Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Aslan Görmek Ne Anlama Gelir?


19.10.2020
339
Rüyada Aslan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Aslan Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada aslan görmek rüya sahibinin yüce bir mertebeye ulaşması anlamına gelmektedir. Rüya tabircileri rüyasında aslan gören kimselerin dertlerinin azalacağı, rızkın bollaşacağı ve huzurun artacağı anlamına gelmektedir. Rüyasında birden fazla aslan gören kimse için sayıca çok dost edinmeye delalet eder. Rüya sahibinin anne be babasına itaat etmesi, kişinin kendisini koruduğuna ve istemediği kadar mülk sahibi olmasına delalet eder. Rüyada aslan görmenin bir başka tabiri ise kuvvetli ve şiddetli bir düşmana tabir edilir. Bir kimsenin kendisini rüyasında aslan ile dövüştüğünü görmesi, o kişinin aslanla mücadele etmesine tabir edilir. Rüya tabircisi Kirmani’ye göre de rüyada aslan görmek sultan ile yorumlanmaktadır. Rüyada aslan görmek yüksek makamlara ulaşmaya yardımcı olacak birilerinin varlığına işaret etmektedir. Rüyada görülen aslan genel olarak liderlik eden, insanlara faydası dokunan zengin bir kişiye tabir edilmektedir.

Rüyada Aslan Sevmek

Rüyada Aslan Sevmek, Rüyasında aslan sevdiğini görmek yardımlaşmaya, başarıya ulaşmaya ve yüksek yerlere gelmeye işaret etmektedir. Bu durum da rüya sahibinin ileriye yönelik olarak kişinin hayatını olumlu olarak etkilemektedir.

Rüyada Dişi Aslan Görmek

Rüyada Dişi Aslan Görmek, Rüyada dişi aslan gören kimse için yoksulluğun son bulmasına delalet etmektedir. Diğer yandan da rüyada dişi aslan görmek mutlu bir yuvaya da işaret etmektedir. Rüya sahibinin malını paylaştıkça, mutluluğunun artacağına tabir edilmektedir. Rüyada erkek aslan görmek ise vakur bir kişilik olarak tabir edilmektedir. Rüya sahibinin gireceği ortamlarda saygı görmesine, insanlar ile konuşma konusunda kendini geliştireceği anlamına gelmektedir. Rüyada hem dişi hem de erkek aslan gören kimsenin bol çocuklu bir aile sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada Baba Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Rüyada Aslan Yavrusu Görmek

Rüyada Aslan Yavrusu Görmek, Rüyasında aslan yavrusu görmek bir erkek çocuğuna benzetilmiş bulunmaktadır. Rüya sahibinin, aslan yavrusunu evine girerken görmesi ise hayra, saltanata, uzun ömre ve bol rızka delalet etmektedir. Bir kadın rüyasında aslan yavrusunu emzirdiğini görür ise oldukça büyük bir adamın süt annesi olacaktır. Aslan yavrusunu beslen kimse bir erkek ise bir yere amir olacaktır. Rüyada aslan yavrusu görmek merhametli bir iş adamına tekabül etmektedir. Rüyada aslan yavrusu görmek, müjdeye ve artan mala da tabir edilir. Rüyasında bir aslanı kucakladığını gören ise padişaha yakın olmaktadır.

Rüyada Aslanlar ile Boğuşmak

Rüyada Aslanlar ile Boğuşmak, Rüyasında aslanlar ile boğuştuğunu görmek tanıdık kimseler ile anlaşmazlıklar çıkmasına delalet eder.  Rüya sahibinin temiz yürekli insanları kırabileceğine, onların dediklerini yapmayacağı anlamına gelmektedir. Rüyasında bir aslan öldürdüğünü gören kimse için oldukça günahkar bir kimse olduğuna tabir edilir. Bu nedenle de rüya sahibinin mutlaka hayır işlerine yönelmesi gerektiği ve insanlar ile anlaşma yoluna gidilmesi gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Aslan Isırması

Rüyada Aslan Isırması, Rüyasında aslanın kendisini ısırdığını görmek, maldan ya da dünyalıktan yana görülecek olan zararlara tabir olunmaktadır. Bir kişi aslanın kendisini ısırdığını görmesi, ısırdığı miktar kadar düşmanından bir şeye erişecektir. Bir aslanın kendisinden ısırdığını ya da pençesi ile birlikte bir tarafını yaraladığını gören düşmandan zarar görecektir.

Rüyada Aslandan Korkmak

Rüyada Aslandan Korkmak, Rüyada aslandan korktuğunu gören kimse için maceralı sayılan bir işten büyük kazanç sağlamasına delalet eder. Oldukça üstün ve önemli bir kişiyle dost olmasına da tabir edilir. Kafeste aslan görmek ise bir dostun güç durumda kalacağına tabir edilir. Aslan korkmak fakat herhangi bir zarar görmemek de düşmanından kurtulacaktır.

Rüyada Evinde Aslan Görmek

Rüyada Evinde Aslan Görmek, Rüyasında evinde aslan gören kimse hayra erer ömrü uzun olur. Eğer o ev içerisinde bir hasta var ise iyi olacaktır. Aslanın derisinden, etinden, kemiğinden ve sütünden herhangi bir şeyinden bir parça bulduğunu görmek miras yemek olarak yorumlanır.

Rüyada Büyük Aslan Görmek

Rüyada Büyük Aslan Görmek, Rüyasında cüsse olarak büyü kalsan görmek kurulacak olan ilişkilerin sağlamlığına delalet eder. Rüya sahibi aşk, iş, ev ilişkilerini oldukça sağlam tutmaya başlayacaktır. Rüyasında büyük aslan görerek onarlın yaklaştığını görmek de hayırlara yorumlanmaktadır. Rüyada görülen büyük aslan görmek de yardımcı görevi gören melekler olmaktadır.

Rüyada Siyah Aslan Görmek

Rüyada Siyah Aslan Görmek, Rüyasında siyah aslan görmek siyahi geceye delalet etmektedir. Rüyada tüm aslanları siyah renkte görmek, ululuğa, büyüklüğe, yönetici olmaya, çok mal sahibi olmaya ve mala kavuşmaya delalet etmektedir. Bazı durumlarda da siyah aslan görmek ise şerefe, yöneticiye, izzet ve halk arasında saygın bir kimse olunmasına delalet eder.

Rüyada Aslan Öpmek

Rüyada Aslan Öpmek, Rüyasında kendisini bir aslanın kucakladığını gören kimse devlet büyüklerine yakınlaşacaktır. Rüyasında bir aslan öptüğünü ya da aslanın kendisine tatlı, tatlı baktığını gören kimse, hükümet hizmetine girerek hayır ve menfaat görecektir. Çalışıyor ise derecesi yükselecektir.

Rüyada Mermi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Pirinç Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Balık Görmek Ne Anlama Gelir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.