Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Civciv Görmek Ne Anlama Gelir?


28.08.2020
427
Rüyada Civciv Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Civciv Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya sahibi için civcivleri sevmek oldukça iyi anlama gelmektedir. Bu rüya sahibinin arzusunun yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına tabir edilir. Dar, bolluk alacak, hastaların ilaç bulacağı ve bazıların barış yapmasına delalet eder. Bu rüyada mucizeler var anlamına gelmektedir. Bu rüyanın sahibinin yıllarca istediği ve özlediği şeylere sahip olduğunu ve şanslı olduğunu kanıtlar niteliktedir. Rüyada civciv görmek genel anlamda ailenizdeki bazı insanları temsil eder. Bu rüyada tavuk besleyen kimse, ailesi ile birlikte yapılan topluca toplantıya katılır ya da bir organizasyona katılır. Rüya sahibinin tavukları sevmesi yakın gelecekte oldukça başarılı bir olayın, tüm sıkıntılardan kurtarılması gereken bir nimetin ve her sağlık ve ferahlık anlamında mutluluk hissinin bir işareti olmaktadır. Rüyada civciv sevenler durumlarını ortaya çıkarır ve oldukça verimli bir süre geçirirler.

Rüyada Evde Civciv Görmek

Rüyada Evde Civciv Görmek, Rüyada evde civciv gören kimsenin iş hayatında çeşitli sıkıntılar olmaktadır. Rüya sahibi birtakım problemler yaşar. Rüya sahibinin hem özel hem de iş hayatına dair sıkıntıları devam eder. Rüya sahibinin kendisinden habersiz düşmanları vardır ve bu düşmanlarına asla taviz vermeyeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Civciv Beslediğini Görmek

Rüyada Civciv Beslediğini Görmek, Rüyada civciv beslediğini görmek her konuda ısrarcı olan bu rüyanın ve çalışmasındaki azim ve gelecekte iyi bir pozisyon alınmasına ve rüya sahibinin geçimini arttırmak için doğru bir şekilde hareket ettiği ve herhangi bir mali problemi olmayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada evinde tavuk beslediğini görenin akrabalarının zengin bir hayat sürdüğüne delalet eder. Evde tavuk beslemenin bir diğer tabiri de yapılan bir işte büyüme sağlamak ve oldukça önemli bir pozisyon elde etmek, başkalarına iş sağlamak, iyi işler yapmak ve iyi işleri kabul etmek olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Sarı Civciv Görmek

Rüyada Sarı Civciv Görmek, Rüyada sarı civciv gören kimsenin etrafında yardıma muhtaç olan insanlar vardır ve rüya sahibinin bunlara yardım etmesi gerekmektedir. Aynı zamanda bu kişilere karşı merhametli olunmalı ve ihtiyaç sahiplerine el uzatılmalıdır. Rüyada civciv görmek bazen de bebek anlamı taşımaktadır. Kişi bekar ise elenebilir, evli ise hamile kalabilir. Bu rüyada görülen sarı civciv rüya sahibinin çocuğunu temsil etmektedir. Civcivin büyümesi ise çocuğunuzun büyüyerek saygınlık kazanmasına delalet eder.

Rüyada Civciv Öldürmek

Rüyada Civciv Öldürmek, Rüyasında civciv öldürdüğünü gören kimse büyük bir günah işler ya da masum bir insana zarar verir. Görülen bu rüya kaderiniz ya da kederiniz olarak da yorumlanabilmektedir. Görülen rüyada tavukların civcivlerini öldürmek, karşılaştığınız kötü insanların habercisi olmaktadır ve onlara katlanmak zorunda kalırsınız. Bu rüya ele geçirilmeden önce devletten kurtuluş anlamı da taşımaktadır. Bir kimsenin rüyasında piliç görmesi, umutların kaybolmasına ve hayallerin suya düşmesine delalet eder. Rüyayı gören kimse için talihsizlik ve kötü şansı olduğuna inanılır.

Rüyada Beyaz Civciv Görmek

Rüyada Beyaz Civciv Görmek, Rüyada görülen beyaz civciv, renk olarak saflığı temsil ettiği için rüyada beyaz civciv görmek, kişinin er ya da geç istediğine kavuşmaya delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında sevineceği haberler almasına, başarı kazanarak sarf ettiği emeklerinin yerini bulmasına delalet eder.

Rüyada Civciv Sevmek

Rüyada Civciv Sevmek,  Rüyada civciv sevdiğini gören kimsenin gerçek hayatta da sevineceği gelişmelerin yaşanmasına tabir edilir. Rüyada civciv sevmek evli ciflerin arasının düzelmesine, sıkıntılardan kurtularak sevgi bağının her yeri sarmasına delalet eder.

Rüyada Siyah Civciv Görmek

Rüyada Siyah Civciv Görmek, Rüyada siyah civciv görmek hoş ve doğru olmayan yollara sapılacağına delalet eder. Hareketler ve düşünceler güzellikten yana değildir. Kötü kazanç anlamına da gelir.

Rüyada Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kuş Görmek Ne Anlama Gelir? 

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.