Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Pttcell / BTK Akademi Bedava 6 GB İnternet Kampanyası


23.05.2020
463
Pttcell / BTK Akademi Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

Pttcell BTK Akademi Bedava 6 GB İnternet Kampanyası ile Pttcell müşterilerine destek sağlamaya devam ediyor. Gelişen bir ülke olarak, ülke genelinde daha çok yazılımcı yetişmesi adına destek sağlamak amacı ile BTK Akademi eğitim portalına yönelik kullanımlar için aylık Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Bu şekilde BTK eğitim portalında kullanabileceğiniz aylık Bedava 6 GB İnternet hakkınız bulunmaktadır. BTK Akademi sisteminde Bedava 6 GB İnternet hakkından faydalanabilmek için BTK Akademi yazıp 5555’e SMS göndererek veya Müşteri Hizmetleri, Online İşlemler Merkezi ve Mobil Online İşlemler Merkezi aracılığıyla kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Pttcell Faturalı ya da Faturasız tüm müşterilerimizin faydalanabileceği oldukça avantajlı bir kampanya siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Tüm müşterilerimizin merak ettiği BTK sorusuna yanıt olarak, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) bilimsel, teknolojik ve sürekli kendini yenileyen eğitim anlayışı ile oluşturulan BTK Akademi, online eğitim sertifika programlarıyla Teknoloji dünyasının güncel bilgisini halka aktarmayı amaçlayan bir eğitim merkezi olduğunu söyleyebiliriz.

Kampanya adı

BTK Akademi 6 GB Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı – Faturasız

İçerikler

BTK Online Bedava 6 GB İnternet

Ücretlendirme

Ücretsiz

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Kampanya Kayıt

BTK Akademi yazıp 5555’e SMS göndererek veya Müşteri Hizmetleri, Online İşlemler Merkezi ve Mobil Online İşlemler Merkezi aracılığıyla kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Kampanya kapsamında faturalı abonelerin BTK Akademi portalı yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu servis 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.

Kampanya kapsamında faturasız abonelerin BTK Akademi portalı yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN BTK Akademiyazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu servis 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.

Kampanya İptal

IPTAL BTK Akademi yazıp 5555’e SMS göndererek veya Müşteri Hizmetleri, Online İşlemler Merkezi ve Mobil Online İşlemler Merkezi aracılığıyla kampanyayı iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör

Kampanya Detayları

  • Kampanyadan data hatları hariç, tüm faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında sunulan faydadan yararlanabilmek için, kampanyaya belirtilen kanallar aracılığıyla kayıt olunmalıdır.
  • Kampanyaya kayıt olan faturalı aboneler için, kampanya kapsamında BTK Akademi eğitim portalı gov.tr yönüne kullanımlarında iki fatura dönemi boyunca geçerli olacak şekilde aylık yurt içi 6 GB mobil internet hakkı ücretsiz sunulacaktır.
  • Kampanyaya kayıt olan faturasız aboneler için kampanya kapsamında BTK Akademi eğitim portalı gov.tr yönüne kullanımlarında iki ay boyunca her 30 günde bir olacak şekilde aylık yurt içi 6 GB mobil internet hakkı ücretsiz sunulacaktır.
  • Kampanyaya SMS kanalı ile kayıt olmak için, “BTK Akademi” yazıp 5555’e SMS gönderilmelidir.
  • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz kullanım haklarının tanımlanması akabinde abonelere SMS ile bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir.
  • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir.
  • Kampanya kapsamında sunulan faydalar, geçerlilik süresi sonunda sona erecek olup, otomatik olarak yenilenmeyecektir.
  • Her abone ilgili kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.