Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Pttcell / Faturasız Turkuaz 9 GB Paketi – 30TL


26.06.2020
648
Pttcell / Faturasız Turkuaz 9 GB Paketi – 30TL

Pttcell Faturasız Turkuaz 9 GB Paketi kapsamında serinin bir diğer tarifesi olan paketi ile karşınızda bulunmaktayız. Pttcell bir operatörden beklentileriniz doğrultusunda kendisinden beklentileri müşterileri için sonuna kadar karşılamaya çalışmaktadır. Pttcell müşterisi olarak bir operatörden beklenen içeriklere son derece kaliteli olarak hizmet sunmaktayız. Üstelik bu hizmeti verirken de müşterilerimizin cebine dost olan tarifeler ile yaklaşmaktayız. Pttcell Faturasız Turkuaz 9 GB Paketine gelen müşterilerimiz tüm bu içeriklerden oldukça uygun fiyata faydalanabilmektedirler. Kaliteli alt yapısı ve güçlü bir operatör olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktayız. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız artık iletişim grubu olarak da müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak hareket etmekteyiz. Pttcell olarak yeni tasarlanan Turkuaz tarifeleri ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan oldukça memnun olmaktayız.

Pttcell Faturasız Turkuaz 9 GB Tarifesi’ne gelen tüm müşterilerimiz, Pttcell Faturasız Turkuaz 9 GB İnternet, Yurt içi her yöne 750 dakika, Yurt içi her yöne 750 SMS kullanım hakkı verilmektedir. Pttcell Faturasız Turkuaz 9 GB Tarifesine gelen müşterilerimiz tarifeden 30TL’ye faydalanabileceklerdir.

Kampanya adı

Turkuaz 9 GB 

 Operatör ve abonelik tipi
Pttcell
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 DK
Yurt İçi Her Yöne 750 SMS
Yurt İçi Her Yöne 9 GB Cepten Mobil İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere 30TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

 Pttcell satış noktaları olan Ptt şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Kalan kullanımınızı KALAN TURKUAZ 9GB yazıp 1788’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Kullanım süresi dolduktan sonra paket yenilenmezse ve abonenin üzerinde başka paket yoksa yine abonenin mevcut tarifesi için geçerli fiyatlar üzerinden ücretlendirme yapılır.

Tarife İptali 

Paketin yenileme talimatının iptali için IPTAL TURKUAZ 9GB yazıp, 1788’e SMS gönderebilirsiniz.

Paketin geçerlilik süresi olan 30 günlük süre dolmadan paketin iptal edilmesi halinde paket dahilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna kadar kullanılmaya devam edilebilir, geçerlilik süresinin sonunda paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmez.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Pttcell Turkuaz 9 GB Paketi’nden Faturasız Tarife’ de bulunan Pttcell müşterileri faydalanabilir.
  • Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 30 TL’dir.
  • Pttcell Turkuaz 9 GB Paketi kapsamında yurt içi her yöne 750 dakika, yurt içi her yöne 750 SMS ve 9 GB cepten internet bulunmaktadır.
  • Her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Her yöne dakikalar ile görüntülü görüşme yapılabilmektedir.
  • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
  • Paket kapsamında sunulan 750SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerlidir, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır.
  • Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
  • Paket kapsamındaki tüm data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir.
  • Paketin geçerlilik süresi içerisinde paket kapsamında sunulan data kullanım hakkı tükendiğinde ve ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi/kullanım hakkı bulunmadığı takdirde yapılacak kullanımlar için geçerli aşım ücreti 0,02 TL/100 KB’dır.
  • Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.