Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyası


21.02.2021
23
Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyası

Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyası, Gerçekleştirilen hediye çekiliş kampanyasına katılmak için yapmanız gereken belirtilen kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde yer alan Cosmetica Mağazalarından belirtilen ürünlerden 40TL ve katları şeklinde alış veriş yapmak olmaktadır. Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyasına katılmak için 31 Mart 2021 tarihine kadar Cosmetica Mağazalarından Gliss, Fa, Taft, Syoss, Palette, Diadermine, Vital, Got2B, Blendax, PureColour ve Schwarzkopf markalı ürünlerden tek seferde ya da ayrı ayrı olmak üzere 40TL ve katları şeklinde satın alınması gereklidir. Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyası kapsamında gerçekleştirilen alış verişin ardından fatura, fiş ya da e faturanın resmini çekerek IOS ya da Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ile Qumpara uygulamasında bulunan Cosmetica Çekiliş alanından göndermek gerekmektedir. Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyasında gerçekleştirilecek olan hediye çekiliş işleminin ardından da hediye olarak dağıtılacak olan ürün grubu aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 1 Adet; İPhone 12 Cep Telefonu
 • 3 Adet; Apple Watch Series 6

Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenmekte olan kampanyaya katılabilmek için yapmanız gereken belirtilen kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde bulunana Cosmetica Mağazalarından ya da cosmetica.com.tr internet adresi üzerinden ya da CosmeticaTR mobil uygulaması üzerinden belirlenen kampanyalı ürünlerden satın alınması gerekmektedir. Belirtilen kampanyalı ürünlerden satın alınması gerekli olan tutar ise 40TL ve katları şeklinde olmaktadır. Gerçekleştirilen alış veriş işleminin ardından ise IOS ya da Android işletim sistemine sahip oldukları cihazlara indirmiş oldukları Qumpara uygulamasına ad, soyad, adres, telefon bilgileri ile üye olunması gerekmektedir. Gerçekleştirilen Qumpara üyeliğinin ardından uygulama içerisinde bulunan Cosmetica Çekiliş kampanya adının seçilmesi gerekmektedir. Yapılan seçim işleminin ardından da yapılan alış veriş işlemindeki fiş, fatura ya da e-faturanın sisteme yüklenmesi gerekmektedir. Gerçekleştirilen gönderim işleminin ardından yapılan incelemenin ardından gerekli kontrollerden sonra yapılan her 40TL tutarındaki alış verişe 1 adet çekiliş hakkı sunulacaktır.

Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Qumpara Cosmetica Çekilişi Kampanya Detayları

 • Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyası, Kozkar Kozmetik Bijuteri Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti. adına Milli Piyango İdaresinin 03.02.2021 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyası, 10.02.2021 – 31.03.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyasına katılmak için Türkiye genelinde yer alan Cosmetica Mağazalarından belirtilen ürünlerden 40TL ve katları şeklinde alış veriş yapmak olmaktadır.
 • Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyasına katılmak için 31 Mart 2021 tarihine kadar Cosmetica Mağazalarından Gliss, Fa, Taft, Syoss, Palette, Diadermine, Vital, Got2B, Blendax, PureColour ve Schwarzkopf markalı ürünlerden tek seferde ya da ayrı ayrı olmak üzere 40TL ve katları şeklinde satın alınması gereklidir.
 • Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyası kapsamında gerçekleştirilen alış verişin ardından fatura, fiş ya da e faturanın resmini çekerek IOS ya da Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ile Qumpara uygulamasında bulunan Cosmetica Çekiliş alanından göndermek gerekmektedir.
 • Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyasına katılmak için gerçekleştirilen alış veriş işleminin ardından ise IOS ya da Android işletim sistemine sahip oldukları cihazlara indirmiş oldukları Qumpara uygulamasına ad, soyad, adres, telefon bilgileri ile üye olunması gerekmektedir.
 • Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyasına Gerçekleştirilen Qumpara üyeliğinin ardından uygulama içerisinde bulunan Cosmetica Çekiliş kampanya adının seçilmesi gerekmektedir. Yapılan seçim işleminin ardından da yapılan alış veriş işlemindeki fiş, fatura ya da e-faturanın sisteme yüklenmesi gerekmektedir.
 • Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan hediye çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediye ürünlerden 1 kişi İPhone 12 Cep Telefonu kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 10.999TL olmaktadır.
 • Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan hediye çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediye ürünlerden 3 kişi Apple Watch Series 6 kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 3.799TL olmaktadır.
 • Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyasında her 40TL alış veriş için 1 adet çekiliş hakkı verilmektedir.
 • Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan hediye çekiliş işlemi 12.04.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 19.04.2021 tarihinde Takvim Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyasında hediye kazana asil talihliler 04.05.2021 tarihine kadar, yedek talihliler ise 19.05.2021 tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
 • Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyasında belirtilen tarihlere kadar yapılmayan başvurulara hediyeleri teslim edilmeyecektir.
 • Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyasında 1 kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp hediye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Qumpara Cosmetica Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyası

Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası

Kuzu Effect AVM İPhone Çekiliş Kampanyası

Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası

Karcher Qumpara Çekiliş Kampanyası

Armada AVM Volkswagen T-Roc Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.