Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Realme Buds Air Neo Türkiye’de Satışa Çıktı!


24.09.2020
379
Realme Buds Air Neo Türkiye’de Satışa Çıktı!

Realme Buds Air Neo Türkiye’de Satışa Çıktı! Oppo tarafından üretilmekte olan Realme markasına ait Buds Air Neo kullanıcıların karşısına çıkmış bulunuyor. Realme Buds Air Neo kulaklığın özellikler ve içerikleri nelerdir? Fiyatı ve içeriğini yazımızda derlemiş bulunuyoruz. Realem yeni kablosuz kulak modeli olan Buds Air Neo artık Türkiye’de de satışa sunulmuş bulunuyor.

Realme Buds Air Neo Kablosuz Kulaklık Özellikleri

Realme Buds Air Neo Kablosuz Kulaklık Özellikleri, Realme Oppo’nun kardeş markası olarak üretilip satışa sunulmaktadır. Realme’nin yeni kablosuz kulaklık modeli Buds Air Neo, R1 bağlantı ve güç yongası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bulunuyor. Telefon ile oldukça hızlı bir bağlantı kuran ve istikrarlı bir şekilde bağlantıyı sürdüren kulaklıkların, yeni nesil çift kanallı iletim teknolojisi kullanan R1 Gerçek Kablosuz Çip ürününün öne çıkan özelliklerden sadece bir tanesi ve en önemlisidir. Ayrıca kulak için uyumu optimize etmek için yeniden tasarlanan Buds Air Neo kulaklıkların tek bir tanesinin ağırlığı 4.1 gram olmaktadır.

Realme Buds Air Neo kulaklıklar, 13 mm ses sürücüsüne sahip ve farklı yöntemler ile kontrol edilebilmektedir. Öyle ki kullanıcı, kulaklığın dış dokunmatik yüzeyi sayesinde şarkılar arasında geçişler sağlayabilmektedir. Realme Link uygulaması ile kulaklık telefon üzerinden kontrol edilebilmektedir. Oldukça düşük gecikme sunan ürün, gecikmeleri % 51 oranında azaltan 119.2 ms süper düşük gecikme moduna sahip ve bu modu da dokunmatik alan üzerinden açıp kapatabilirsiniz. Buds Air Neo kulaklık kullanım süresi şarj edildikten sonra 3 saate kadar pil ömrü, şarj kasası ile birlikte 17 saate çıkmaktadır. Bluetooth 5.0 ile 10 metreye kadar bağlı kalabilirken, Google Fast Pair Services ile de eşleşebilmektedir. Cihazın su sıçramalarına dayanıklılığı ise IPX4 sertifikası ile onaylanmaktadır. Buds Air Neo Kablosuz kulaklığın renk seçenekleri ise Pop Beyazı, Punk Yeşili ve Rock Kırmızısı olarak üç farklı seçenek sunmaktadır. Cihazın satış bedeli ise 400TL olmaktadır.

 Akıllı Telefonlarda Vazgeçilemeyen Mobil Uygulamalar Hangileridir?

Dünyayı Değiştiren Buluşlar Nelerdir?

Güzel Rüyalar Görebilmek İçin Okunacak Dua Hangisidir?

WhatsApp’ın İOS Uygulamasına Messenger Rooms Geldi!

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.