Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Çiçek Görmek Ne Anlama Gelir?


22.08.2020
407
Rüyada Çiçek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çiçek Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada çiçek görmek birden fazla anlam taşıyabilmektedir. Rüyada görülen bir çiçek demeti ise zengin olmaya delalet eder. Çiçek demeti aileden ya da akrabadan gelecek olan miras anlamına gelmektedir. Çiçek kısmet olmaktadır. Rüyada görülen çiçeklerin rengi solmuş ve dökülmüş ise bu durum bir ölüme, üzüntüye, kedere ya da yaşanacak olan bir sıkıntıya işaret eder. Rüyasında çiçek gören kimse henüz evlenmemiş ise bu durum onun için güzel bir kısmet anlamına gelmektedir. Bu durum o kişinin yakın zaman içerisinde izdivaç yaşayacağına tabir edilir. Rüyada birden fazla ve değişik türde çiçek görülür ise bu durumda hayatın tazelenmeye, yenilenmeye ve hayırlara yorumlandığına tabir edilir. Rüyada kırmızı karanfil görülmüş ise bu namuslu hanım hanımcık ve terbiyeli bir hanıma işaret eder. Rüyada bir erkek yerde bulduğu karanfili yerden kaldırır ise bu kişi akrabadan zengin, asil, görgülü, güzel ve hanım hanımcık bir bayanla evleneceğine tabir edilir. Rüyada çiçek görmek hanımlar için müjdeli haber almaya delalet eder.

Rüyada Beyaz Çiçek Görmek

Rüyada Beyaz Çiçek Görmek, Rüyada beyaz çiçek görmek rüya sahibi için geleceğinin parlak olduğu anlamına gelmektedir. Ayrıca rüyada beyaz çiçek görmek güzel ve yeni bir sayfa açmaya, bu sayfa içerisinde yeni bir iş olacağına tabir edilir. Kişinin kendisi için çalışan hizmetkarlarının olacağı, kendi işi ile birlikte yüksek bir noktaya çıkacağına tabir edilir.

Rüyada Saksıda Çiçek Görmek

Rüyada Saksıda Çiçek Görmek, Rüyasında saksıda çiçek gören kimse için evli ise kazancının artmasına, bekar ise izdivaç anlamına gelmektedir. Eğer bir erkek rüyasında saksıda çiçek görmüş ise bu durum için deyim yerinde ise çiçek gibi güzel ve temiz hanım ile evleneceğine yorumlanır. Bekar kişiler için evlilik anlamına gelen bu rüya, evli kişiler için de evladının hayırlı olacağı, hayırlı evlada işaret eder. Evli kişinin saksıda çiçek görmesi ailesinden bekar olan birisinin evlenmesine delalet eder. Saksıdaki çiçek eğer yeşermiş ve canlı ise hayırlı, güzel ve iyi işlere, rüyada görülen çiçek eğer kurumuş ise ayrılığa ya da maddi kayba işaret eder.

Rüyada Çiçek Bahçesi Görmek

Rüyada Çiçek Bahçesi Görmek, Rüyada çiçek bahçesi görmek, rüya sahibi için etrafındaki insanlar tarafından çok sevildiği ve saygı duyulacağına yorumlanır. Rüya sahibinin hoşgörülü biri olduğuna, kötü söz kullanmadığına ve çevresinde yeni dostluklar kuracağına rivayet edilir.

Rüyada Tarladan Çiçek Toplamak

Rüyada Tarladan Çiçek Toplamak, Rüyada tarladan kır çiçekleri topladığını görmek dileklerin gerçek olmasına yorumlanır. Kişinin hayırlı haberler alarak sevineceğine, gebe kalacağına ve evliliğinde mutluluğunun daim olacağına da tabir edilir. Hangi yaşta olura olsun, tarladan çiçek topladığını gören beyler için eşlerinden yana çok şanslı olmaya, karakter olarak uyum içinde yaşayacakları biriyle ömür boyu mutlu olmaya tabir edilir. Bayanlar için tarladan çiçek toplamak, maddi değeri oldukça yüksek ziynet eşyası hediye almak, düşmanları kıskandırmak, eşten sürekli ilgi görmek ve güzellik açısından da büyük beğeni toplayan biri demektir.

Rüyada Çiçek Desenli Elbise Giymek

Rüyada Çiçek Desenli Elbise Giymek, Rüyasında çiçek desenli elbise giymek çok güzel bir rüya olmaktadır. Çiçek desenli elbise giymek bekar hanımlar için kısmetlerin bolluğuna, çevresinde bulunan herkes tarafından beğenilmeye, hem ahlak tarafından hem de inancın sağlam olması yönünden kişinin takdir toplamasına delalet eder. Rüyasında çiçek desenli elbise giyer bir erkek ise sevmediği birinden duyacağı sözler yüzünden can sıkıntısı yaşamaya, ama bu can sıkıntısının çok sürmeyeceğine, yeniden eski ve huzurlu günlerine kavuşacağına tabir edilir. Kız çocukları için henüz eğitim dönemlerine babaları tarafından kendilerine alınacak olan ev ve taşınmazlar sayesinde hayatlarını belirli bir ölçüde garanti altına alacağına yorumlanır. Ayrıca karşı cins taraftan her zaman ilgi ve alaka göreceğine, tüm isteklerinin de kısa süre içerisinde gerçekleşeceğine tabir edilir.

Rüyada Çiçek Siparişi Vermek

Rüyada Çiçek Siparişi Vermek, Rüyada kırmızı gül sipariş vermek kişi için aşka düşmek anlamına gelir. Bekar kimseler için gönüllerini çalacak kimseler ile tanışacaklarına, bu kimse ile evlilik adımları atacaklarına ve hayatlarının her döneminde sevileceklerine tabir edilir. Tek kırmızı gül sipariş vermek, sevilen birinin kalbini almak, gönül dargınlığı olan ya da kişiye küsen birine jest yaparak aradaki buzları kırmak anlamına gelmektedir. Rüyada beyaz karanfil siparişi vermek düşman ile yapılan anlaşmalara ve ateşkes imzalamaya delalet eder. Rüyada verilen sarı karanfil siparişi vermek hastalanarak yatağa düşmek, siyah çiçek sipariş vermek de acı haber almaya, sevilen bir kimse için ardından yas tutmaya tabir edilir.

Rüyada Babaanne Görmek Ne Anlama Gelir!

Rüyada Bit Görmek Ne Anlama Gelmektedir? 

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.