Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Pttcell / Sahur Kampanyası Bedava 10 GB İnternet


16.05.2020
836
Pttcell / Sahur Kampanyası Bedava 10 GB İnternet

Pttcell Sahur Kampanyası Bedava 10 GB İnternet ile tüm müşterilerine internet dağıtmaya bu Ramazan Ayı içerisinde de devam etmektedir. Pttcell ile müşterilerimizin iletişmi hiç kesilmeden Ramazan Ayı içerisinde de sahur süresinde de sürüyor. Faturalı ya da Faturasız tüm müşterilerimizin katılım sağlayarak faydalanabileceği oldukça güzel bir Ramazan Sahur Kampanyası kapsamında Bedava 10 GB İnternet kullanım hakkı kazanabilirsiniz. Üstelik tek yapmanız gereken sadece telefonunuzun mesaj bölümünden ‘’SAHUR2020’’ yazıp 5555’ e  SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılmaktır. Kampanya kaydının başarılı şekilde tamamlanmasının akabinde ilgili hatta SMS gönderilerek müşteri bilgilendirme yapılacak olup, müşteriler bahse konu bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan data hakkından faydalanmaya başlayabilecektir.

Pttcell aboneleri, tarifeleri ne olursa olsun 10GB cepten mobil internete ücretsiz olarak sahip oluyorlar. Üstelik faturalı-faturasız tüm aboneler Pttcell tarafından sunulan bu ÜCRETSİZ fırsattan ramazan ayı boyunca 02:00-06:00 saatleri arası faydalanabiliyorlar. Kampanya kapsamında, kampanya geçerlilik süresi olan (24.04.2020-23.05.2020) 02:00 – 06:00 saatleri arasında en fazla toplam 10 GB kullanabilecek şekilde ücretsiz internet kullanım hakkı sunulmaktadır. Kampanyaya katılım 23.04.2020 tarihinde başlayacak olup, 23.05.2020 tarihinde saat 01:30’ da sona erecektir. Katılan müşterilerin kampanya kapsamında hediye internet kazanılabilecek son tarih 23.05.2020’dir.

Kampanya adı

 Sahur Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Pttcell
Faturalı-Faturasız

İçerikler

Cepte internet 10GB

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Tüm Pttcell’lilere Ücretsiz

Aktivasyon ve detaylar

 • Tarifeye Kayıt

Müşteriler ‘’SAHUR2020’’ yazıp 5555’ e  SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir. Kampanya kaydının başarılı şekilde tamamlanmasının akabinde ilgili hatta SMS gönderilerek müşteri bilgilendirme yapılacak olup, müşteriler bahse konu bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan data hakkından faydalanmaya başlayabilecektir.

 • Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 1788’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz ya da *124# ile ücretsiz sorgulayabilirsiniz ya da 9333
numarasını arayabilirsiniz.

 • Kampanya İptal

Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Kampanyayı iptal etmek isteyen müşteriler SMS göndermek suretiyle iptal işlemini gerçekleştirebilecektir.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanya’ dan tüm faturalı ve ön ödemeli bireysel müşterilerimiz faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında, kampanya geçerlilik süresi olan (24.04.2020-23.05.2020) 02:00 – 06:00 saatleri arasında en fazla toplam 10 GB kullanabilecek şekilde ücretsiz internet kullanım hakkı sunulacaktır.
 • Kampanyaya katılım 23.04.2020 tarihinde başlayacak olup, 23.05.2020 tarihinde saat 01:30’ da sona erecektir. Katılan müşterilerin kampanya kapsamında hediye internet kazanılabilecek son tarih 23.05.2020’dir.
 • Kampanya’ dan yararlanmak için Türk Telekom, TTNET veyaTT Mobil’den en az birindeki aboneliği devam ettiği sürece, abonelik, yer ve hatlarının bilgilerini paylaşarak kullanmamız ve bu firmaların kampanyalarını iletmemiz için onay vermiş olmaları gerekmektedir.
 • Ön ödemeli müşteriler için kampanyaya kayıt esnasında TL yükleme şartı aranmamakta olup, kampanya kaydından 48 saat öncesi ya da kampanya kaydı sonrasında tek seferde 25TL ve üstü yükleme yaptıklarında kampanyadan faydalanabilmektedirler.
 • Müşterilerimiz, 23.04.2020 tarihi itibarıyla söz konusu paketlere kayıt olarak, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş olurlar. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Müşteriler ‘’SAHUR2020’’ yazıp 5555’ e  SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir. Kampanya kaydının başarılı şekilde tamamlanmasının akabinde ilgili hatta SMS gönderilerek müşteri bilgilendirme yapılacak olup, müşteriler bahse konu bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan data hakkından faydalanmaya başlayabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Kampanyayı iptal etmek isteyen müşteriler SMS göndermek suretiyle iptal işlemini gerçekleştirebilecektir.
 • Her hat kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka data paketi yada faydası yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez. Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.