Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Razer Blade 15 Studio Edition Tanıtım İşlemi Gerçekleştirildi!


31.05.2020
371
Razer Blade 15 Studio Edition Tanıtım İşlemi Gerçekleştirildi!

Razer Blade 15 Studio Edition Tanıtım İşlemi Gerçekleştirildi! Razer markası yeni Razer Blade 15 Studio Edition dizüsti bilgisayarın tanıtım işlemini gerçekleştirdi. Yeni mobil stüdyo, en son 8 çekirdekli 10. Nesil intel işlemcili ve NVIDIA Quadro RTX 5000 GPU ile donatılmış bulunmaktadır. Cihaz özel olarak kalibre edilmiş 4K OLED dokunmatik ekran, UHS-III SD kart okuyucu ve USB –C şarj özelliği bulunmaktadır.

Blade 15 Studio Edition içerisinde, Intel Termal Hız Artışı, teknolojisini kullanmış bulunmaktadır. 5.1 GHz saat hızına kadar çıkabilmekte olan yeni 8 çekirdekli 10.nesil Intel Core i7-10875H işlemcisi bulunuyor. Arttırılmış saat hızı boost özelliği ile eşleştirilen sekiz çekirdek, CPU odaklı uygulamalarda önemli performans kazanımları sağlamaktadır.

Razer Blade 15 Studio Edition Özellikleri Nelerdir?

Razer Blade 15 Studio Edition Özellikleri Nelerdir? Yoğun 3D modeller ya da karmaşık VFX tasarımlarla çalışan içerik oluşturucuları ve teknik profesyoneller için özel Blade 15 Studio, NVIDIA Quado RTX 5000 GPU ile donatılmış bulunuyor. Quadro RTX 5000 içindeki çoklu uygulama içeren, içerik akışları 16 GB GDDR6 bellek bulunuyor. Cihaz aynı zamanda geliştirilmiş gerçek zamanlı ışın izleme performansı sağlayan 48 RT Çekirdeği ile benzersiz şekilde etkileşim kurulmasına olanak tanımaktadır.

Yeni Blade 15 Stodio, 15.6 inç 4K OLED dokunmatik ekran olarak kullanılmaktadır. DCI-P3 renk alanının % 100’nü kaplayan ekranı ile farklı ortamlarda çalışırken renk doğruluğu ve tutarlılık için düşük Delta-E ile özel olarak kalibre edilmiş bulunuyor. Ayrıca ekran genel olarak VFX sanatçıları ya da video oyun geliştiricileri için 1ms’lik ultra düşük tepki süresine sahiptir. Cihazın ekranına ekstra dayanıklılık getirilerek Gorilla cam panelden yapılmıştır. Diğer yandan Razer Blade 15 Studio Edition 4.299 dolardan başlayan fiyatlardan satışa sunulmuş bulunuyor.

Çerezos, Cipso Bedava Aylık 4 GB İnternet Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.