Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Pttcell / Faturalı Turkuaz Mini 4 + 3 GB Tarifesi – 27TL


09.11.2020
701
Pttcell / Faturalı Turkuaz Mini 4 + 3 GB Tarifesi – 27TL

Pttcell Faturalı Turkuaz Mini 4 + 3 GB Tarifesi ile yepyeni içerikleri olan ve değerli müşterilerimiz için farklı avantajlar içeren paketleriyle bir operatörden beklenilen tüm isteklere karşılık olmaya devam etmektedir. Pttcell ailesi olarak müşterilerimiz için seçeneklerimizi arttırmak adına gerçekleştirdiğimiz yeni tarifelerimiz ile karşınızdayız. Pttcell Faturalı Turkuaz Mini 4 + 3 GB Tarifesi ile normal hat genelinde 4 GB internet sunarken, sosyal medyada geçerli olarak ekstra + 3 GB internet içeren tarifemizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Tarife olarak oldukça geniş kapsamlı içerikleri ve kaliteli alt yapısının yanında cep yakmayan fiyatı ile de en çok tercih edilenler arasında yerini çoktan almış durumdadır. Pttcell Faturalı Turkuaz Mini 4 + 3 GB Tarifesi içi en yakın Ptt şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Pttcell Faturalı Turkuaz Mini 4 + 3 GB Tarifesi’ne dahil olan abonelere 12 fatura dönemi boyunca tarifelerine ek Facebook, Youtube, Instagram ve Twitter’da geçerli yurt içi 3 GB ekstra internet kullanım hakkı sunulacaktır. Pttcell Faturalı Turkuaz 4 + 3 GB Tarifesi kapsamında, Pttcell ile grup içi sınırsız dakika, Yurt içi her yöne 750 dakika, Yurt içi her yöne 750 SMS ve Yurt içi 4 GB cepten internet kullanım hakkı verilmektedir.

Pttcell Faturalı Turkuaz Mini 4 + 3 GB Tarifesine gelen müşterilerimiz 12 ay taahhüt vermeleri durumunda tarifeden 27TL’ye faydalanabileceklerdir.

Kampanya adı

Turkuaz Mini 4 + 3 GB 

 Operatör ve abonelik tipi
Pttcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 DK
Yurt İçi Her Yöne 750 SMS
Yurt İçi Her Yöne 4 + 3 GB Cepten Mobil İnternet
Pttcell içi Sınırsız Konuşma

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Taahhütlü 27TL
Taahhütsüz 62TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

 Pttcell satış noktaları olan Ptt şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Faturalandırılmamış kullanım tutarları GUNCEL yazılarak 6000’e SMS gönderilerek sorgulanabilir. Yurt içinde yapılan güncel sorgulamaları ücretsizdir.

Kalan kullanım miktarları 9333ücretsiz olarak aranarak veya *124# tuşlanarak öğrenilebilir.

Tarife İptali 

Ptt merkezine başvuruda bulunabilir ve 444 6 788 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Faturalı Pttcell Turkuaz Mini Tarifesi’nin aylık ücreti Yeni Aktivasyon, Numara Taşıma ve Pttcell faturalı tarifeler harici tarifelerden geçiş yoluyla gelen aboneler için KDV ve ÖİV dahil taahhütlü ücreti 27TL, taahhütsüz ücreti 62 TL’dir.
  • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS, ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecek olup, bir sonraki döneme devredilmeyecektir.
  • Tarifenin kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 1 sn olup, tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların tükenmesinin ardından ücretlendirme periyodu 6 sn’dir. Tarife kapsamındaki data kullanım hakkının ücretlendirme periyodu 1 byte‘tır . Fatura dönemi içerisinde cepten internet kullanımı 4GB’a ulaştıktan internet erişimi durdurulacak ve tarife kapsamında data aşım ücreti uygulanmayacaktır.
  • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.
  • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı; 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı; bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır. Tarifeye ek olarak ses, SMS ve/veya data faydası içeren bir paket alınması durumunda paket ve tarifenin içerisindeki faydalar birlikte değerlendirilecek olup ilgili faydanın tamamı kullanıldığı durumda tam aylık ücret alınacaktır.
  • Tarife kapsamındaki dakikalar tükendiğinde yurt içi ücretlendirme dakika başına 64,94 KR’tur.
  • Ücretsiz her yöne SMS hakları tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 46,68 KR’tur.
  • Yurt içi MMS ücretlendirmesi 0,99 KR/adet’tir.
  • Belirtilen fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.