Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Realme 7 Pro Model Telefon Türkiye’de Satışa Çıkıyor!


16.10.2020
351
Realme 7 Pro Model Telefon Türkiye’de Satışa Çıkıyor!

Realme 7 Pro Model Telefon Türkiye’de Satışa Çıkıyor! Yepyeni özellikleri ve yeni donanımları ile akıllı telefon piyasasına her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. En son model ve markalardan olan realme 7 Pro model akıllı cihaz Türkiye genelinde satışa çıkmaya hazırlanıyor. Ürettiği cihazları, cihazların performans değerleriyle birlikte fiyat olarak da performansa bağlı modelleri ile birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış realme markası her geçen gün yeni modelleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Üreticisinin Çin’li olduğu markanın, Türkiye pazarında yer verdiği modelleri ile kısa sürede satış grafisini yükselten marka, oldukça önemli bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmış bulunuyor. Marka başardığı performansını devam ettirmek isterken, başarısını pekiştirmek isteyen realme şimdi global pazarda oldukça ses getiren modeli olan realme 7 Pro’yu Türkiye sınırları içerisinde satışa sunmaya hazırlanmaktadır.

Hızlı Şarj Olan realme 7 Pro Türkiye’de Satışa Çıkıyor!

Hızlı Şarj Olan realme 7 Pro Türkiye’de Satışa Çıkıyor! Çin merkezli olan şirket gelen bilgiler doğrultusunda, 20 Ekim 2020 tarihinde saat 14:00’da gerçekleştireceğini belirttiği özel etkinlik ile realme 7 Pro model cihazı resmen Türkiye pazarında satışa sunmuş bulunacak. Hazırlanan bu etkinlik YouTube üzerinden canlı bir şekilde yayınlanacak.

Google Pixel 5 Akıllı Telefon Tasarımı ve Özellikleriyle Ortaya Çıktı! Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hızlı Şarj olan remle 7 Pro model cihaz, “Süper Hız Süper Güç” sloganı ile lanse edilecek. Realme 7 Pro model cihazın bu şekilde lanse edilmesinin nedeni ise cihazın 65W’lık hızlı şarj desteğinin olmasıdır. Piyasa genelinde orta segment model cihazlarda bu kadar yüksek güç kapasitesine sahip hızlı şarj teknolojilerini görmeye alışkın bulunmamaktayız. Çin merkezli üretici bu tabuyu yıkmak için yola çıktığını göstermek adına orta segmentte yer alan modellerinden realme 7 Pro gibi model cihazları bir üst boyuta taşıyacağa benzemektedir.

LG Yeni Akıllı Telefonu Wing Tanıtımı Gerçekleşti!

Huawei P Smart 2021 Satışa Sunuldu!

Samsung Ekran Altı Kameralı Telefonu Tanıtmaya Hazırlanıyor!

ASUS Zenfone 7 Pro Model Telefon Tanıtıldı!

İntihar Etmenin İslam Dininde Yeri Nedir?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.