Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Realme 5 Pro, 128 GB Model Cihaz İçin Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


16.07.2020
291
Realme 5 Pro, 128 GB Model Cihaz İçin Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Realme 5 Pro, 128 GB Model Cihaz İçin Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Adını henüz duymaya başlanmış marka olsa da Realme 5 Pro model akıllı cihazlar da oldukça tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Yeni model ve yeni marka akıllı cihaz kullanımını seven kişiler için aldığınız telefonun özelliklerini içeren ve hayatınızı kolaylaştıracak yazılar da bizden olmaktadır. Realme 5 Pro, 128 GB model cihazda oldukça kullanışlı olmasının yanında diğer akıllı telefon modellerinde olduğu gibi en çok aranan özelliklerden olan ekran görüntüsünü alma işlemi özelliği bulunmaktadır.

Realme 5 Pro, 128 GB Model cihazda ekran görüntüsünü almak için kullanabileceğiniz tüm yöntemleri bulabilecek ve dilediğiniz seçeneği tercih ederek kullanabileceksiniz. Realme 5 Pro, 128 GB model cep telefonunda diğer akıllı cep telefonlarında olduğu gibi ekran görüntüsünü almak için pek çok yöntem bulunmaktadır. Realme 5 Pro, 128 GB model cep telefonlarında ekran görüntüsünü almak için kullanılacak yöntemler aşağıda olduğu gibi belirtilmektedir.

Realme 5 Pro, 128 GB Cihaz İçin 3 Parmak Yöntemi ile Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Realme 5 Pro, 128 GB Cihaz İçin 3 Parmak Yöntemi ile Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Görüntüsünü almak istediğiniz ekranı açın, ardından elinizin 3 orta parmağı ile ekranı yukarından aşağıya doğru kaydırın, gelen klik sesi ekran görüntüsünün başarılı bir şekilde alındığını belirttir. Aldığınız ekran görüntüsüne cihazınızın galerisinden ulaşabilirsiniz.

Realme 5 Pro, 128 GB Cihaz İçin Tuşlar Yöntemi ile Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Realme 5 Pro, 128 GB Cihaz İçin Tuşlar Yöntemi ile Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Görüntüsünü almak istediğiniz ekranı açın ve ardından cihazınızın ses kısma ve güç düğmelerine aynı anda basılı tutun, gelen denklaşör sesi işleminizin başarılı bir şekilde gerçekleştiğini belirtmektedir. Aldığınız ekran görüntüsüne cihazınızın galerisinden ulaşabilirsiniz.

Realme 5 Pro, 128 GB Cihaz İçin Açılır Menü Yöntemi ile Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Realme 5 Pro, 128 GB Cihaz İçin Açılır Menü Yöntemi ile Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Ekran görüntüsünü almak istediğiniz sayfayı açın, bu sayfa üzerinde bulunurken üst menüyü aşağıya doğru kaydırın, bildirim menüsü açılınca Ekran Görüntüsü / Screenshot seçeneğine tıklayın. Ekran görüntüsü başarı ile alınarak cihazınızın galeri bölümüne kaydedilmiş bulunmaktadır.

Realme 5 Pro, 128 GB Cihaz İçin Google Asistan Yöntemi ile Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Realme 5 Pro, 128 GB Cihaz İçin Google Asistan Yöntemi ile Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Cihazını ekranını almak istediğiniz sayfayı açtıktan sonra sesli komut ile Google Asistan’a ekran görüntüsünü al dediğinizde otomatik olarak işleminizi gerçekleştirecektir.

Samsung Galaxy J8 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Xiaomi Black Shark 3, 128 GB Model Cihaz Ekran Görüntüsü Alma İşlemi 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.