Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Qumpara Finish Çekiliş Kampanyası


06.02.2021
72
Qumpara Finish Çekiliş Kampanyası

Qumpara Finish Çekiliş Kampanyası, Qumpara Finish tarafından düzenlenen çekilişe katılabilmek için 15 Mart 2021 tarihine kadar, kampanyalı olarak anlaşmalı marketlerden Finish markalı ürünlerden satın alınması gerekmektedir. Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş işlemine katılabilmek için anlaşmalı marketlerden satın alınması gereken Finish markalı ürünlerden tek seferde 60TL ve katlarında satın alınması gerekmektedir. Finish ürünlerinden yapılan alışveriş işleminin ardından, alış veriş faturasını ya da e-arşiv faturasının fotoğrafının çekilerek Qumpara uygulamasına yüklenmesi gerekmektedir. Finish alışverişinin fiş ya da e-faturasını Qumpara uygulamasında yer alan FINISH LKA ÇEKİLİŞİ alanından göndererek yeterli olmaktadır. Kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş işleminin ardından hediye olarak dağıtılacak olan ürünler aşağıda belirtişmiş olmaktadır.

 • 80 Adet; Arçelik Bulaşık Makinesi

Qumpara Finish Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Qumpara Finish Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Finish tarafından düzenlenen Qumpara Finish çekilişi kampanyasına katılmak için Türkiye genelinde anlaşmalı olarak bulunan marketlerden Finish markalı ürünlerden 60TL ve katlarında alış veriş yapmanız yeterli olmaktadır. Qumpara Finish Çekiliş Kampanyasına katılmak için Türkiye genelinde anlaşmalı olan noktalardan yapılan 60TL ve katlarındaki Finish markalı ürünlerden tek seferde 60TL ve katlarında olması şeklinde alış veriş yapmanız gerekmektedir. Kampanya kapsamında anlaşmalı marketlerden yapılan alış veriş işleminin ardından ürünün satın alındığı fiş ya da e-faturasının fotoğrafı çekilerek Qumpara uygulamasına yüklenmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında anlaşmalı marketlerden tek seferde 60TL ve katlarında ürün satın alarak IOS ve Android işletim sisteme sahip akıllı telefon ya da tabletlerine Qumpara uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Akıllı cihazlara indirilen Qumpara uygulamasına ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile üye olunması gerekmektedir. Gerçekleştirilen üyelik işleminin ardından FINISH LKA ÇEKİLİŞİ kampanya adının seçilmesi gereklidir.

Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Qumpara Finish Çekilişi Kampanya Detayları

 • Qumpara Finish Çekiliş Kampanyası, Reckitt Benckiser Ev ve Hijyen Ürünleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi tarafından 28.01.2021 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Qumpara Finish Çekiliş Kampanyası, 01.02.2021 – 15.03.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Qumpara Finish Çekiliş Kampanyasına katılmak için anlaşmalı marketlerden Finish markalı ürünlerden satın alınması gerekmektedir.
 • Qumpara Finish Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işlemine katılabilmek için anlaşmalı marketlerden satın alınması gereken Finish markalı ürünlerden tek seferde 60TL ve katlarında satın alınması gerekmektedir.
 • Qumpara Finish Çekiliş Kampanyasında Finish ürünlerinden yapılan alışveriş işleminin ardından, alış veriş faturasını ya da e-arşiv faturasının fotoğrafının çekilerek Qumpara uygulamasına yüklenmesi gerekmektedir.
 • Qumpara Finish Çekiliş Kampanyasında Finish alışverişinin fiş ya da e-faturasını Qumpara uygulamasında yer alan FINISH LKA ÇEKİLİŞİ alanından göndermek gereklidir.
 • Qumpara Finish Çekiliş Kampanyasına katılmak için anlaşmalı marketlerden tek seferde 60TL ve katlarında ürün satın alarak IOS ve Android işletim sisteme sahip akıllı telefon ya da tabletlerine Qumpara uygulamasını indirmeleri gerekmektedir.
 • Qumpara Finish Çekiliş Kampanyasında Finish alışverişinin fiş ya da e-faturasını Qumpara uygulamasında yer alan FINISH LKA ÇEKİLİŞİ alanından gönderilen her 60TL tutarında Finish alış verişine 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Qumpara Finish Çekiliş Kampanyasında gönderilen katılım bilgilerinden herhangi birisinin eksik olması durumunda katılımcıya çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Qumpara Finish Çekiliş Kampanyasında katılım bilgilerinin doğruluğunun ispatı katılımcının sorumluluğunda olmaktadır.
 • Qumpara Finish Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işlemi 31.03.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Qumpara Finish Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediye ürünlerden 80 kişi Arçelik Bulaşık Makinesi kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 2.692Tl olmaktadır.
 • Qumpara Finish Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 06.04.2021 Birgün Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • Qumpara Finish Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan asil talihliler 24.04.2021, yedek talihliler ise 06.05.2021 tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
 • Qumpara Finish Çekiliş Kampanyasında belirtilen tarihler arasında başvuruda bulunmayan talihlilere ikramiyelerini teslim alamazlar.
 • Qumpara Finish Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihlilerin fiş ya da faturalarının ibrazı talihlinin sorumluluğunda olmaktadır.
 • Qumpara Finish Çekiliş Kampanyasında bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.
 • Qumpara Finish Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi hediyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Qumpara Finish Çekiliş Kampanyası sadece bireysel katılımcılara yönelik olarak düzenlenmektedir.
 • Qumpara Finish Çekiliş Kampanyasında çekilişe katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

İnegöl AVM Çekiliş Kampanyası

Doritos PS5 Çekiliş Kampanyası

Galatasaray Nesine.com Çekiliş Kampanyası

İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyası

Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Fenerbahçe Nesine.com Çekiliş Kampanyası

Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası

Kentpark AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.