Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Armut Görmek Ne Anlama Gelir?


25.10.2020
335
Rüyada Armut Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Armut Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada armut görmek rızık, kazanç ve mülkiyet demektir. Rüyasında armut gören kimse sevineceği ve güzel günler geçirerek oldukça mutlu olacak demektir. Sağlıklı bir kimse rüyasında armut görür ise sağlığının hiç bozulmayacağına, hasta kimse için hastalığına ilaç bulmaya delalet etmektedir. Rüyada armut görmek evli bir kadın için evlat sahibi olmaya, bekar kimseler için de hayırlı kısmet anlamına gelmektedir. Rüyasında armudu zamanında görmek de kişinin kazancının artması anlamına gelmektedir. Zamanında görülmeyen armut ise sıkıntılara, sorunlara ve sağlık problemlerine yorumlanır. Diğer bir rüya tabirine göre de rüyada mevsiminde görülen armut fırsat, mevsimi dışında görülen armut ise gıybet anlamına gelir.

Rüyada Armut Yemek

Rüyada Armut Yemek, Rüyasında armut yediğini gören kimse için pek hayırlı olmamaktadır. Rüyasında armut yiyen kimse için sağlık açısından sorunlar ortaya çıkacaktır. Rüya sahibinin kendisinde olmasa dahi yakınlarından olanlardan birisinde sağlık problemleri nüksedebilir. Rüya tabircileri rüyada görülen armut için hileli ve haram yoldan gelen paraya tabir etmektedirler. Rüya sahibinin kazancında değişiklikler olacaktır. Rüya sahibinin kazancı azalırken sıkıntıları büyüyecektir. Rüya sahibi elindeki malı dağıtmaya başlayacak ve boş yere savurmaya başlayacaktır. Rüya tabircileri rüyasında armut yediğini gören kimse için manevi açıdan kendisini iyileştirmesi gerektiğini belirtmektedirler.

Rüyada Sarı Armut Görmek

Rüyada Sarı Armut Görmek, Rüyada görülen sarı armut kişinin ticari işlerinde cesaretini kaybetmesine, zor bir hayat yaşamaya ve gözyaşı dökmeye delalet etmektedir. Rüyayı gören kimse bir eğitimci ise kişinin hayatla ilgili bazı korkularının olduğuna ve endişelere kapılmasına delalet eder. Rüyayı gören kimsenin yeni bir eve taşınacağına, taşındığı ev için de yeni bir eşya ya da değerli bir eşyanın alınmasına tabir edilir.

Rüyada Ceviz Yediğini Görmek Ne Anlama Gelmektedir? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Rüyada Armut Toplamak

Rüyada Armut Toplamak, Rüyasında armut topladığını gören kimsenin aşırı çalışmasına tabir edilir. Rüya sahibi dünya malını arttırmak için çok çalışmaktadır. Bu durum kişinin ailesine karşı zaman ayıramamasına neden olmaktadır. Rüya sahibinin zaman ayıramama sıkıntısı yaşanması nedeni ile ortaya farklı sıkıntılar baş gösterecektir. Rüyasında armut topladığını gören kimse için de söylenen bir diğer durum da kişinin yolculuğa çıkacak olmasıdır. Rüya sahibi oldukça uzun bir yolculuğa çıkacaktır. Rüya sahibi çıkacağı yolculukta mal kazanmayacak fakat hakikati öğrenecektir. Rüyasında armut topladığını gören kimse için akıl sağlığının iyiye gitmemesine tabir edilmektedir.

Rüyada Armut Ağacı Görmek

Rüyada Armut Ağacı Görmek, Rüyasında armut ağacı gören için hayırlı evlatlara, mutlu ailelere ve kıyılacak olan hayırlı nikahlar ile yuva kurmaya delalet etmektedir. Rüyada görülen armut ağacı sağlık sorunları ile mücadele eden kimse için iyi olmamaktadır. Bu kişiler için rüyada görülen armut ağacı rüya sahibinin hayatını kaybetmesi anlamına gelmektedir. Rüyasında armut ağacında bol miktarda armut görülmesi bu kimsenin elde edeceği zaferlere işaret etmektedir.

Rüyada Armut Satın Almak

Rüyada Armut Satın Almak, Rüyasında armut satın aldığını görmenin iki türlü tabiri bulunmaktadır. Bunlardan ilki rüyayı gören kimsenin dost sahibi olmasına, ikinci tabiri ise rüya sahibinin sıkıntı içine düşmesi olarak tabir edilmektedir. Rüya tabircileri tarafından kişinin edineceği dostun mübarek bir insan olmasına yorumlanır. Rüyayı gören kimse için dertlerin armasına ve sıkıntıların çoğalması demektir. Kişi hayatından tat alamayacak duruma geldiğinde etrafındaki insanlardan yardım isteyecektir.

Rüyada Armut Isırmak

Rüyada Armut Isırmak, Rüyasında armut ısırdığını gören kimsenin sıkıntı içersinde zor bir dönem geçireceğine, ortaya çıkan huzursuzluklarında sizin dışınızda bir çok kişiyi etkileyeceğine tabir edilir. Rüyanın bir diğer tabiri de kişinin önünün açılması ve başarılarının günden güne artmasına da rivayet edilir.

Rüyada Kurtlu Armut Yemek

Rüyada Kurtlu Armut Yemek, Rüyasında kurtlu armut yediğini gören kimsenin sıkıntılarının oldukça fazla artmasına ve kişinin bu sıkıtılar ile tek başına mücadele edemeyecek duruma gelmesine tabir edilir. Rüyada görülen kurtlu armut, rüya sahibinin kendi değerlerinin farkında olmasına işaret eder. Rüya tabircileri, rüya sahibin mutluluğu her zaman için dışarıda aradığına dikkat çekmektedirler. Rüya sahibi için kendi kendine mutlu olamayan kimse olarak yorum yapmaktadırlar.

Rüyada Çürük Armut Görmek

Rüyada Çürük Armut Görmek, Rüyada görülen çürük armut bir kimseden gelecek zarara veya kişinin rahatsızlanması anlamına gelmektedir. Rüyada görülen çürük armut genel olarak olumsuz ve kötü olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Gelin Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada At Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.