Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Çanta Görmek Ne Anlama Gelir?


30.11.2020
289
Rüyada Çanta Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çanta Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyasında çanta görmek kişi için hedeflenen kazanca delalet etmektedir. Rüya sahibinin verdiği gayret sonrasında ise ulaşacağı zafere delalet eder. Rüyada görülen çantanın birden fazla yorumu olabilir. Öyle ki rüyada görülen çanta yolculuk olarak da tabir edilir. Rüyada çantasını düşürdüğünü ve daha sonra çantasına tekrar kavuştuğunu gören kimse kendisine ait bir malı satacak ve yüklü bir kazanç elde edecektir. Rüyada görülen deri çanta kişinin hane içerisinde var olan sıkıntıların bitip, mutlu günlerin yaşanmasına delalet edecek. Rüyasında kumaş çanta hoş olmayan ve gerçeklere uymayan sözlerin duyulmasına delalet eder. Rüyada yırtık çanta görmek ise düşünmeden, muhakeme edilmeden bir işe sermaye koyamaya delalet eder.

Rüyada Siyah Çanta Bulmak

Rüyada Siyah Çanta Bulmak, Rüyasında siyah çanta görmek kişi için çaresizliğe ve umutsuzluğa düşmeye delalet eder. Kişinin büyük umutlarla yapacağı bir işte büyük hayal kırıklığına uğrayacağına delalet eder. Rüya sahibinin etrafında kem gözlü insanların nazarına uğraması sonucunda kısmetsizlik yaşamasına yorumlanır. Rüyada siyah çantanın bulunması rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda arkadaşının, dostunun ya da bir akrabasının vefat etmesine yorumlanır.

Rüyada Çanta Almak

Rüyada Çanta Almak, Rüyasında çanta aldığını gören kişi için gönülden gelen yolculuk anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin yıllardır hayalini kurduğu anlam arayışı yolculuğuna delalet eder. Rüyada çanta görmek ilim sahibi insanlara danışmayı belirtmektedir. Rüya sahibinin erişmek istediği sırları, o sırlara erişmiş olan kişiden dinleme fırsatı bulacaktır. Rüyasında çanta satın aldığını gören kişi öğretmen ise kişinin tayini çıkacak anlamına gelir. Kişi memur ise başka ile gider. Kişi ticaret ile uğraşıyor ise ülke dışına çıkar.

BiMcell / Faturasız 500 DK Konuşma Paketi – 16TL kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Rüyada Çanta İçine Para Koymak

Rüyada Çanta İçine Para Koymak, Rüyasında bir çantanın içerisine para koyulması kişinin bol kazanç elde edeceğine ya da işlerinin açılacak olmasına yorumlanır. Rüyada bir çanta içine para koyduğunu görmüş olan kişinin de bol kazanç elde edeceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin işlerinin açılmasına ve işlerinin yolunda gitmesine delalet eder.

Rüyada Çanta Kaybetmek

Rüyada Çanta Kaybetmek, Rüyasında çanta kaybettiğini gören kişinin güzel bir işinin yarıda kesilmesine, olmadık bir işten dahi olsa babayla ters düşmesine, işlerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına ve kurulmuş bir ortaklığın bozulmasına delalet eder. Rüya sahibinin daha önce yaşamış olduğu bir hastalığın nüksetmesine, büyük bir tatsızlık yaşanmasına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğrayacağına ve sıkıntı çekeceğine delalet eder. Girilecek bir işte zarara uğranacağına delalet eder. Rüyada çanta kaybetmek hiç beklenmedik bir anda çok sorun yaşatacak ve yapılan işin askıya alınmasına sebep olacak bir tartışma yaşanmasına delalet eder.

Rüyada Sırt Çantası Görmek

Rüyada Sırt Çantası Görmek, Rüyada görülen sırt çantası gidilen uzun yol anlamına gelmektedir. Rüya tabircileri tarafından belirtilen ve rüyasında sırt çantası gören kişinin hikmeti bol olan uzun yola işaret ettiği belirtilmiştir. Rüyada sırt çantasını yerde görmek kararsızlık anlamına gelmektedir. Rüya sahibi ikilemde kalmış ve hala düşünmektedir.

Rüyada Kol Çantası Görmek

Rüyada Kol Çantası Görmek, Rüyada görülen kol çantası eşler arasında çok büyük bir aşk yaşanacağına ve bu aşkın meyvesi olarak bir bebek sahibi olunmasına yorumlanır. Rüya sahibinin işlerini çok güzel bir hal almasına, hayır getirecek bir ortaklığa girilmesine, iş amaçlı çıkılan bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine yorumlanır. Kişinin zarar getirecek olan bir işten kar ile dönülmesine delalet eder.

Rüyada Para Dolu Çanta Görmek

Rüyada Para Dolu Çanta Görmek, Rüya sahibinin kendisine çok bir şans getirecek bir yola gireceğine, yaptığı işte büyük bir makam sahibi olacağına, zorlu bir rakibinin yenilgiye uğratılmasına delalet eder. Rüya sahibinin hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılmasına, hasretin biterek ve yapılan bir çalışmanın beklenenden fazla yarar sağlamasına delalet eder.

Rüyada Boş Çanta Görmek

Rüyada Boş Çanta Görmek, Rüyasında boş çanta görmek amacı belli olmayan yolculuğa delalet eder. Çıkılacak olan bu yolculukta kişiye herhangi bir kazanç sağlanmayacaktır. Rüya sahibi bu yolculuktan zarara dahi uğrayabilir. Rüyasında boş çanta gören kişi için akıl karı olmayan durumlara delalet eder. Rüyasında boş çanta görmek hikmet sahibi olan insanın garip davranışlarına delalet eder.

Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyası

Türk Telekom / Faturasız Festival 20 GB Paketi – 55TL

Vodafone Mobil Ödeme Kullanarak 20TL ve Üzeri Alışverişe 2 GB İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell / Faturasız Çerez Haftalık 5 GB Paketi – 25TL

Rüyada Kuruyemiş Görmek Ne Anlama Gelir?

Migros Duracell Çekiliş Kampanyası

2020 En Avantajlı Turkcell Tarifeleri Nelerdir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.