Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Diş Görmek Ne Anlama Gelir?


19.09.2020
402
Rüyada Diş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Diş Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyasında diş görmek eksi rüya tabircileri tarafından oldukça detaylı olarak tabir edilmiş bulunmaktadır. Alt, üst, ve çene dişlerinin her biri için farklı yorum getiren tabirciler, genel anlamda dişler için akrabaların her biri olarak yorumlamışlardır. Dişlerde meydana gelecek herhangi bir sorunun, akrabaların başına gelecek olan problemlerin her biri için tabir edilebilir. Rüyada dişlerin korunması ve güzel olması akrabalara göz kulak olduğu anlamına gelmektedir. Rüyada diş görmenin diğer tabir ise birliğin kurulması olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin kendi kardeşleri ve çocukları ile güzel bir birliktelik kuracakları anlamına gelir.

Rüyada Diş Çektirmek

Rüyada Diş Çektirmek, Rüyada diş çektirdiğini gören kimse için iki türlü yorum yapılmaktadır. Rüya sahibi rüyasında çürük bir dişini çektirdiğini gördüyse bu rüya onun beladan kurtulacağına delalet etmiş olmaktadır. Rüyasında çürük dişini çektiren kimse için rahata kavuşacak ve hastalıkları var ise onlardan kurtulacaktır. Sadece rüya sahibinin değil de ailesinin de hastalıklardan kurtulabileceğine delalet edilmektedir. Fakat rüyada çürük olmayan sağlıklı dişlerin çekilmesi ise kötüye yorumlanmaktadır. Rüyasında sağlıklı olan dişini çektirdiğini gören kimse maneviyata yönelmesi gerekmektedir. Maneviyatını güçlendirmediği takdirde tek tek kapıların yüzüne kapanmasına hikmet edilmektedir.

Rüyada Diş Fırçalamak

Rüyada Diş Fırçalamak, Rüyada diş fırçaladığını gören kimse için yakın akrabalarına olan düşkünlüğe tabir edilir. Rüya sahibinin akrabalarını korumak için elinden gelen her gayreti gösterdiğine rivayet edilir. Fakat İslam alimleri ise akrabalarına düşkün olan kişinin, kendini fazlası ile heba etmemesi gerektiğini belirtmektedirler, her durumun Allah’tan olduğuna dair yorum yapmışlardır. Rüyada diş fırçalamak çocukların anne ya da babalarının kanatlarına altına almak istemesi olarak yorumlanır. Aşırı sevgi göstermek manasına gelmektedir. Rüyada diş görmenin diğer hikmetleri ise sahip olunan şeye verilen değeri göstermektedir. Bu rüyayı gören kimseler çoğunlukla küçük şeyler ile mutlu olabilen insanlardır.

Rüyada Diş Dökülmesi

Rüyada Diş Dökülmesi, Rüyada diş döküldüğünü görmek hayatınızda yepyeni tatlar alamaya işaret etmektedir. Rüyada dişlerin dökülmesi, yaşadığınız herhangi bir problemin ya da sıkıntının yakın zamanda son bulacağına ve rahata ereceğinize işaret eder. Rüyada diş dökülmesi ve ardından yenilerinin çıkması da kariyerinizde yaşadığınız problemlerin son bulmasına fakat rüya sahibinin bu durum için oldukça fazla çaba göstermesi gerekmektedir.

Rüyada Dişçiye Gitmek

Rüyada Dişçiye Gitmek, Rüyasında dişçiye gittiğini gören kimse için pek çok hikmeti bulunmaktadır. Bazı İslam alimleri, rüyada dişçiye gitmenin, hastalığa şifa aranmasına işaret ettiğini söylemektedirler. Rüya sahibi ya da akrabalarından birinin hastalanması üzerine, bu durum için yollara düşebileceğine hikmet edilmiş bulunulmaktadır. Rüyada diş doktoruna gitmenin başka bir yorumu ise hayatta olumlu şeyler ile karşılanacağına delalet eder. Rüya sahibinin kendi erkanına söz geçiremeyeceği manası taşımaktadır. Rüya sahibi evli ise çocukları kendisine karşı çıkabilirler. Bir başka tabiri ise eş, dost ve akrabalarının kendisine ihaneti söz konusu olmaktadır. Rüyada diş doktoru genelde şifa kaynaklı olduğu için güzele rivayet edilmektedir.

Rüyada Dişin Kanaması

Rüyada Dişin Kanaması, Rüyada dişinin kanadığını gören kimse, ilk olarak hikmet sahibi bir kimseye kötü davranıldığı manasına gelir. Rüya sahibinin çok iyi kalpli, Allah dostu bir kişiyi kırması anlamına gelmektedir. Rüyada kendi dişinin kanadığını görmek, büyük bir yanlışa rivayet eder. Rüya sahibinin yaptığı hatayı düzeltmesi gerektiği alimler tarafından belirtilmektedir. Rüya sahibi rüyasında başkasının dişinin kanadığını görüyor ise hayırsız bir işe girebileceği anlamına gelir. Rüya sahibinin etrafındaki insanları iyi tanıması gerektiğine rivayet edilir. Rüyada görülen diş kanamaları, genel olarak zorluklara, problemlere ve yanlışlıklara işaret eder.

Rüyada Diş Kırılması

Rüyada Diş Kırılması, Rüyasında dişinin kırıldığını gören kimse için iş hayatında zorlayıcı problemlerin yakın olmasına işaret eder. Kötü ve sıkıntılı haberler almakla ifade edilir. Rüyada dişinin kırıldığını gören kimse için beden sağlığı konusunda yaşanacak uzun süreli hastalık yaşamasıyla tabir edilir.

Rüyada Diş Eti Görmek

Rüyada Diş Eti Görmek, Rüyasında diş etini gören kimse için başı boş bir hayata tekabül eder. Rüya sahibinin yaşadığı hayattan tat alamadığına ve maneviyatının çok eksik olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin devamlı olarak boşluk içinde olduğu ve bu konuda oldukça fazla yorumlar yapılmaktadır. Rüya tabiri alimcileri, rüya sahibinin ilk olarak evvele namazlarını artırmaları gerektiğini, mümkünse oruç tutmaları gerektiğini ve bunun yanında sadakalarını çoğaltmaları gereklidir.

Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mermi Görmek Ne Anlama Gelir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.