Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Pttcell / Faturalı Aşımsız 1 GB İnternet Paketi – 15,30TL


15.03.2021
588
Pttcell / Faturalı Aşımsız 1 GB İnternet Paketi – 15,30TL

Pttcell Faturalı Aşımsız 1 GB İnternet Paketi ile faturalı tarifelerde olup internet kullanımı için ek paket satın almak isteyen müşterilerimize özel ek internet paketi bulunmaktadır. Pttcell Faturalı Aşımsız 1 GB İnternet Paketi bulundukları tarifelerde internet GB yetmeyen müşterilerimiz için ideal olan ek internet paketidir. Pttcell her zaman hesaplı ve kaliteli iletişimin doğru adreslerinden bir tanesidir. Pttcell’in bütçenize uygun tarifelerinden bir tanesindeyseniz ve ek internet pakete ihtiyacınız olduğunda tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz bir ek internet paketidir.

Pttcell Faturalı Aşımsız 1 GB İnternet Paketini, bulunduğu tarifeye ek olarak satın alan müşterilerimiz için paket kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, internet erişimi durdurulacak ve paket kapsamında data aşım ücreti uygulanmayacaktır. Pttcell Faturalı Aşımsız 1 GB İnternet Paketini, her fatura döneminde 1 GB yurt içi internet kullanım hakkı ile cebinizden internete bağlanabilirsiniz.

Kampanya adı

1 GB İnternet Aşımsız

 Operatör ve abonelik tipi
Pttcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne Cepten 1 GB İnternet
AKN sonrası 1kbps hız

Ücretlendirme

Pttcell Faturalı Kullanıcılara: Aylık 15,30 TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

 • ASIMSIZ 1GB yazıp 1788’e SMS gönderebilirsiniz.
 • *120#’yi tuşlayarak anında satın alabilirsiniz. Bu servisimizi 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz.
 • 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

 • Kalan miktar sorgulaması için KALAN ASIMSIZ 1GB yazarak 1788’e ücretsiz SMS gönderilmesi yeterlidir. Ayrıca *124# tuşlanarak öğrenilebilir veya 9333 a
 • Ayrıca paket dahilindeki kullanım haklarının %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis SMS kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Paket İptali

Paketin yenileme talimatının iptali için IPTAL ASIMSIZ 1GB yazıp, 1788’e SMS gönderebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 15,30TL’dir.
 • Paket kapsamında, her fatura döneminde 1 GB yurt içi internet kullanım hakkı ile cebinizden internete bağlanabilirsiniz.
 • Paket kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, internet erişimi durdurulacak ve paket kapsamında data aşım ücreti uygulanmayacaktır.
 • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı fatura dönemi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, fatura kesiminde silinir. Aylık paketlerdeki internet hakkının sona ermesinin ardından, hattınıza tanımlı başka paket yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Aylık paketleri ilgili fatura döneminde 1 kez satın alabilirsiniz.
 • Paket ücretiniz, ilgili fatura döneminizde paketi kullanmaya başladığınız günden, fatura kesim tarihinize kadar olan gün sayısına göre hesaplanarak yansıtılacaktır.
 • Paketinizi satın alındığınız ay fatura dönemi sonuna kadar paketin tamamını kullandığınızda paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamını kullanmadığınız durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
 • İnternet paketlerinde sunulan yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemez.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.  Şirketimiz, İnternet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 •  05.2018 tarihi itibarıyla 2GB Paketinin adı Aşımsız 2GB İnternet Paketi olarak değişmiş, fiyatı 29 TL iken 15 TL olarak değişmiştir. Bu değişiklik ile aynı tarihte paketi satın almak için 2 GB yerine ASIMSIZ 2GB yazarak, iptali için IPTAL ASIMSIZ 2GB, kalan sorgusu için ise KALAN ASIMSIZ 2GB yazarak 1788’ e göndermeniz yeterlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.