir Toplaması

Rüyada Başkasının İncir Toplaması, Rüyasında tanınan başka birisinin incir topladığını görmek güzel haberlerin alınacağına, maddi ve manevi açıdan olumlu gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Rüyada incir toplayan kimse eğer yabancı biri ise gelecek olan güzle haber rüya sahibine olacaktır.

Rüyada İncir Ağacı Dikmek

Rüyada İncir Ağacı Dikmek, Rüyada incir ağacı dikmek sıkıntı getiren bir durumun düzeltilmesine, sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada İncir Bahçesi Görmek

Rüyada İncir Bahçesi Görmek, Rüyasında incir bahçesi görmek kişinin geçiminin çok daha kolay şekillerde olacağına, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi durumunda kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibinin gün geçtikçe daha zor durumlar ile karşılaşacağına, eline geçen para ile çok zor bir şekilde geçinebileceğine delalet eder. Rüya sahibinin her türlü bela ve kazadan uzak olacağına, başarılarının devamı için kendini sürekli olarak yenileceğine ve hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine delalet eder. Kişinin aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına tabir edilir.

Rüyada Yonca Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çiçek Görmek Ne Anlama Gelir?

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.