Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Pttcell / Faturasız Cömert 15 GB Paketi – 45TL


19.01.2021
286
Pttcell / Faturasız Cömert 15 GB Paketi – 45TL

Pttcell Faturasız Cömert 15 GB Paketi ile kaliteli bir operatör ve uygun fiyata tarife arayanların herkes doğru yerdesiniz. Her geçen gün artan tarife seçenekleri ile birlikte hem kaliteli bir operatör hem de cep yakmayan bir tarife arıyorsanız hemen PTT şubelerine gelerek başvuruda bulunabilirsiniz. PTT şubelerine gelerek Faturasız Cömert 15 GB Paketine başvuruda bunarak kullanmak isteyen faturasız kullanıcılar faydalanabilmektedirler.

Pttcell Faturasız Cömert 15 GB Paketine gelen abonelerimiz için kullanım içeriği Yurt içi her yöne 750 dakika, Yurt içi her yöne 750 SMS, Yurt içi her yöne 15 GB Cepten internet ve Pttcell’liler ile kendi aralarında sınırsız konuşma kullanım hakları mevcut olmaktadır. Paket kapsamında yer alan sınırsız konuşma hakkı Pttcell Faturalı ya da Faturasız tüm aboneleri kapsamaktadır. Pttcell’e gelerek tarife içerisinde sunulan tüm haklardan faydalanmak için daha fazla beklemeyin. Hemen PTT merkezlerine gelerek başvuruda bulunun ve hemen kullanmaya başlayın.

Kampanya adı

Cömert 15 GB 

 Operatör ve abonelik tipi
Pttcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 DK
Yurt İçi Her Yöne 750 SMS
Yurt İçi Her Yöne 15 GB Cepten Mobil İnternet
Pttcell’liler ile Sınırsız Konuşma

Pttcell Bonus 8 GB Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ücretlendirme

Faturasız Abonelere; 45TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

 • COMERT 15GB yazıp 1788’e SMS gönderebilirsiniz. *120#’yi tuşlayarak anında satın alabilirsiniz. Bu servisimizi 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz. 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

 • Kalan kullanımınızı KALAN COMERT15GByazıp 1788‘e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Tarife İptali 

 • Paketin yenileme talimatının iptali içinIPTAL COMERT 15GB yazıp, 1788’e SMS gönderebilirsiniz.
Kampanya Detaylarını Gör
 • Pttcell Faturasız 15 GB Cömert Paketinden Faturasız tarifede bulunan Pttcell müşterileri faydalanabilmektedir.
 • Pttcell Faturasız 15 GB Cömert Paketinin ücreti 45TL aylık olmaktadır.
 • Pttcell Faturasız 15 GB Cömert Paketinin içeriği Yurt içi her yöne 750 dakika, Yurt içi her yöne 750 SMS, Yurt içi her yöne 15 GB Cepten internet ve Pttcell’liler ile kendi aralarında sınırsız konuşma olmaktadır.
 • Pttcell Faturasız 15 GB Cömert Paketinin Her Yöne konuşma dakikaları yurt içi yönüne olmaktadır.
 • Pttcell Faturasız 15 GB Cömert Paketinin Her Yöne dakikaları ile görüntülü görüşme yapılabilmektedir.
 • Pttcell Faturasız 15 GB Cömert Paketi içerisinde yer alan her yöne dakikaları yarışma servisleri, sohbet hatları ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları, 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç, diğer servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data ve WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Pttcell Faturasız 15 GB Cömert Paketinde yer alan SMS’lerin gönderimleri tüm yurt içi operatörler ve sabit hatlara gönderimlerde geçerli olmaktadır.
 • Pttcell Faturasız 15 GB Cömert Paketinde yer alan SMS gönderim hakkı yurt dışı ve KKTC kullanımı Web ve Wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır.
 • Pttcell Faturasız 15 GB Cömert Paketinde yer alan ücretsiz SMS gönderimleri 444 ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Pttcell Faturasız 15 GB Cömert Paketi üzerinden verilen internet kullanım hakkı apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerli olmaktadır.
 • Pttcell Faturasız 15 GB Cömert Paketinde tanımlanan faydaların geçerlilik süresi 30 gün olmaktadır. 30 gün içerisinde kullanılmayan faydalar 30 günün sonunda silinmektedir.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.