Cepyo | Tarifeler ve Paketler

PTTCell Müşteri Hizmetlerine Bağlan


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

22.06.2018
578

PTT tarafından oluşturulan özel sistem sayesinde PTTCell’in GSM operatörü olarak kabul edilmesi sağlanmıştır. Çağı merkezi hazırlanması, her zaman için iletişime geçilmeye uygun bir hizmet politikası belirlenmesi ve direkt bağlanma imkanı tanınmasını kolaylaştırıyor. PTTCell müşteri hizmetlerine bağlan olarak oluşturulan özel bölümde direkt olarak müşteri hizmetlerinin operatörleriyle canlı olarak görüşebilirsiniz.

Merak ettiğiniz durumlar, sorunlarınız, kampanyalar ve kampanya yenileme işlemleri hakkında detaylara ulaşmanız sağlanıyor. Kurumun belirlediği telefon numarasında öncelikle hangi alanda bir arayışınızın olduğunun öğrenilmesi gerekiyor. Pttcell müşteri hizmetlerine hızlı bağlanma için belirlenmiş olan telefon numarası 444 6 788 olarak açıklanmıştır. Hem yeni kampanyalar için bilgi edinebilir hem de kendi hattınızda kullanıma uygun olan dakikalar, SMS miktarı ve internet paketini öğrenebilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerine Hangi Numaradan Ulaşabilirim?

Müşterilerin her zaman için yeni numaraya uygun şekilde başvuruda bulunması ve detaylar hakkında bilgi edinmesi mümkün oluyor. Pttcell müşteri hizmetlerine bağlanma işlemleri için sadece mobil cihazlar değil, bilgisayardan arama uygulamalarının kullanılması da mümkün oluyor.

Kurumun online olarak bilgi edinmenizi sağlayacak web sitesi, mail adresleri ve iletişim için özel telefon numarası bulunuyor. Bunun dışında herhangi bir yönteme yer verilmiyor olması nedeniyle, yeni telefon numarasını sadece otomatik bilgilendirme yerine yenilenen şartlara uygun şekilde kullanabilirsiniz. Avea direk müşteri temsilcisine bağlanma işlemleri için özel olarak belirlenen 444 6 788 numaralı telefonundan yararlanabilirsiniz. Farklı bir numara belirlenmemiş olması, operatörlerle canlı olarak görüşmek istediğiniz taktirde sadece bu numarayı kullanmanızı zorunlu hale getiriyor.

Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum

Müşteri hizmetlerine ulaşılamadığı durumlarda özellikle online işlemler için imkan tanıyan PttCell sitesi kullanılabilir. Bu yöntemlere ek olarak PTT bünyesinde PTTCell fatura sorgulama da dahil olmak üzere tüm işlemleri yapmanız sağlanıyor. Eğer operatörlerle görüşemezseniz, PTT şubelerine gidebilir ve gerekli başvuruları hattınızla yapabilirsiniz. Hattınızı değiştirebilir, kampanyalara katılabilir, kampanya iptali için başvuruda bulunabilirsiniz.

Tüm detaylar net olarak açıklandığı için, herhangi bir problemle karşılaşmaksızın sözleşme imzalamanız mümkün oluyor. Pttcell tarafından hem mobil cihazlardan giriş yapılabilen hem de hafta sonunda online işlem yapılması sağlanan site sürekli olarak açık tutuluyor. Avea ile işbirliği yapılmış olması nedeniyle, gerçekleştirilecek olan tüm işlemlerde Pttcell şikayet işlemlerinde Avea numarasının kullanılmaması gerekir. Her türlü faaliyetin direkt olarak bayilikler aracılığıyla, web sitesinden veya mobil uygulamalar sayesinde yapılmasına imkan tanınıyor.

Operatörle Nasıl Görüşebilirim?

Operatörlerle yapılacak görüşmelerin Pttcell güvencesiyle gerçekleştirilmesi için özel olarak web sitesinde bilgiler yayınlanıyor. Ptt bank müşteri temsilcisine bağlanma işlemlerine ek olarak, GSM hizmeti verilen kurum üzerinden yardım alabilirsiniz. Bankacılık işlemlerinin dışında bir alan olduğu için, bilgi edinmek amacıyla PTT’nin banka hizmeti verilen veznelerine gitmemeniz gerekir. Bunun yerine Pttcell için özel olarak müşterilere gerekli işlemleri gerçekleştirme imkanı tanınan temsilcilere ulaşmanız isteniyor.

Hattınızla ilgili yaşadığınız problemler de dahil olmak üzere, yeni kampanyalara başvurabilir ve kampanyanız hakkında güncel detayları öğrenebilirsiniz. Ayrıca paketin yenilenmesi, ödemeleri vadeleriyle ilgili bilgilere ulaşılması da mümkün oluyor. Müşteriler için özel olarak sağlanan imkanlarla Pttcell müşteri temsilcisine direk bağlanma imkanı 444 6 788 numaralı telefonla elde ediliyor. Farklı herhangi bir numara belirtilmemiş olması nedeniyle, sorununuza ve isteğinize bağlı olarak bu yöntemi kullanmanız mümkün oluyor.

Başka Hangi Yöntemle Yardım Alabilirim?

