Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Pttcell / Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası


04.05.2020
516
Pttcell / Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

Pttcell Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası kapsamında uzaktan eğitim alan üniversite öğrencilerine bir destekte Pttcell tarafından sağlanmaktadır. Uzaktan eğitim alan üniversite öğrencilerine yönelik Faturalı ya da Faturasız Pttcell müşterilerimiz için eğitim platformlarında geçerli olmak kaydı ile Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Pttcell olarak Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkından 3 ay boyunca, aylık Bedava 6 GB İnternet olarak hatlarına tanımlanacaktır. Pttcell olarak Yükseköğretim Kurulu’nun uzaktan eğitim sürecine destek olmak amacıyla YÖK Dersleri Platformunda yer alan üniversitelere ait içeriklere yönelik kullanımlarda Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır.

Pttcell Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyasına, Yükseköğretim Kurulu, yokdersleri.yok.gov.tr adresinden”YÖK Dersleri Platformu”nu hizmete sunmuştur. yokdersleri.yok.gov.tr adresinden üniversitelere ait ders içeriği ve online eğitimlere ulaşım sağlayarak kendilerine tanımlanan Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkından 3 ay, her ay 6 GB Bedava İnternet olarak kullanım sağlayabileceklerdir. Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı 30 Haziran 2020 tarihine kadar her ay tanımlanacaktır.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Kampanya Kayıt

Sunulan haktan faydalanabilmek için sisteme giriş yapmanız gereklidir.

Kalan Sorgulama

İnternet kullanım hakkı için %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.

Kampanya Detayları

  • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir.
  • İnternet kullanım hakkı için %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.
  • Kampanya kapsamındaki fayda başka bir hatta transfer edilemez, 3. şahıslara devredilemez ve başka bir fayda ile değiştirilemez. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde başka bir GSM operatörüne geçiş yapılması, hattın herhangi bir nedenle kapatılması ya da iptal edilmesi halinde kampanyadan yararlanma hakkı sona erer.
  • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından, abonenin yararlandığı internet paketi yoksa faturalı aboneler için mevcut tarifesi üzerinden, faturasız aboneler için mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • gov.tr sayfası ve bu sayfaya bağlı linklerdeki üniversitelerimizin dışında kalan diğer platformlardan (zoom, teams, youtube vb.) sağlanan içerik, link ve yönlendirmeler “6 GB Uzaktan Eğitime Destek” kotasının dışında kalmaktadır. Bu kullanımlar, mevcut tarifenizin kotasından düşülerek ücretlendirilecektir.
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.