Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Pttcell / Mini Paket (500DK 500SMS 2GB) 18TL


04.05.2018
1.016
Pttcell / Mini Paket (500DK 500SMS 2GB) 18TL

Pttcell, sunduğu farklı çözümlerle milyonlarca kullanıcının tercih olmaya devam ediyor. Faturasız her şey dahil paket arayanlara yönelik sunulan Mini Paket, her yöne 500 dakika, 500 SMS ve 1 GB internet içermektedir. Mini Paket ile konuşma, SMS ve az miktarda internet ihtiyacı olanları hedefleyen Pttcell, oldukça avantajlı bir fiyat sunmaktadır. Tarife içinde yer alan 1 GB internete, kampanya kapsamında 12 ay boyunca ilgili paket yenilendiği sürece her 30 günde bir ek 1 GB daha tanımlanacak ve böylece 2 GB olarak kullanabileceksiniz. Üstelik tüm Pttcell aboneleri ile sınırsız grup içi görüşme yapabilirsiniz.

Numarasını başka operatörden taşıyan ve mevcut faturasız Pttcell  abonelerin faydalanabileceği bu tarife, düşük ihtiyaçları olan ve uygun fiyat çözümü arayan kullanıcılar için oldukça cazip görülmektedir. Faturalı olan Pttcell aboneleride bu tarifeden yararlanamaz. Tarife kapsamında Pttcell’lilerle grup içi sınırsız dakika konuşma gibi oldukça iyi bir imkan da sunulmaktadır. Tarife kapsamındaki grup içi  sınırsız dakika konuşma hakkı faturalı ve faturasız tüm Pttcell tarifelerini aramada kullanılabilecektir. Bu sayede diğer kalan haklarınızı diğer operatörlere yönelik kullanımlarda değerlendirebilirsiniz.

Bu avantajlı tarifenin detaylarını aşağıda okuyabilirsiniz.

Kampanya adı

Mini Paket Tarifesi

 Operatör ve abonelik tipi
Pttcell
Faturasız

İçerikler

Her yöne 500 DK
Her yöne 500 SMS
Pttcell içi sınırsız konuşma
Cepten 1+1 2 GB internet

Bu tarife abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Yeni aboneler için 18 TL
Pttcell’de geçenlere 18 TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Tarifeye Kayıt

MINI yazıp 1788’e SMS gönderebilir, *120#’yi tuşlayarak anında satın alabilir ya da 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

 • Kalan Sorgulama

KALAN MINI yazıp 1788‘e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz ya da *124# ile ücretsiz sorgulayabilirsiniz.

 • Tarife İptali

IPTAL MINI yazip, 1788’e SMS gönderebilir, online işlemler ya da 444 6 788 müşteri hizmetleri ile iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Mini Paket Tarifesi’nin aylık ücreti KDV ve ÖİV dahil 15 TL’dir.
 • Tarifenin 01.12.2018 tarihine kadar kullanıma açıktır.
 • Tarife ile sahip olacağın tüm kullanım hakları o aya ait olup, 30 gün bittiğinde kullanmamış olduğun içerikler sonraki aya devretmez.
 • Pttcell Mini Paket kapsamında grup içi sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 500 dakika, yurt içi her yöne 500 SMS VE 2 GB internet bulunmaktadır.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinir.
 • Paket içerisindeki kullanım hakları paket geçerlilik süresinden önce biterse paket yenilenmez. Abone paketini 30 günden önce yenilemek isterse paketi iptal edip sonrasında ay içerisinde tekrar alarak yenileyebilir.
 • Paketin yenileceği sırada hattaki bakiyenin yetersiz olması durumunda 29 gün boyunca hattın bakiye sorgusu yapılacak ve bu süreçte paket iptal başvurusunda bulunulmadığı sürece hattaki bakiyenin yeterli miktara (18 TL) ulaşması halinde paket tutarı bakiyeden düşülerek paket yenilemesi gerçekleştirilir. 29 gün boyunca bakiyenin paket ücretinin altında olması halinde ise 29 günün sonunda paketin yenilenme özelliği iptal olur.
 • Tarife kapsamındaki dakikalar tükendiğinde yurt içi ücretlendirme dakika başına 45 Kr’tur.
 • Ücretsiz her yöne SMS hakları tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 45 Kr’tur.
 • Yurt içi MMS ücretlendirmesi 0,99 kr/adet’tir.


[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.