Cepyo | Tarifeler ve Paketler

PTTCell Numara Taşıma Kampanyaları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

28.06.2018
564
PTTCell Numara Taşıma Kampanyaları

PttCell telefon kampanyaları ile cep telefonu GSM operatörleri arasına hızlı bir giriş gerçekleştirerek farklı operatörlerden bünyesine pek çok numara taşıma işlemi gerçekleştirdi. Faturalı ve faturasız tarifelerine pek çok müşteri çeken PTTCell dünyasına numarasını taşıyarak gelmek isteyenleri bekleyen sürprizleri ve avantajları hep birlikte inceleyelim.

Numarasını Taşıyanların Faydalanabileceği PTTCell Faturalı Tarifeler

PTTCell tarafından geçtiğimiz yıllarda müşteri alımına kapatılan pek çok faturalı tarifenin yanı sıra yeni eklenen PTTCell faturalı tarifeler, yeni müşteri alımlarına ve ilk kez PTTCell kullanacak müşterilere özel fırsatlar ve fiyatlarla kullanıma sunulmuştur. Her ihtiyaca uygun faturalı PTTCell tarifelerine yakından bakmak gerekirse;

 • PTTCell Ailem Tarifeleri: Mini, Midi ve Maksi tarifeleri ile müşteri kabul eden PTTCell Ailem Tarifeleri, 12 fatura dönemi boyunca tarifede kalacağına söz veren kullanıcılara uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. PTTCell Ailem Tarifeleri;
  • Her yöne 500 dakika ve 500 SMS, PTTCell’lilerle sınırsız konuşma ve 1GB internet paketi içeren Mini tarife ayda 24TL,
  • Her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS, PTTCell’lilerle sınırsız konuşma ve 5GB internet paketi içeren tarife ayda 29TL,
  • Her yöne 1500 dakika ve 1500 SMS, PTTCell’lilerle sınırsız konuşma ve 10GB internet paketi içeren Maksi tarife ayda 45TL

Olarak fiyatlandırılmıştır.

 • PTTCell Yıldız Tarifesi: Her yöne 1500 dakika ve SMS, PTTCell’lilerle sınırsız konuşma ve 12GB internet paketi içeren tarife, ayda 59 TL olarak fiyatlandırılmıştır.
 • PTTCell Süper Tarife: Her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS, PTTCell’lilerle sınırsız konuşma ve 7GB internet paketi içeren tarife için ayda 44 TL ödemek yeterlidir. 2GB internet hediye 2018 yılının sonuna kadar verilmekte olup tarife içerisinde 5GB internet paketi bulunmaktadır.
 • PTTCell Eko Tarife: Ayda 35 TL ile fiyatlandırılan tarifede her yöne 750 dakika ve SMS, 4GB internet paketi ve ek olarak PTTCell’lilerle sınırsız konuşma bulunmaktadır. 4GB internetin 1GB’ı yıl sonuna kadar hediye olarak verilmektedir.
 • PTTCell Mini Tarife: 1GB paket internetinin yanına 2018 sonuna kadar geçerli 1GB internet hediyesi sunan Mini tarifede, her yöne 500 dakika konuşma ve SMS hakkı bulunmaktadır. PTTCell’lilerle sınırsız konuşulan paketin fiyatı aylık 28 TL olarak fiyatlandırılmıştır.
 • PTTCell Gel Tezkere Tarifesi: PTTCell tarafından internetsiz olarak sunulan tarifede PTTCell’lilerle 3500 dakika konuşmanın yanı sıra her yöne geçerli 600 dakika konuşma hediyesi bulunmaktadır. Her yöne 1000 SMS ile sonlandırılan paketin fiyatı aylık 17 TL’dir.
 • PTTCell Güzel Gelecek Tarifesi: 22 TL olarak sunulan PTTCell’in ekonomik tarifelerinden olan Güzel Gelecek Tarifesi, her yöne 500 dakika ve SMS ile birlikte 1GB internet paketi içermekte, tarife aboneleri PTTCell’lilerle sınırsız konuşabilmektedir.

