Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Pttcell / Faturasız Cömert 3 GB Paketi – 26TL


19.01.2021
302
Pttcell / Faturasız Cömert 3 GB Paketi – 26TL

Pttcell Faturasız Cömert 3 GB Paketi ile kaliteli bir operatör ve uygun fiyata tarife arayanların herkes doğru yerdesiniz. Her geçen gün artan tarife seçenekleri ile birlikte hem kaliteli bir operatör hem de cep yakmayan bir tarife arıyorsanız hemen PTT şubelerine gelerek başvuruda bulunabilirsiniz. PTT şubelerine gelerek Faturasız Cömert 3 GB Paketine başvuruda bunarak kullanmak isteyen faturasız kullanıcılar faydalanabilmektedirler.

Pttcell Faturasız Cömert 3 GB Paketine gelen abonelerimiz için kullanım içeriği Yurt içi her yöne 500 dakika, Yurt içi her yöne 500 SMS, Yurt içi her yöne 3 GB Cepten internet ve Pttcell’liler ile kendi aralarında sınırsız konuşma kullanım hakları mevcut olmaktadır. Paket kapsamında yer alan sınırsız konuşma hakkı Pttcell Faturalı ya da Faturasız tüm aboneleri kapsamaktadır. Pttcell’e gelerek tarife içerisinde sunulan tüm haklardan faydalanmak için daha fazla beklemeyin. Hemen PTT merkezlerine gelerek başvuruda bulunun ve hemen kullanmaya başlayın.

Kampanya adı

Cömert 3 GB 

 Operatör ve abonelik tipi
Pttcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 500 DK
Yurt İçi Her Yöne 500 SMS
Yurt İçi Her Yöne 3 GB Cepten Mobil İnternet
Pttcell’liler ile Sınırsız Konuşma

Pttcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları 2021 Kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ücretlendirme

Faturasız Abonelere; 26TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

 • COMERT 3GB yazıp 1788’e SMS gönderebilirsiniz. *120#’yi tuşlayarak anında satın alabilirsiniz. Bu servisimizi 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz. 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

 • Kalan kullanımınızı KALAN COMERT3GByazıp 1788‘e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Tarife İptali 

 • Paketin yenileme talimatının iptali içinIPTAL COMERT 3GB yazıp, 1788’e SMS gönderebilirsiniz.
Kampanya Detaylarını Gör
 • Pttcell Faturasız 3 GB Cömert Paketinden Faturasız tarifede bulunan Pttcell müşterileri faydalanabilmektedir.
 • Pttcell Faturasız 3 GB Cömert Paketinin ücreti 26TL aylık olmaktadır.
 • Pttcell Faturasız 3 GB Cömert Paketinin içeriği Yurt içi her yöne 500 dakika, Yurt içi her yöne 500 SMS, Yurt içi her yöne 3 GB Cepten internet ve Pttcell’liler ile kendi aralarında sınırsız konuşma olmaktadır.
 • Pttcell Faturasız 3 GB Cömert Paketinin Her Yöne konuşma dakikaları yurt içi yönüne olmaktadır.
 • Pttcell Faturasız 3 GB Cömert Paketinin Her Yöne dakikaları ile görüntülü görüşme yapılabilmektedir.
 • Pttcell Faturasız 3 GB Cömert Paketi içerisinde yer alan her yöne dakikaları yarışma servisleri, sohbet hatları ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları, 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç, diğer servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data ve WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Pttcell Faturasız 3 GB Cömert Paketinde yer alan SMS’lerin gönderimleri tüm yurt içi operatörler ve sabit hatlara gönderimlerde geçerli olmaktadır.
 • Pttcell Faturasız 3 GB Cömert Paketinde yer alan SMS gönderim hakkı yurt dışı ve KKTC kullanımı Web ve Wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır.
 • Pttcell Faturasız 3 GB Cömert Paketinde yer alan ücretsiz SMS gönderimleri 444 ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Pttcell Faturasız 3 GB Cömert Paketi üzerinden verilen internet kullanım hakkı apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerli olmaktadır.
 • Pttcell Faturasız 3 GB Cömert Paketinde tanımlanan faydaların geçerlilik süresi 30 gün olmaktadır. 30 gün içerisinde kullanılmayan faydalar 30 günün sonunda silinmektedir.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.