Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2020 Pttcell Müşteri Hizmetlerine Bağlanma


25.12.2020
2.381
2020 Pttcell Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

2020 PTTCell müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyenler için tüm detaylar yazımız da yer almaktadır. Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan PTT, 1840 yılından beri Posta, Telefon, Telgraf olarak hizmet sunmaktaydı. PTT ilerleyen zaman ve gelişen teknolojiye göre kendini geliştirerek Posta, Banka ve sonradan da Lojistik olarak hizmet vermeye devam etmiştir. PTT hizmetlerine ilave olarak 2013 yılından itibaren Pttcell markası adı altında mobil iletişim hizmeti sunmaya başlamıştır. Bu hizmet Türk Telekom altyapısını kullanarak vermektedir.

Pttcell olarak mobil iletişim hizmeti sunmaya başladığı günden beri, sunduğu mobil iletişim hizmetini her alanında eksiksiz olarak müşterilerine hizmet aktarma çabasındadır. Pttcell müşterilerine hizmeti sadece PTT merkezlerinde sınırlı bırakmayarak ayrıca ilk olarak müşteri hizmetleri departmanını oluşturarak çözüm sunmaya devam etmiştir. Ayrıca yine zamana ayak uydurarak hizmette ve gelişmede sınır tanımadığını bir kez daha kanıtlarcasına Pttcell resmi web sayfasını oluşturarak buradan da siz müşterilerine hizmetlerine devam etmiştir.

Çağı merkezi hazırlanması, her zaman için iletişime geçilmeye uygun bir hizmet politikası belirlenmesi ve direkt bağlanma imkanı tanınmasını kolaylaştırıyor. Pttcell direkt olarak müşteri hizmetlerinin operatörleriyle canlı olarak görüşebilirsiniz. Pttcell müşteri hizmetlerini aramak için 444 6 788 numarayı arayarak hızlı bir şekilde görüşme sağlayabilirsiniz.

Pttcell Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Müşteri potansiyeli oldukça fazla olan Pttcell’in müşteri hizmetlerine bağlanmak ya da çağrı merkezi ile iletişim kurmak her zaman kolay olmayabiliyor. Pttcell çağrı merkezini aradığınızda, müşteri temsilcisine bağlanırken de çoğunlukla bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri hizmetleri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka sıranız geldiğinde bağlanacaktır. Müşteri hizmetleri sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler.

PTTcell Müşteri Hizmetleri Numarası, PTT’nin kurmuş olduğu bu GSM operatörü ile alakalı olarak hizmet vermekte olan bir iletişim kanalıdır. Günümüzde pek çok cep telefonu kullanıcısı ya da PTTcell abonesi, bu kanal üzerinden iletişime geçerek tarifeler hakkında bilgi edinebilmekte, gerekli hallerde tarife değişiklikleri yapabilmekte,  Pttcell Müşteri hizmetleri ya da çağrı merkezine bağlanmak için ise 444 6 788 numara üzerinden iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Pttcell Kullanıcılarının En Çok Karşılaştıkları Sorunlar Nelerdir?

Diğer operatörlerde olduğu gibi Pttcell kullanıcılarının da zaman zaman karşılaştığı bir dizi sorun oluşmaktadır. Pttcell kullanıcılarının diğer operatör müşterileri kadar yoğun olduğu düşünülürse sorun oluşması kaçınılmaz olmaktadır. Pttcell müşterilerinin zaman zaman en çok karşılaştığı sorunların başında ise Pttcell hat iptali veya hat aboneliği başlatma, Pttcell bakiye yükleme sorunları, Pttcell hakkında şikayet ve bilgi bildirme gibi işlemler yer almaktadır.

Pttcell çağrı merkezi telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz her türlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz. Sorularınıza veya sorunlarınıza kendiniz çözüm üretemiyorsanız hemen Pttcell çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerinden yardım alabilirsiniz. Pttcell çağrı merkezi siz değerli müşterilerimize çözüm üretmek ve çözüm aşamasında destek olmak için kurulmuştur.

Pttcell Müşteri Hizmetleri Ücretli Mi?

Pttcell müşterilerinin en çok merak ettiği diğer bir konu ise müşteri hizmetlerini aradığımızda ekstra olarak faturamıza ücret yansır mı? Pttcell müşterisi iseniz, Pttcell tarifeleri ya da paketlerinden bir tanesini kullanıyorsanız ve hattınızda her yöne dakikalarınız mevcut ise yaptığınız Pttcell müşteri hizmetleri aramasından herhangi bir faturalandırma olmaz.

Pttcell müşterisi olarak, Pttcell tarifelerinden ya da paketlerinden bir tanesini kullanıyorsanız, her yöne dakikalarınız mevcut değil ise yaptığınız arama ücrete tabidir. Yani yaptığınız arama ücretlendirilmektedir.

