Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2020 Pttcell Online Fatura | Ödeme Fatura Ödeme Merkezi


27.12.2020
1.813
2020 Pttcell Online Fatura | Ödeme Fatura Ödeme Merkezi

PTTCell faturalarınızı artık online olarak ödeyebilirsiniz. Cep yakmayan avantajlı tarifeleri ile adından sık olarak söz ettiren Pttcell, avantajlı tarifelerinin yanı sıra yaptığı kaliteli çalışmalar doğrultusunda fatura ödeme seçenekleri ile de müşterileri için operatör seçimini kolaylaştırmaktadır. Pttcell Faturalı ve Faturasız hizmet veren bir operatördür.  Pttcell hat sahibi kullanıcılar 9333 servisi, fatura ödeme ve TL yükleme noktaları dışında Online İşlemler Servisi’ni kullanarak ödeme işlemlerini rahatlıkla yapabilirler.

Pttcell iletişim konusunda sunduğu avantajlar ile diğer operatörler gibi adını en üst sıralara taşımayı başarmıştır. Gerek tarifelerinde sunduğu fiyat avantajı gerekse kesintisiz her yerde sağladığı iletişim gücü ile diğer operatörler ile arasındaki farklılığı kapatarak ve hatta üst sıraları zorlayarak operatör yarışında bende varım demektedir. Pttcell kaliteden ödün vermeden yaptığı kampanyaları ile de adını üst sıralardan indirmeye hiç niyeti yok! Cebinize dost faturalı tarifeleri, cep yakmayan faturasız tarifeleri her bütçeye uyan kampanyaları mevcuttur. En yakın PTT şubelerine giderek kendinize uygun olan bir Pttcell tarifesine geçişinizi sağlayabilirsiniz.

Pttcell Fatura Sorgulama İşlemleri

Pttcell fatura tutarını sorgulamak ve öğrenmek için birbirinden farklı birkaç yöntem bulunmaktadır. Pttcell fatura sorgulama işlemleri telefon üzerinden arama yapılarak, mesaj yoluyla ve internet üzerinden de kapsamlı sorgulamalar ile yapılmaktadır. Bu sorgulama işlemleri kişiler için oldukça önemlidir. Ne kadar konuşma yaptıkları, mesaj paketleri ve internet kullanım paketleri bu sorgulamalar üzerinden olmakta ve gayet bilinçli bir kullanım sağlanmaktadır. GSM şirketleri telefon faturaları ile ilgili olarak normalde adreslere fatura göndermektedir. Fakat bazı olumsuz durumlar neticesinde bu faturalar kişilerin ellerine geçmemekte ve son derece olumsuz durumlar yaşanmaktadır. Fatura bedellerinin ceza faizine uğramaması için veya telefon hattının kesintiye uğramaması için bu sorgulama işlemleri oldukça gereklidir.

Pttcell online işlemler için mobil cihazınızdan veya bilgisayardan sisteme giriş yapabilirsiniz. Kendi profilinize giriş yapabilmek için telefon numaranız ve online işlem şifrenizin bulunması yeterlidir. Bu sayede kendi hattınız için hızlı bir şekilde özel olarak paket satın alabilir, borç ödeme ve fatura sorgulama gibi işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Pttcell fatura detaylarınızı 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri veya www.pttcell.com.tr’deki online işlemler menüsünden öğrenebilirsiniz.

Pttcell Fatura Sorgulama Seçenekleri Nelerdir?

Pttcel fatura sorgulama işlemleri için öncelikle telefon numaralarından 9333 aranarak telefon fatura borçları ve faturaların son ödeme tarihleri sorgulanabilir.

Telefon araması ile veya mesaj ile fatura bilgilendirme işlemleri ile ayrıntılı bir bilgi akışı sağlanamamaktadır. Sadece telefon fatura borçları ve faturaların son ödeme tarihleri öğrenilmektedir. Fakat internet sorgulamaları ile detaylı bir sorgulama yapılmaktadır.

İnternet üzerinden Pttcell fatura sorgulama için direkt olarak PTTcell internet adresi online işlemlerden sorgulamalar yapılmaktadır.

Bu sorgulamalarda telefon numaraları, isim soy isim ve T.C kimlik numaraları gibi bilgiler istenmektedir.

Gereken bilgiler doğru bir şekilde girildikten sonra telefon faturasına dair her türlü bilgi sorgulanmaktadır. Gerek içinde olunan ayın telefon faturaları sorgulandığı gibi gerekse geçmiş dönemlere ait olan faturalar da sorgulanabilmektedir.

İnternet üzerinden yapılan fatura sorgulama işlemlerinde son 6 ay içerisindeki tüm arama kayıtları, mesaj bedelleri ve internet kullanım tutarları da net bir şekilde görülebilmektedir.

