Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Düşmek Ne Anlama Gelir?


10.08.2020
283
Rüyada Düşmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Düşmek Ne Anlama Gelir? Rüyada düşmek çeşitli anlamlar içerebilmektedir. Rüyasında suya düştüğünü gören kimseler için ölüm tehlikesi atlatacağına, evin çatısından bir kiremidin düştüğünü, dağ eteğinden bir kayanın ya da uçağın düştüğünü görmek, elinizde bulunan işten beklediğinizi alamayacağınıza yorumlanır. Rüyasında ayağının kayıp düştüğünü görenin işlerinde kendisini çekemeyen düşmanlarınızın olduğuna işaret etmektedir. Uyku esnasında görülen düşmek hiç iyiye yorumlanmaz. Genel anlamda düşme rüyaları iyiye ve hayra yorumlanmaz. Düşme rüyaları genelde şer ya da zarar olarak tabir edilir. Rüyada kendisinin üzerine bir başkasının düştüğünü gören rüya sahibinin düşmanına ya da düşmanlarına yenileceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında dağ ve duvar gibi yüksek bir yerden düştüğünü görmek, rüya sahibi için erişmek istediği amacına ve maksadına erişemeyeceğine tabir edilir. Rüyasında, rüya sahibinin kendisini bir dağdan, bir ağaçtan, bir duvardan ya da damdan düştüğünü görmesi iyiye yorumlanmamaktadır. Bu rüya muradına erememeye ve istediğine kavuşamamaya olarak tabir edilmektedir. Uykusunda yüz üstü yere düştüğünü görmek pek iyiye yorumlanmaz. Rüya sahibinin zararına işaret etmektedir.

Rüyasında bir darbe alarak düştüğünü görmek bela ve müsibete işaret etmektedir. Rüyasında ayağının kayarak düştüğünü görmek felakete ve haram mala yorumlanır.

Rüyasında balkon ve çatı gibi yerden düştüğünü ve elinin ya da ayağının kırıldığını görmek kendine, dostuna ya da malına gelecek olan zarara, yönetim tarafından hoşlanmadığı bir durum ile karşı karşıya kalmaya tabir edilir.

Rüyada Yüksek Yerden Düşmek

Rüyada Yüksek Yerden Düşmek, Bir kişinin rüyasında kendisini yüksek bir yerden düşerken görmesi, iyilik ve hayırdan şerre düşmeye işaret etmektedir. Rüyasında yüksek bir yerden harabeye düştüğünü, ıssız bir ortama düşmek iyi bir halden kötü bir hale geçmeye işaret eder. Rüyada tüksek bir yerden düşmek, iyilikten kötülük tarafına geçmeye yorumlanır. Bazı durumlarda da yüksek bir yerden düşmek, mal sahipleri ve zenginler için cimriliğe işaret eder.

Rüyasında yüksek bir yerden düştüğünü görmek, oldukça keskin değişikliklere yorumlanır. Rüyasında yüksek bir yerden terk edilmiş bir ev, yıkıntı ya da boş bir araziye düştüğünü gören kişi eşinden ayrılır. Rüyasında düştüğünü görürken ayılan kişi ayrılığın eşiğinden döner. Rüyasında alçak gibi görünen fakat düşerken yüksek görünen bir yer beklenmedik zamanda ortaya çıkacak olan sağlık sorunlarına işaret eder.

Rüyasında ağaçtan ya da alçak bir yerden düştüğünü görmek sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder. Rüyasında hızlı bir şekilde dişerken heyecan ve korku duyan kişi, önem taşıyan sırlar öğrenir. Rüyasında yürürken düştüğünü gören kimse mekan sahibi olur.

Rüyasında yüksek bir yerden düştüğünü ve kalkmadığını gören kişi cimri bir patron ile çalışır. Rüyasında yüksek bir yerden bakmak ve korkmak, bakılan mesafenin uzunluğu kadar ömre delalet eder. Rüyasında yüksekten bakıp korkmamak, rüyayı gören kişinin bir yakınının vefat etmesine tabir edilir.

Rüyasında yüksek bir yerden denize düştüğü görmek, hayatı boyunca huzurlu ve rahat bir yaşam sürmeye delalet eder.

Rüyasında apartmandan aşağıya düştüğünü görmek bu aralarda evinizde bolluk ve bereketin hakim olacağına ve bunun uzunca bir süre devam edeceğine tabir edilir.

Rüyasında bir çocuğun yüksek bir yerden düşmesi, beklenmedik bir yerden gelecek olan mala delalet eder.

Arabanın Uçurumdan Suya Düştüğünü Görmek

Arabanın Uçurumdan Suya Düştüğünü Görmek, Rüyasında arabanın uçurum gibi bir yerden suya düştüğünü görmek, ev halkının birbirini anlayacağı ve oldukça iyi anlaşacağı bir döneme girdiklerine tabir edilir.

Rüyada Yüksek Bir Yerden Düşmek ve Kurtulmak

Rüyada Yüksek Bir Yerden Düşmek ve Kurtulmak, Rüyasında yüksek bir yerden düştüğünü ve kurtulduğunu gören kişiler için çok büyük bir sıkıntı atlatmaya delalet eder. Ancak bu zorlukları tez zamanda atlatırsınız. Her şey yolunda giderken bir anda çıkan aksilikler yüzünden, ne kadar üzücü olsa dahi tez zamanda çözüme kavuşmaktadır. Aile içerisinde oluşan parasal sorunlar kısa sürede çözüme kavuşur. Sizi zor durumdan kurtarmaya yardımcı akrabalarınız ya da yakın çevrenizden yardım gelebilir.

Rüyada Karınca Görmek Ne Anlama Gelir? 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.