Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyası


16.12.2020
301
Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyası

Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişe katılmak için 31 Aralık 2020 tarihine kadar Sakarya Essen Alışveriş Merkezi ve İstanbul’da bulunan Snowy Marketlerden aynı gün içinde 30TL ve katları şeklinde ABC deterjan satın alınması gerekmektedir. Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyası kapsamında 31 Aralık 2020 tarihine kadar Sakarya’da bulunan Essen Alışveriş Merkezi ve İstanbul’da bulunmakta olan Snowy Marketlerinden aynı gün içinde 30TL ve katlarında ABC deterjan ürünlerinden satın almaları gerekmektedir. Yapılan ABC deterjan ürünleri alış verişinin ardından alış veriş fişinin ya da faturasının fotoğrafını Qumpara uygulamasına yüklemek yeterli olacaktır. Yapılacak olan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek olan ürünler aşağıda belirtilmiş bulunmaktadır.

 • 1 Adet; Dyson V10 Absolute Kablosuz Şarjlı Süpürge
 • 2 Adet; Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirici
 • 3 Adet; Xiaomi Mi Robot Vacuum Akıllı Süpürge
 • 10 Adet; Arzum Okka Minio Türk Kahve Makinesi

Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Gerçekleştirilen kampanyada belirtilen tarihler arasında Sakarya ilimizde yer alan Essen Alışveriş Merkezi ve İstanbul ilimizde bulunan Snowy Marketlerinden ABC Deterjan ürünlerinden tek seferde 30TL ve katları şeklinde alış veriş yapmak gerekmektedir. Yapılan ABC Deterjan alış verişinin ardından IOS ya da Android işletim sistemli akıllı telefonlara ya da tabletlere ücretsiz olarak Qumpara uygulaması indirilmesi ve kayıt olunması gereklidir. Qumpara uygulamasına giriş yapılmasının ardından ad, soyad, adres, telefon bilgileri ile üyelik işleminin tamamlanması gerekmektedir. Gerçekleştirilen üyelik işleminin ardından ABC Deterjan Çekilişi kampanyasının seçiminin ardından, yapılan alış veriş fişinin ya da faturasının Qumpara uygulamasına fotoğraflarının yüklenmesi gereklidir. Sistem tarafından gerekli kontrol sağlandıktan sonra her 30TL’lik ABC Deterjan alışverişine 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Rüyada Kuruyemiş Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Qumpara ABC Deterjan Çekilişi Kampanya Detayları  

 • Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyası, ABC Deterjan San. ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 17.11.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyası, 25.11.2020 – 31.12.2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyasında çekilişe katılmak için 31 Aralık 2020 tarihine kadar Sakarya Essen Alışveriş Merkezi ve İstanbul’da bulunan Snowy Marketlerden aynı gün içinde 30TL ve katları şeklinde ABC deterjan satın alınması gerekmektedir.
 • Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyasında, ABC deterjan ürünleri alış verişinin ardından alış veriş fişinin ya da faturasının fotoğrafını Qumpara uygulamasına yüklemek yeterli olacaktır.
 • Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyasında, Qumpara uygulamasına giriş yapılmasının ardından ad, soyad, adres, telefon bilgileri ile üyelik işleminin tamamlanması gerekmektedir.
 • Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyasında sistem tarafından gerekli kontrol sağlandıktan sonra her 30TL’lik ABC Deterjan alışverişine 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyasında yapılacak çekiliş işlemi 15.01.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından 1 Kişi Dyson V10 Absolute Kablosuz Şarjlı Süpürge kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 4.199TL olmaktadır.
 • Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından 2 Kişi Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirici kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 3.799TL olmaktadır.
 • Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından 3 Kişi Xiaomi Mi Robot Vacuum Akıllı Süpürge kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 2.832TL olmaktadır.
 • Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından 10 Kişi Arzum Okka Minio Türk Kahve Makinesi kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 619TL olmaktadır.
 • Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 20.01.2021 tarihinde Takvim Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyasında Asil talihliler 04.02.2021 tarihine kadar, yedek talihliler 19.02.2021 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgilerinin yanında ikramiye kazanılan fiş – faturanın aslı ile U2 Tanıtım’a başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
 • Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyasında bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi ikramiye kendilerine ibraz edilmez.
 • Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyasında çekilişe katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Turkcell / Faturasız Çerez İki Haftalık 3 GB Paketi – 30TL

Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyası

Turkcell / Faturasız Çerez İki Haftalık 7 GB Paketi – 40TL

Samsung Galaxy A5 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Vodafone / Faturasız Destek Kolay 10 GB Paketi – 30TL

Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekiliş Kampanyası

BiMcell / Faturasız 250 DK Konuşma Paketi – 14TL

Vodafone Mobil Ödeme Kullanarak 20TL ve Üzeri Alışverişe 2 GB İnternet Hediye Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.