Pttcell Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlanma İşlemi

Pttcell müşteri hizmetlerine bağlandığınız zaman kampanyalar hakkında tarifeniz hakkında ve diğer merak ettiğiniz her türlü posta, banka işlemleri, lojistik hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Pttcell sürekli insan merkezli hizmet anlayışı ile yüksek kalitede hizmet vermenin gayreti içindedir. Bu amaçla da insanlar tarafından ilgi gören önemli firmalardan birisidir.

Pttcell müşteri hizmetlerine hızlı bağlanmak için endişe duymanıza gerek yoktur, sizi karşılayacak olan Pttcell müşteri hizmetleri gerekli bütün yardımı ve kolaylığı sağlayacaktır. Sizlerin her türlü sorununa çözüm bulmak için günün her saatinde 7/24 arayarak yardım alabileceğiniz bir hizmet birimidir. Pttcell direkt telefon numarası işlerimizi hızlıca gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.

444 67 88 numaralı tefonu çevirin, müşteri hizmetlerinden bir temsilci size neler yapmanız gerektiğini anlatacaktır.

Pttcell Müşteri Hizmetlerine Ulaşım Sağlanamıyorsa?

Pttcell müşteri hizmetlerine ulaşılamadığı zamanlarda online işlemler için hazırlanan Pttcell sitesini kullanılabilirsiniz. Bu yöntemlere ek olarak Pttcell online işlemler, fatura sorgulama da dahil olmak üzere tüm işlemleri yapmanız sağlanıyor. Operatörlerle görüşme sağlayamaz iseniz PTT şubelerine gidebilir ve gerekli başvurularınızı hattınızla yapabilirsiniz. Hattınızı değiştirebilir, kampanyalara katılabilir, kampanya iptali için başvuruda bulunabilirsiniz.

Tüm detaylar net olarak açıklandığı için, herhangi bir problemle karşılaşmaksızın sözleşme imzalamanız mümkün oluyor. Pttcell tarafından hem mobil cihazlardan giriş yapılabilen hem de hafta sonunda online işlem yapılması sağlanan site sürekli olarak açık tutuluyor. Her türlü faaliyetin direkt olarak bayilikler aracılığıyla, web sitesinden veya mobil  uygulamalar sayesinde yapılmasına imkan tanınıyor.

Pttcell Fatura Ödeme ve TL Yükleme İşlemleri

Pttcell müşteri hizmetlerini arayarak faturanızın tutarını, içeriğindeki detayları her kalemine kadar sorgulama fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıca Pttcell müşteri hizmetlerini arayarak hattınıza TL yükleme işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Pttcell 444 6 788 numaradan, müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek faturanız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bankalardan ve Tüm PTT işyerlerinden Pttcell faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ayrıca pttcell.com.tr’deki Online İşlemler menüsünden ve 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri’nden kredi kartı ile faturanızı ödeyebilirsiniz.  Fatura ödemeleri, tüm PTT işyerlerinden herhangi bir işlem ücreti ödemeden yapılabilir. Ayrıca pttcell.com.tr’deki Online İşlemler menüsünden, 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri’nden kredi kartı ile veya ücretsiz olarak 9333’ü arayarak faturanızı ödeyebilirsiniz.

Pttcell TL yüklemeleri Türkiye’deki tüm PTT işyerlerinden, PTT matik’lerden, 444 6 788 Pttcell müşteri hizmetleri üzerinden, pttcell.com.tr’deki online işlemler ve TL Yükleme menülerinden gerçekleştirebilirsiniz.

PTTCell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

PTTCell Numara Taşıma Kampanyaları

PTTCell Online Fatura Ödeme

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. özcan dedi ki:

  slm 3 haf ta oldu sinyal yok şebeke yok özcan keleş 05432041541

  1. Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Müşteri hizmetlerine ulaşılamadığı durumlarda özellikle online işlemler için imkan tanıyan PttCell sitesi kullanılabilir. Bu yöntemlere ek olarak PTT bünyesinde PTTCell fatura sorgulama da dahil olmak üzere tüm işlemleri yapmanız sağlanıyor. Eğer operatörlerle görüşemezseniz, PTT şubelerine gidebilir ve gerekli başvuruları hattınızla yapabilirsiniz.

 2. fatih dedi ki:

  müşteri hizmetlerine bağlanamadığım için 5 yıldır kullandığım hattı değiştirecem tebrikler size bi tane numara yok müşteri hizmetlerine canlı görüşebileceğim tebrikler

  1. Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Müşteri hizmetlerine bu numaradan ulaşabilirsiniz. 444 1 788