Pttcell Fatura Ödeme İşlemleri

Pttcell faturalı hat kullanan müşterilerinin, Pttcell’li olarak en çok aranan içeriklerin başında gelmektedir. Pttcell faturamı nasıl ödeyebilirim? En çok aranan içerikler arasında en başta yer almaktadır. Pttcell operatörü müşteriler için sağladığı ödeme seçeneklerini yazımızda bulabileceksiniz.

Pttcell resmi web sayfasına giriş yapın, akıllı cihazınızdan ya da bilgisayarınızdan erişim sağlayarak online işlemler menüsüne tıklayınız. Kendi profilinize giriş yapmak için telefon numaranız ve online işlem şifrenizi önceden oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra tekrar online işlemler menüsünden kendi profilinize gerekli bilgileri girerek erişim sağlayabilirsiniz. Kendi profiliniz üzerinden hattınız için hızlı bir şekilde özel olarak paket satın alabilir veya borç ödeme işlemlerini yapabilirsiniz.

Fatura ödemeleri, tüm PTT işyerlerinden herhangi bir işlem ücreti ödemeden yapılabilir. Ayrıca pttcell.com.tr’deki Online İşlemler menüsünden, 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri’nden kredi kartı ile veya ücretsiz olarak 9333’ü arayarak faturanızı ödeyebilirsiniz.

Pttcell Banka Seçeneği İle Fatura Ödeme İşlemleri

Pttcell fatura ödeme seçeneklerinden bir tanesi de banka seçeneğidir. Dilerseniz anlaşmalı bankalar ile gişelerden, dilerseniz çalıştığınız banka üzerinden otomatik ödeme talimatı vererek ya da çalıştığınız banka üzerinden internet bankacılığı üzerinden düzenli olarak Pttcell faturanızın ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Pttcell faturanızı anlaşmalı bankalar ile mesai saatleri içerisinde mevcut gişelerine gelerek fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Pttcell faturanızın bir diğer ödeme seçeneği olan otomatik ödeme mevcuttur. Pttcell faturanızın her ay düzenli bir şekilde çalışmakta olduğunuz banka üzerinden gerçekleşmesini istiyorsanız, ödeme için talimat vererek hesabınızda para bulunduğu müddetçe düzenli olarak tahsilatının gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Pttcell faturanızın bir diğer ödeme seçeneği de çalıştığınız bankanız ile her ay internet bankacılığı üzerinden kendinizin faturanızı her ay internet bankacılığı üzerinden ödemenizi gerçekleştirmenizdir.

Pttcell Faturası ATM Üzerinden Ödenebilir mi?

Pttcell faturanızı bazı anlaşmalı bankaların ATM’si üzerinden de anlık olarak gerçekleştireceğiniz işlemler ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. ATM’den telefon faturası için ödemeler, borç sorgulama işlemleriyle birlikte gerçekleştirilebiliyor. Telefon faturalarının ödenebilmesi için özel olarak belirlenen bankaların kredi kartı seçenekleriyle ödemeyi yapabilirsiniz. Pttcell telefon kampanyası gibi özel kampanyaların borçları de ödenebiliyor. Online faturalar için yapılacak işlemler sadece paket tutarının aylık kullanıma uygun şekilde faturalı hatta ödenmesi yönünde değildir.

Pttcell Faturamı Nerelerden Ödeyebilirim?

Pttcell faturanızı ödeyebileceğiniz pek çok seçenek bulunmaktadır. Pttcell faturanızı ödeme işlemini gerçekleştirebileceğiniz seçenekler aşağıdaki gibidir.

Bankalardan ve Tüm PTT işyerlerinden Pttcell faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ayrıca pttcell.com.tr’deki Online İşlemler menüsünden ve 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri’nden kredi kartı ile faturanızı ödeyebilirsiniz.

Fatura ödemeleri, tüm PTT işyerlerinden herhangi bir işlem ücreti ödemeden yapılabilir. Ayrıca pttcell.com.tr’deki Online İşlemler menüsünden, 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri’nden kredi kartı ile veya ücretsiz olarak 9333’ü arayarak faturanızı ödeyebilirsiniz.

Fatura kesim tarihiniz her ayın 26’sı gecesidir, son ödeme tarihleri ise takip eden ayın 17’si ve 20’si arasında, iş güne göre değişiklik göstermektedir.

Pttcell TL yüklemeleri Türkiye’deki tüm PTT işyerlerinden, PTTmatik’lerden, 444 6 788 Pttcell müşteri hizmetleri üzerinden, pttcell.com.tr’deki online işlemler ve TL Yükleme menülerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Pttcell Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

En Avantajlı Pttcell Tarifeleri Nelerdir?

PTTCell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.