Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Pttcell / Faturalı Uygun 8 + 2 GB Tarifesi – 39TL


21.02.2020
625
Pttcell / Faturalı Uygun 8 + 2 GB Tarifesi – 39TL

Pttcell Faturalı Uygun 8 + 2 GB Tarifesine geçiş yapmak isteyen ve içeriği bol olsun diyebileceğiniz tarifedesiniz. Pttcell Faturalı Uygun 8 + 2 GB Tarifesine gelen müşterilerimiz Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne Cepten 8 + 2 GB Mobil İnternet içeriğinden faydalanabileceklerdir. Ayrıca Pttcell’liler ile sınırsız konuşma hakkına sahip olacaklardır. Pttcell Faturalı Uygun 8 + 2 GB Tarifesine gelerek taahhütte bulunan abonelere kampanya kapsamında tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden vergiler dâhil 15TL indirim uygulanacaktır. Pttcell Faturalı Uygun 8 + 2 GB Tarifesine gelerek taahhüt veren müşterilerimiz, tarifeden alık 39TL karşılığı ödeme yaparak faydalanabileceklerdir. Ayrıca tarifeye gelen müşterilerimiz için hazırlanan 2 GB Hediye İnternet içeriğinden de faydalanabilmektedirler. Cebinize dost tarifelerin adresi Pttcell doğru adresiniz. Taahhütte bulunmayan müşterilerimiz ise indirimden faydalanamayacaklardır. Pttcell Faturalı Uygun 8 +2 GB Tarifesini Taahhütsüz 54TL’ye kullanacaklardır.

Belirtilen koşulları sağlayan aboneler ilgili tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı / ön ödemeli tarifelerden geçiş yolu ile başarıyla dâhil olmasının ardından, ilgili kampanya kapsamında, SMS ya da müşteri hizmetleri yoluyla 12 fatura dönemi boyunca Pttcell faturalı tarifelerinde kalma taahhüdünde bulunabilecektir.

Kampanya adı

Uygun 8 + 2 GB 

 Operatör ve abonelik tipi
Pttcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 DK
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 8 + 2 GB Cepten Mobil İnternet
Pttcell içi Sınırsız Konuşma

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Taahhütlü 39TL
Taahhütsüz 54TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

 Pttcell satış noktaları olan Ptt şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

 • Faturalandırılmamış kullanım tutarları GUNCELyazılarak 6000’e SMS gönderilerek sorgulanabilir. Yurt içinde yapılan güncel sorgulamaları ücretsizdir.
 • Kalan kullanım miktarları 9333ücretsiz olarak aranarak veya *124# tuşlanarak öğrenilebilir.
 • Fatura kesim tarihine kadar kullanılmayan dakika, SMS ve data hakkı bir sonraki fatura dönemine aktarılmayacak, silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Fatura detaylarınıza ve güncel kullanımlarınıza online işlemler menüsünden ulaşabilir yine aynı menü üzerinden ek paket alımı ve fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tarife İptali

Ptt merkezine başvuruda bulunabilir ve 444 6 788 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanya 06.09.2019 – 06.12.2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 • İlgili kampanyadan kampanya geçerlilik süresi içerisinde Yeni Aktivasyon, Numara taşıma yada faturalı Pttcell taifelerinden geçiş yoluyla gelen TTMobil,BİMcell,Teknosacell’den hizmet alan aboneler hariç olmak üzere Pttcell Uygun 8 GB ve Uygun 15 GB Tarifeleri’ne başarı ile dahil olan aboneler faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayarak Pttcell Uygun 8 GB ve Pttcell Uygun 15 GB Tarifeleri’ne dahil olan abonelere kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca tarifelerine ek 2 GB data faydası otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan hediye internet hakkı, hat/hatların yukarıda belirtilen faturalı Pttcell tarifelerinden birine başarı ile dâhil olduğu fatura dönemi içerisinde ilgili hatta/hatlara otomatik olarak tanımlanacak; tanımlamanın gerçekleştirilmesinin hemen ardından ilgili hatta / hatlara SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Aboneler kampanya kapsamında sunulan ek data faydasından bahse konu bilgilendirme SMS’nin ardından yararlanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, bahse konu data hakkı, kampanya iptal olmadığı sürece 12 dönem boyunca her dönem yenilenerek, 12 dönem sonunda sona erecektir. Geçerlilik süresi olan bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki dönem devretmeyecek olup, silinecektir. Kampanya kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi içerisinde tüketilmesinin ardından yapılacak data kullanımları ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi yada kampanyası yok ise mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya süresi içerisinde abonenin mevcut tarifesi dışında kampanyanın geçerli olduğu diğer tarifelerden birine geçiş yapması durumunda kampanya kapsamında sunulan ek data faydası kullanılmaya devam edilebilecektir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması, abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması veya kampanya kapsamında geçerli olmayan bir tarifeye geçiş yapılması halinde işlemin gerçekleştiği tarih itibariyle kampanya kapsamında sunulan data hakkı iptal edilecek olup, kampanya kapsamında sunulan data faydasından kaynaklı herhangi bir cayma bedeli yansıtılmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan data hakkı sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ’de saklıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.