Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Pttcell Faturalı / Hayat Bronz 4 GB Tarifesi – 28TL


15.01.2021
333
Pttcell Faturalı / Hayat Bronz 4 GB Tarifesi – 28TL

Pttcell Faturalı Hayat Bronz 4 GB Tarifesi, Pttcell yepyeni tarifeler ile tüm dikkatleri üzerinde çekecek! Pttcell yepyeni faturalı tarifelerinin içerisi oldukça geniş ve kapsamlı olmaktadır. Pttcell yepyeni faturalı tarifeleri ile herkes için aradığını fazlası ile bulma imkanı bulunuyor. Pttcell Faturalı Hayat Bronz 4 GB Tarifesi olarak oldukça geniş internet içeriği ile her zaman için cezp edici oluyor. Pttcell kaliteden ödün vermeyen tarifeleri ile aradığınızdan da fazlası sizleri beklemektedir. Kaliteden ödün vermeyen ve aynı zamanda cep yakmayan tarifler sizleri beklemektedir. Pttcell ailesi olarak oldukça çok çalışıyor ve alternatif seçenekler ile siz abonelerimizin karşısına çıkmaktan gurur duymaktayız. Geniş alt yapısı el yakmayan tarifeler ve oldukça kapsamlı içeriği ile Pttcell Faturalı Hayat Bronz 4 GB Tarifesi için hemen en yakın PTT şubesine gelmeniz ve başvuruda bulunmanız yeterli olmaktadır.

Pttcell Faturalı Hayat Bronz 4 GB Tarifesi’ne dahil olan abonelere 12 fatura dönemi boyunca kullanım hakkı sunulacaktır. Pttcell Faturalı Hayat Bronz 4 GB Tarifesi kapsamında, Pttcell ile grup içi sınırsız dakika, Yurt içi her yöne 750 dakika, Yurt içi her yöne 750 SMS ve Yurt içi 4 GB cepten internet kullanım hakkı verilmektedir.

Kampanya adı

Hayat  Bronz 4 GB 

 Operatör ve abonelik tipi
Pttcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 DK
Yurt İçi Her Yöne 750 SMS
Yurt İçi Her Yöne 4 GB Cepten Mobil İnternet
Pttcell içi Sınırsız Konuşma

Ücretlendirme

Taahhütlü 28TL
Taahhütsüz 63TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

 Pttcell satış noktaları olan PTT şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Faturalandırılmamış kullanım tutarları GUNCEL yazılarak 6000’e SMS gönderilerek sorgulanabilir. Yurt içinde yapılan güncel sorgulamaları ücretsizdir.

Kalan kullanım miktarları 9333’ü ücretsiz olarak aranarak veya *124# tuşlanarak öğrenilebilir.

Tarife İptali 

Ptt merkezine başvuruda bulunabilir ve 444 6 788 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Pttcell Faturalı Hayat Bronz 4 GB Tarifesine, Pttcell faturalı tarifeler dışında numara taşıma, yeni hat tesis yolu ile kayıt yapılabilinmektedir.
  • Pttcell Faturalı Hayat Bronz 4 GB Tarifesine geçiş PTT şubelerinden yapılabilmektedir.
  • Pttcell Faturalı Hayat Bronz 4 GB Tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 750 dakika, yurt içi her yöne 750 SMS ve yurt içi her yöne 4 GB cepten internet kullanım hakkı verilecektir.
  • Pttcell Faturalı Hayat Bronz 4 GB Tarifesine geçiş numara taşıma, yeni hat tesis ve Pttcell faturalı tarifeler haricinde, şirket tarafından sunulan diğer faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yolu ile dahil olan müşterilere tarife ücreti aylık 63TL olmaktadır.
  • Pttcell Faturalı Hayat Bronz 4 GB Tarifesine gelen ve tarife kapsamındaki grup içi sınırsız dakika konuşma hakkı faturalı ve faturasız tüm Pttcell tarifelerini aramada kullanılabilecektir. Grup içi yapılacak görüntülü aramalar grup içi kullanım süresinden düşülecektir.
  • Pttcell Faturalı Hayat Bronz 4 GB Tarifesi kapsamında sunulan 750 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir.  Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Her yöne dakikalar ile görüntülü görüşme yapılabilmektedir.
  • Pttcell Faturalı Hayat Bronz 4 GB Tarifesinde kalan kullanım miktarları 9333 ücretsiz olarak aranarak veya *124# tuşlanarak öğrenilebilir.
  • Pttcell Faturalı Hayat Bronz 4 GB Tarifesi Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecek olup, bir sonraki döneme devretmeyecektir. Tarife kapsamında sunulan ses ve SMS hakkının tükenmesinin ardından ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yok ise ücretlendirme tablosunda belirtilen ücretler geçerli olacaktır.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.