(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-2328291454811068", enable_page_level_ads: true });
Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Pttcell / Faturalı Uygun 15 GB Tarifesi (1000 DK, 1000 SMS, 15 GB) – 49TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

07.03.2019
193
Pttcell / Faturalı Uygun 15 GB Tarifesi (1000 DK, 1000 SMS, 15 GB) – 49TL

Açıklama

Pttcell Faturalı Uygun 15 GB Tarifesi içeriğinin çok yönlü olması ve uygun fiyatlar ile sunulması bakımından dikkat çekmektedir. Her geçen gün Ptt, Pttcell olarak hayatımızda yerini almaya devam etmektedir. Pttcell Faturalı Uygun 15 GB Tarifesine gelen müşterilerimiz Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne Cepten 15 GB Mobil İnternet içeriğinden faydalanabileceklerdir. Ayrıca Pttcell’liler ile sınırsız konuşma hakkına sahip olacaklardır. Pttcell Faturalı Uygun 15 GB Tarifesine gelerek taahhütte bulunan abonelere kampanya kapsamında tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden vergiler dâhil 20TL indirim uygulanacaktır. Taahhütte bulunmayan müşterilerimiz ise indirimden faydalanamayacaklardır. Pttcell Faturalı Uygun 15 GB Tarifesini Taahhütsüz 69TL’ye kullanacaklardır.

Belirtilen koşulları sağlayan aboneler ilgili tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı / ön ödemeli tarifelerden geçiş yolu ile başarıyla dâhil olmasının ardından, ilgili kampanya kapsamında, SMS ya da müşteri hizmetleri yoluyla 12 fatura dönemi boyunca Pttcell faturalı tarifelerinde kalma taahhüdünde bulunabilecektir.

Kampanya adı

Uygun 15 GB 

 Operatör ve abonelik tipi
Pttcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 DK
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 15 GB Cepten Mobil İnternet
Pttcell içi sınırsız konuşma

Ücretlendirme

Taahhütlü 49 TL
Taahhütsüz 69 TL

[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

 Pttcell satış noktaları olan Ptt şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

  • Faturalandırılmamış kullanım tutarları GUNCELyazılarak 6000’e SMS gönderilerek sorgulanabilir. Yurt içinde yapılan güncel sorgulamaları ücretsizdir.
  • Kalan kullanım miktarları 9333ücretsiz olarak aranarak veya *124# tuşlanarak öğrenilebilir.
  • Fatura kesim tarihine kadar kullanılmayan dakika, SMS ve data hakkı bir sonraki fatura dönemine aktarılmayacak, silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
  • Fatura detaylarınıza ve güncel kullanımlarınıza online işlemler menüsünden ulaşabilir yine aynı menü üzerinden ek paket alımı ve fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tarife İptali

Ptt merkezine başvuruda bulunabilir ve 444 6 788 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Pttcell Uygun Tarife Kampanyası’ndan faturalı Pttcell Uygun 2GB Tarifesi, Pttcell Uygun 4GB Tarifesi, Pttcell Uygun 8GB Tarifesi ve Pttcell Uygun 15GB Tarifesi’nde bulunan aboneler faydalanabilecektir.
  • Belirtilen koşulları sağlayan aboneler ilgili tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı / ön ödemeli tarifelerden geçiş yolu ile başarıyla dâhil olmasının ardından, ilgili kampanya kapsamında, SMS ya da müşteri hizmetleri yoluyla 12 fatura dönemi boyunca Pttcell faturalı tarifelerinde kalma taahhüdünde bulunabilecektir. Pttcell Uygun 2GB, Pttcell Uygun 4GB, Pttcell Uygun 8GB Tarifeleri’ne gelerek taahhütte bulunan abonelere kampanya kapsamında tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden vergiler dâhil 15 TL, Pttcell Uygun 15GB Tarifesi’ne gelerek taahhütte bulunan abonelere ise kampanya kapsamında aylık sabit ücreti üzerinden vergiler dâhil 20 TL indirim hakkı sunulacaktır.
  • Taahhüt kaydının başarı ile tamamlanması akabinde, taahhüt alınan hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen onay mesajının gönderildiği fatura dönemi itibarıyla kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminden faydalanılmaya başlanacaktır. Taahhüt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • Müşteriler taahhüt kapsamında sunulan aylık ücret indiriminden taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle yararlanmaya başlayacak olup, aşağıda belirtilen nedenlerle iptal edilmediği takdirde 12 fatura dönemi boyunca faydalanmaya devam edecektir.
  • Belirtilen tarifelere taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde hattını iptali eden, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Pttcell faturalı tarifeler dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan diğer Pttcell faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır, ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri sona erecek olup, geçiş yapılan yeni tarife / kampanya çerçevesince ilgili kanallardan yeniden taahhüt verilmesi halinde kampanyaya katılmaları ile taahhüt süreleri ve indirimleri baştan başlayacaktır. Taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Pttcell Faturalı tarifeler dışında şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
  • Kampanya kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, Şirketimizce sunulmakta olan faturalı/ faturasız tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır. Anılan Kampanya kapsamında uygulanacak aylık sabit ücret üzerinden uygulanacak indirim de bu şekilde hesaplanarak, tüm faydalar bittiyse kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitmediyse aylık sabit ücret indirimi gün bazlı hesaplanılarak yansıtılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.