Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Etek Görmek Ne Anlama Gelir?


15.11.2020
298
Rüyada Etek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Etek Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada etek görmek kişi için uzun olmayan bir yol olmaktadır. Rüyada görülen etek ne kadar güzel olursa o yol o kadar kısmetli olmaktadır. Rüyada etek gören kişi erkek ise oldukça hayırlı ve güzel bir evlilik yapacaktır. Rüyada kısa etek görmek ise acele yapılacak bir evliliğe, uzun etek görmek ise evlilik durumunun uzun bir zaman süre iptal edilme durumunda kalınacağına delalet eder. Rüyada görülen etek kırış kırış ise yapılacak olan evlilikte sorun olacak anlamındadır. Rüyasında buruşuk etek gören kimse uzun bir araştırma yapmadan evlenmemelidir. Rüyada görülen eteğin önü ya da arkası yırtılmış olursa, yapılacak olan evlilik oldukça ferah ve mesut olacaktır.

Rüyada Etek Giymek

Rüyada Etek Giymek, Rüyada etek giymek seyahate işaret etmektedir. Rüya sahibi inanmasa da iş için yolculuk yapması durumunda iyi sonuçlanacağı anlamına gelmektedir. Rüyada etek görülmesi bazı durumlarda kadına da delalet edilmektedir. Rüyada belirtilen kadın evin annesi ya da hizmetçisi olabilir. Rüyayı gören kişi erkek ise güzel bir kadın ile hayatını birleştirmesine delalet eder. Rüyayı gören bir kadın ise çok kısa sürede kısmet bulacak demektir. Rüyada görülen kısa ve dar eteklerin bir erkek tarafından kötü bir harekete maruz kalınacağına delalet eder.

Rüyada Renkli Etek Giymek

Rüyada Renkli Etek Giymek, Rüyasında yeşil etek giyen kişi takva örtüsü ile örtünür ve ahlaki anlamda kendisini geliştirerek manevi derecesini artırır. Rüyada kırmızı etek görmek, iffetli ama gösterişli ve güzel bir kişi ile evlenmeye delalet eder. Rüyada görülen kırmızı etek aşk macerasına tabir edilmektedir. Rüyada görülen sarı etek genelde hastalık olmaktadır. Bu rüyayı gören kişi hiç beklemediği bir anda hastalanır ve hastaneye girmek zorunda kalacaktır. Rüyada görülen mavi etek kişinin arzu ve isteklerinin gerçekleşmesi, neşe ve sevinç içinde olması anlamına gelir. Rüyada mor etek giymek maddi kazanç elde etmeye, pembe etek görmek ise dünya hayatının süs ve eğlenceye delalet eder.

Rüyada Ekmek Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Rüyada Siyah Etek Görmek

Rüyada Siyah Etek Görmek, Rüyada siyah etek görmek ya da giymek genel olarak yöneticilere yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin ağırbaşlı olduğu ve huyu sebebi ile oldukça çok takdir toplayacağına delalet eder. Rüyada siyah etek görmenin diğer tabiri ise şöhret ve ün anlamına gelir.

Rüyada Etek Almak

Rüyada Etek Almak, Rüyada etek aldığını gören kişi yakın bir zamanda bir kısmet bulur ve evlenir. Rüyada satın alınan etek uzun ise bu kişinin uzun ve mutlu bir evliliği olacağı anlamına gelmektedir. Rüyada alınan etek kısa ise evliliğin kısa süreceğine delalet eder. Bu duruma iyi düşünmek anlamına gelmektedir.

Rüyada Etek Ütülemek

Rüyada Etek Ütülemek, Rüyada etek ütülediğini gören rüya sahibinin evli olması durumunda eşi ile arasını düzelteceğine delalet eder.

Rüyada Beyaz Etek Görmek

Rüyada Beyaz Etek Görmek, Rüyada beyaz etek giydiğini görmek iyi niyete ve iyi duygulara delalet eder. Rüya sahibi kötülük ile ilgili herhangi bir düşünce aklından geçmemektedir. Bu durumun yanında herkes için iyilik isteyen bir kişi olmaktadır.

Rüyada Altın Etek Görmek

Rüyada Altın Etek Görmek, Rüyasında altın etek gören kimsenin çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, kazancı artacağına ve ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Birden Fazla Etek Görmek

Rüyada Birden Fazla Etek Görmek, Rüyasında birden fazla etek görmesi duaların kabul olması ile beraber sevinç yaşayacağına, kırgınlıkların son bulacağına delalet eder. Rüya sahibinin uzun zamandan beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada İncir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tavşan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Salatalık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Arı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ayı Görmek Ne Anlama Gelir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.