Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Pttcell Bonus Kampanyası


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,33
Loading...

03.03.2019
178

Açıklama

Pttcell’den yepyeni bonus kampanyası. Pttcell ile tanışmak artık Pttcell hattı kullanmak isteyenler doğru yerdesiniz. Yeni hat alarak Pttcell’e gelen müşterilerimiz hediyeleri de yanında Bedava 30 gün kullanma hakkına sahip oluyor. Yeni hat alıp Pttcell’i denemek isteyenler 30 gün boyunca Yurtiçi Her Yöne 500 DK, Yurtiçi Her Yöne 500 SMS ve Yurtiçi Her Yöne 4 GB Cepten Mobil İnternet kullanım hakkına Bedava sahip olabiliyorlar.

Pttcell’den Faturasız yeni hat alan tüm müşterilerimiz 60TL ödeme karşılığında, Pttcell hatt sahibi oluyor. Yanında Bedava olarak 30 gün boyunca Yurtiçi Her Yöne 500 DK, Yurtiçi Her Yöne 500 SMS ve Yurtiçi Her Yöne 4 GB Cepten Mobil İnternet ile Pttcell ile tanışma fırsatı yakalayabiliyorlar. Belirtilen koşulları sağlayan tüm müşteriler kampanyadan fayda sağlayabiliyorlar.

Pttcell Bonus Kampanyası, Pttcel ile tanışıp deneme imkanını sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Pttcell operatörü ile tanışmanın tam zamanı gerekli koşulları sağlayıp hemen Pttcell abonesi olabilirsiniz. Pttcell Bonus Kampanyası’ndan kampanya geçerlilik süresi içerisinde Pttcell faturasız tarifelerinden birine yeni hat tesisi yoluyla gelen müşteriler faydalanabilecektir.

Kampanya adı

Bonus Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Pttcell
Faturasız

İçerikler

Yepyeni Faturasız Hat
Yurtiçi Her Yöne 500 Dakika
Yurtiçi Her Yöne 500 SMS
Yurt İçi Her Yöne 4 GB Cepten Mobil İnternet

Ücretlendirme

Tüm İçerikler Dahil Fiyat: 60TL

Aktivasyon ve detaylar

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Pttcell’den Yeni Hat alan abonelere özel HEDIYE 30 gün boyunca kullanabileceğiniz yurt içi her yöne 500 dakika, 500 SMS ve 4 GB cepten internet fırsatı için hattınız aktif olduktan sonra 30 Gün içerisinde PTTCELL BONUS yazıp 1788’e gönderebilirsiniz.

Kalan Kullanım Sorgulama

Kalan kullanım bilgisi için KALAN PTTCELL BONUS yazıp 1788’e gönderebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Pttcell Bonus Kampanyası’ndan kampanya geçerlilik süresi içerisinde Pttcell faturasız tarifelerinden birine yeni hat tesisi yoluyla gelen müşteriler faydalanabilecektir.
  • Belirtilen koşulları sağlayan müşterilere kampanya kapsamında 30 gün geçerli yurt içi her yöne 500 dakika konuşma, yurt içi her yöne 500 SMS ve yurt içi 4 GB cepten internet kullanım hakkı verilecektir.
  • Aboneler kampanyaya katılım için SMS göndermek suretiyle talepte bulunabilecektir. Kampanya kaydının başarı ile tamamlanmasının ardından ilgili hatta / hatlara SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan faydalardan yararlanmaya başlanılabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da bilgilendirme yapılacaktır.
  • Kampanya kapsamındaki 500 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir. Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xyz yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xyz yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
  • Kampanya kapsamındaki 500 SMS, yurt içi her yöne geçerlidir. Paket kapsamındaki SMS’ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir; yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz.
  • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz 4 GB data hakkı sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya kapsamında verilen faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinir, bir sonraki aya devretmez.
  • Kampanya kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
  • Her hat kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir.
  • İlgili kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi içerisinde sona ermesi durumunda, ilgili hatta tanımlı farklı bir paket yada data faydası yoksa faydaların geçerlilik süresi olan 30 gün boyunca data aşım ücreti 0,00492 KRŞ/100KB olarak ücretlendirilecektir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.