Pttcell’in ulaşılabilir, yardım alınabilir, değerlendirmeye uygun, her zaman için bilgi alınabilecek bir GSM operatörü yapısına sahip olması sağlanıyor. PTTCell müşteri temsilcisi iletişim bilgilerinin güncel numarası 444 6 788 olarak belirlenmiştir. Kampanyaları öğrenmek, her türlü hizmet hakkında bilgi edinmek, kendi hattınıza tanımlanmış olan kampanyalarla ilgili son durumu değerlendirmek için bu numarayı arayabilirsiniz.

Canlı operatörle görüştüğünüzde edinebileceğiniz bilgilerin tümünün online işlemler yapılabilen web sitesinde veriliyor olması, kolaylıkla operatörlere ulaşılmasını sağlıyor. İnternet sitesi ve telefon numarasının dışındaki bir yöntemle bilgi almak isteyen müşteriler ise PTT’nin özel olarak oluşturulan bayiliklerine gitmesi mümkündür. Bu sayede ödemelerinizi yapabilir, yeni kampanyalar için başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca hattınıza tanımlanmış kampanya şartlarını 444 1 788 PTT şeklinde tanımlanan eski iletim bilgisi yerine 444 6 788 numaralı telefonda olduğu gibi detaylara ulaşabilirsiniz.

Fatura Borcu Öğrenme İşlemleri

Fatura borçlarının öğrenilmesi için PTT tarafından hem elektronik posta yoluyla hem de SMS ile bilgilendirme imkanları sunuluyor. Bu özelliklerden yararlanılması için PTTCell müşteri hizmetlerine bağlan seçeneğinin değerlendirilmesi mümkün oluyor. Kendi bilgilerinizle ve hattınızla birlikte 444 6 788 numaralı telefonu aradığınızda, faturanız hakkında ödeme vadeleri ve aylık borcunuz için tüm detayları öğrenebilirsiniz. Borç ödeme işlemlerine ek olarak, bilgilendirmeyle ilgili bir isteğiniz bulunuyorsa canlı desteğe iletmeniz yeterli olacaktır.

Pttcell müşteri temsilcisi telefon numarası olarak kayıtlara geçen ve günümüzde kullanılmaya devam eden numaranın dışında aktif bir numara bulunmuyor. Geçmişte kullanılmış olan 444 1 788 numarası yerine, günümüzde 444 6 788 olarak kayıtlara geçen ve duyurulan numaranın aranması gerekiyor. Müşterilerin çağı merkezini aradıklarında tüm konuşmaları kayıt altına alınacak ve talep ettikleri işlemler, başvuruları, sorunları da buna uygun şekilde çözülecektir.

Paket Detayları ve Yenileme İşlemleri

Paketlerin sayısının artırılmış olması, SMS, internet ve dakika paketleri için başvuruda bulunan müşterilerin sayısının da artmasına neden oluyor. Bazı müşterilerin yaşamış olduğu kampanya problemleri ve paketlerdeki kullanım sorunlarının ortadan kaldırılabilmesi için PTTcell müşteri hizmetlerine bağlan bölümü oluşturulmuştur.

Hem kampanyalarla gelen avantajlar detaylı bir şekilde yayınlanıyor hem de talep edildiği taktirde canlı operatörle görüşerek, karşılıklı olarak kampanyalar hakkında merak edilenlerin tartışılması sağlanıyor. Herkes tarafından Ptt müşteri hizmetleri ara olarak belirtilen numaranın aranması, müşteri olmayanların da bilgi edinmesi mümkündür. Bu sayede ödeme işlemleri, kampanyalar ve fatura işlemleri de 444 6 788 numaralı telefondan öğrenilebiliyor.

Mobil Yardım Sistemi Nedir?

Mobil yardım sisteminde PTT bank ile ilgili merak ettikleriniz, şikayetleriniz ve başvuru yapmak istediğiniz durumlar hakkında detaylara ulaşmanız sağlanıyor. Herhangi bir internet, SMS veya dakika paketi için başvurularınızı direkt olarak siteden yapmak yerine telefon numarasıyla da yapmanız mümkün oluyor.

PTT müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım? Müşteri hizmetlerinin otomatik olarak oluşturulmuş kayıt sistemi de, canlı olarak operatörle yapılacak olan görüşmelerde olduğu gibi 444 6 788 numaralı telefondan yapılıyor. Mobil yardım sisteminin PTT uygulamasıyla mobil cihazlardan yapılabiliyor olmasına ek olarak, telefondan siteye girildiğinde de online işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor.

Kısa Yoldan Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Müşteri hizmetleriyle yapılması gereken görüşmeler için tüm detayların PTTCell müşteri hizmetlerine bağlan bölümünden görülmesi sağlanıyor. Kullanıma uygun durumda olan kampanya yapısının değerlendirilmesi, özellikle de hizmetler hakkında bilgilere her zaman erişilmesi amacıyla girişimlerde bulunuluyor.

Kısa yoldan müşteri hizmetlerine ulaşılmasına ek olarak, merak ettiğiniz durumlar hakkında bilgi alabilmek için de 444 6 788 numaralı telefonu aramanız talep ediliyor. Güncel ve aktif tek telefon numarası olması, tüm PTTCell müşterilerinin bu numara aracılığıyla bilgi edinmesini sağlıyor. Sadece canlı olarak operatörle görüşme seçeneği yerine, isteklerinize bağlı olarak seçimi tuş takımı üzerinden yapabiliyorsunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.