Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Pttcell / Faturalı Ailem Maksi 10 GB Tarifesi – 45TL


22.12.2020
926
Pttcell / Faturalı Ailem Maksi 10 GB Tarifesi – 45TL

Pttcell Faturalı Ailem Maksi 10 GB Tarifesi ile birlikte içeriği oldukça geniş kapsamlı bir pakete sahip oluyorsunuz. Bir cep telefonu tarifesi olarak aradığınızdan da fazlası siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Kaliteli bir operatör olarak beklentilerinizin tamamına fazlası ile karşılayan, kaliteden ödün vermeyen ve fiyat olarak oldukça avantajlı bir tarife olmaktadır. Pttcell yılların verdiği güveni cep telefon tarifelerine de taşımış bulunmaktadır. Pttcell kaliteli operatör deneyimi arayarak, uygun fiyata işlemlerini karşılamak isteyenlerin adresi olmaktadır. Bir operatörden beklediğiniz tüm özelliklere sahip olmaktadır. Ayrıca zengin içeriği ile de önce göze sonra cebe hitap etmektedir.

Pttcell Faturalı Ailem Maksi 10 GB Tarifesine gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 1500 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1500 SMS, Yurt İçi Her Yöne 10 GB Cepten Mobil İnternet ve ayrıca Pttcell yönüne de Sınırsız konuşma kullanım hakkına sahip olacaklardır.

Pttcell Faturalı Ailem Maksi 10 GB Tarifesine gelen müşterilerimiz 12 ay taahhüt vermeleri durumunda tarifeden 45TL’ye faydalanabileceklerdir.

Kampanya adı

Ailem Maksi 10 GB Tarifesi

 Operatör ve abonelik tipi
Pttcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1500 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1500 SMS
Yurt İçi Her Yöne 10 GB Cepten Mobil İnternet
Pttcell Yönüne Sınırsız Dakika

Ücretlendirme

Taahhütlü: 45TL
Taahhütsüz: 69TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

 Pttcell satış noktaları olan Ptt şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

 Faturalandırılmamış kullanım tutarları GUNCELyazılarak 6000’e SMS gönderilerek sorgulanabilir. Yurt içinde yapılan güncel sorgulamaları ücretsizdir.

Kalan kullanım miktarları 9333ücretsiz olarak aranarak veya *124# tuşlanarak öğrenilebilir.

Tarife İptali

Ptt merkezine başvuruda bulunabilir ve 444 6 788 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • 12.2018 tarihi itibarıyla SMS hizmetlerinde paketsiz kullanım ve limit aşımı ücretlendirmesinde uygulanan ücreti 40,75 KR/SMS olacak şekilde güncellenmiştir.
  • Pttcell Ailem Maksi Tarifesi’ne yeni hat tesisi, numara taşıma, Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir. İlgili tarifeden PTT çalışanları kurum kimliklerini ibraz etmek suretiyle faydalanabilecek olup, kayıt işlemleri PTT Merkezleri aracılığı ile gerçekleştirilebilecektir.
  • Tarifenin aylık ücreti, numara taşıma, yeni hat tesisi ve Pttcell faturalı veya faturasız tarifeleri dışında Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yapan PTT çalışanları için 45TL, Pttcell faturalı veya faturasız tarifelerden geçiş yapan PTT çalışanları için ise 55TL olacaktır.
  • Ayrıca 12.02.2018 tarihi itibariyle Ptt çalışanı olmayan kişiler de ilgili tarifeden faydalanabilecektir. Tarifenin aylık ücreti, numara taşıma, yeni hat tesisi ve Pttcell faturalı veya faturasız tarifeleri dışında Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yapan müşteriler için 59TL, Pttcell faturalı veya faturasız tarifelerden geçiş yapan müşteriler için ise 69TL olacaktır.
  • 02.2018 tarihi itibariyle tarifede bulunan bir kişiyi referans göstererek numara taşıma, yeni hat tesisi ve Pttcell faturalı veya faturasız tarifeleri dışında Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yapan müşteriler tarifeden 45TL’ye, Pttcell faturalı veya faturasız tarifelerden geçiş yapan müşteriler ise 55TL’ye faydalanabilecektir.
  • Referans işlemi için, ilgili tarifede bulunan müşterilerin ‘’CALISAN’’ yazıp bir boşluk bırakarak referans göstermek istedikleri Ptt bordrolu çalışanın numarasını yazıp (örnek CALISAN 5551234567)1788’e ücretsiz SMS göndermesi gerekmektedir. Referans gösterilen Ptt bordrolu çalışana, Pttcell Ailem Tarifelerinden birinde olması koşulu ile onay SMS’i gönderilir ve bu mesajı alan çalışanın ‘’ONAY CALISAN’’ yazıp referans talebini kabul ettiği müşterinin 10 haneli numarasını yazarak, SMS’i ücretsiz cevaplamasının ardından referans talebi gönderen hattın ek indirimi tanımlanır. Referans işleminin başarı ile tamamlanmasının ardından ilgili hatlara SMS ile bilgilendirme yapılacak olup, bahsedilen bilgilendirme/onay mesajının gönderildiği fatura dönemi itibariyle tarife kapsamında sunulan ek indirimden faydalanılmaya başlanacaktır.
  • Referans olan hat dilerse, istediği hatta referans olmaktan vazgeçebilir. Bunun için ‘’ÇIKART’’ yazıp bir boşluk bırakarak referans olmaktan vazgeçtiği hattın 10 haneli numarasını 1788’e ücretsiz SMS atması gereklidir. Bu durumda referans indiriminden yararlanan hat sahibine SMS aracılığıyla bilgi verilerek, ek indirimi sonlandırılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.