Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Pttcell TL Bakiye Nasıl Yüklenir?


11.01.2021
91
Pttcell TL Bakiye Nasıl Yüklenir?

Pttcell TL Bakiye Nasıl Yüklenir? Pttcell Faturasız abonesi olarak hattınıza TL yükleme işlemleri için birden fazla seçenek bulunmaktadır. Pttcell hattınıza TL yükleme seçeneklerinizi nasıl gerçekleştirebilirsiniz, sizler için yazımızda hazırlamış bulunuyoruz. Pttcell Faturasız hattınıza TL nasıl ve ne şekilde yüklenir yazımızdan tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Pttcell Faturasız Hattınıza TL Yükleme Seçenekleri Nelerdir?

Pttcell Faturasız Hattınıza TL Yükleme Seçenekleri Nelerdir? Pttcell faturasız hatta sahip tüm abonelerimizin hatlarına TL yüklemesini gerçekleştirebileceği seçenekler aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

Müşteri Hizmetlerini Arayarak TL Yükleme İşlemi

Müşteri Hizmetlerini Arayarak TL Yükleme İşlemi, Pttcell abonesi olarak müşteri hizmetleri arayarak TL yükleme işlemi için Pttcell müşteri hizmetlerine bağlanmanız gerekmektedir. Pttcell müşteri hizmetleri numarası 444 67 88 olmaktadır. Belirtilen Pttcell müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredi kartı bilgileriniz dahilinde Faturasız Pttcell hattınıza TL yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

PTT Şubelerinden TL Yükleme İşlemi

PTT Şubelerinden TL Yükleme İşlemi, Pttcell operatörü bayiliği olmayan fakat PTT bayilerince TL yüklemesi gerçekleştirilebilen bir operatör olmaktadır. Pttcell faturasız hattınıza TL yükleme işlemini PTT şubeleri aracılığı ile yapmak için size en yakın PTT şubesine giderek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. PTT çalışanına talepte bulunarak Pttcell Faturasız hattınıza dilediğiniz kadar TL yükleme işlemi yapabilirsiniz.

Pttcell İnternet Sitesi Üzerinden TL Yükleme İşlemi

Pttcell İnternet Sitesi Üzerinden TL Yükleme İşlemi, Pttcell Faturasız abonelerinin hatları için TL yükleme yapabileceği bir diğer seçenek ve en hızlı seçenek ise Pttcell internet sitesi olmaktadır. Pttcell aboneleri, pttcell.com.tr internet adresinden Online işlemler menüsü üzerinden TL yükleme işlemini rahatlıkla gerçekleştirebilecektir. Pttcell.com.tr internet sayfası üzerinden açılan ana sayfa üzerinden, üst kısımlarda yer alan TL yükleme sayfasına giriş yapmak olacaktır. Pttcell internet sitesinde TL yükleme sayfasına giriş yaparak TL yükleme işleminin yapılacağı telefon numarasını sisteme giriş yaparak, yüklemek istediğini TL meblağını girmeniz gerekmektedir. Belirtilen tüm işlemleri gerçekleştirmenin ardından da kredi kartınız ya da banka kartı bilgilerinizi girerek onay sayfasına giriş yapmalısınız. Tüm bu işlemlerin ardından cep telefonunuza gelecek olan şifreyi girerek Pttcell TL yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Pttcell Abonesi Nasıl Olunur?

Pttcell Abonesi Nasıl Olunur? Pttcell abonesi olarak kaliteli operatör deneyimini diğer operatörlere göre daha ucuza yaşamak isteyen herkesi buraya bekliyoruz. Pttcell’e gelerek avantajlı konuşma, oldukça avantajlı SMS ve İnternet paketleri içeren GSM operatörünün tüm avantajlarından faydalanabilirsiniz. Bu kapsamda Pttcell abonesi olmak oldukça kolay bir işlem olmaktadır. Belirtilen tüm ayrıcalıklardan faydalanmak için en yakın PTT şubelerinden birine gelmeniz yeterli olacaktır. Size en yakın PTT bayisine gelerek SIM kartınızı alabilir, telefonuna takarak avantajlı içeriklerin hepsinden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Pttcell ailesine hoş geldiniz.

Pttcell / EBA Kapsamında Aylık 8 GB İnternet Bedava Kampanyası

Pttcell Faturalı / Hayat Bronz 4 GB Tarifesi – 28TL

2021 Pttcell Ocak Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

Pttcell / Faturasız Cömert 9 GB Paketi – 38TL

2021 En Avantajlı Pttcell Tarifeleri Nelerdir?

Pttcell Bonus 8 GB Kampanyası

Pttcell / Faturalı Aşımsız 2 GB İnternet Paketi – 20TL

Pttcell / Faturalı Ailem Maksi 10 GB Tarifesi – 45TL

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.