Numarasını Taşıyanların Faydalanabileceği PTTCell Faturasız Tarifeler

PTTCell faturasız tarifeler internet paketi içermemekle birlikte PTTCell’lilerle konuşmaya yönelik olarak hazırlanmıştır. PTTCell’lilerle sınırsız konuşma fırsatı sunan Bereket tarifesinin fiyatı 20 TL olarak belirlenmiştir.

Faturalı Hatlara Özel PTTCell Faturalı İnternet Paketleri

PTTCell faturalı hatlarda sunulan internet paketlerinin yetmemesi halinde müşterilerinin internet kullanımlarına devam edebilmesi için sunulan PTTCell faturalı internet paketleri ile PTTCell faturalı tarife müşterilerinin internet keyfi hiç bölünmemektedir. Faturalı PTTCell kullanıcıları;

 • Ayda 3TL’ye ve 10 TL’ye 1GB internet paketi satın alabilmektedir.
 • Haftada 5 TL’ye 250 MB internet satın alabilirler.
 • Ayda 15 TL’ye 2GB internet paketi satın alabilirler.
 • Ayda 25 TL’ye 5GB internet paketi satın alabilirler.

Faturasız Hatlara Özel PTTCell Faturalı İnternet Paketleri

Faturasız PTTCell kullanıcıları, talep ettiklerinde paketlerinde olan internet hakları bittiğinde veya bir pakete üye olmadıklarında internet ihtiyacı hissettiklerinde, 14,50 TL’ye 1GB internet paketi satın alabilmektedir. PTTCell faturasız paketler internet paketi ile sınırlandırılmamakta;

 • SMS paketi
 • Konuşma Paketi
 • Karma paketler

İle farklı ihtiyaçlara yönelik olarak hazırlanmıştır.

PTTCell Numara Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır?

Farklı bir operatörden PTTCell numara taşıma işlemi gerçekleştirmek isteyen cep telefonu kullanıcıları, faturalı ve faturasız PTTCell hatlarına numara taşıma işlemleri için hiçbir ücret ödemezler. Müşteri sayısını daha çok artırmak amacı ile ücretsiz olarak numara taşıma işlemi sunan PTTCell’e geçmek isteyenler PTT şubeleri aracılığı ile işlemlerini yerine getirebilirler. Başvuru sırasında nüfus cüzdanı ile başvurmak ve taşınacak numaranın sahibinin başvuruda bulunması yeterlidir. PTTCell numara taşıma sorgulama işlemleri için PTT şubelerinden bilgi talep edebildiğiniz gibi müşteri hizmetleri aracılığı ile de sorgulama yapabilirsiniz. Numara taşıma talepleri 4 ila 6 gün arasında gerçekleşmekte olup sadece 15 dakika iletişim kesintisi yaşanmaktadır.

PTTCell Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

444 6 788 numaralı PTTCell Müşteri Hizmetleri numarası ile hat ile ilgili sorunlarınız da yardım talep edebildiğiniz gibi mevcut tarifeler hakkında bilgi alabilir, numara taşıma işlemlerinizi sorgulayabilir, TL yükleme işlemlerinizi kredi kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel PTTCell Kampanyaları Nelerdir?

Faturalı PTTCell müşterilerine özel olarak hazırlanan güncel PTTCell kampanya fırsatları arasında yer alan Akıl Karı Tarifeler ile hem konuşmak, hem mesajlaşmak, hem de internette dolaşmak oldukça uygun fiyatlarla mümkün olmaktadır. Paket içeriklerinde bulunan PTTCell’lilerle sınırsız konuşmanın yanı sıra;

 • Her yöne 500 dakika, 750 dakika, 1000 dakika ve 1500 dakika konuşma,
 • Her yöne 500 SMS, 750 SMS, 1000 SMS ve 1500 SMS,
 • 2GB, 4GB, 7GB ve 12GB internet kullanım hakkı

Sunulmaktadır.

PTTCell Müşteri Hizmetlerine Bağlan

PTTCell Online Fatura Ödeme

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.