Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2021 Pttcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları


03.01.2021
2.323
2021 Pttcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Pttcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları 2021, müşterilerimize yönelik kullanımlar doğrultusunda hazırlanmaktadır. Pttcell müşterileri için yeni ve onlarca Bedava GB İnternet veren kampanyalar düzenlemeye devam etmektedir. Faturalı ya da Faturasız tüm bireysel Pttcell kullanıcılarımızı baz alınarak hazırlanan kampanyalarımızda müşteri memnuniyetlerini en üst seviyeye çıkarmak temel hedefimiz olmaktadır. Pttcell müşteri potansiyeli bakımından önemli sayıda aboneye sahip bir operatördür. Birçok abone tarife fiyatları bütçe dostu olduğu için kullanıcılar Pttcell’i tercih etmektedir.

Pttcell Bedava İnternet Kampanyaları 2021, Pttcell tarafından müşteri kullanım ihtiyaçları değerlendirerek oluşturulmuş tarife ve paketler ile faturalı ve faturasız Pttcell hat sahipleri, kazandıkları PttcCell hediye internet kullanım hakları ile internet kullanımlarını doyasıya yaşayabilmektedir. Pttcell Bedava İnternet Kampanyaları 2021 ile sizler değerli kullanıcılarımız için hazırlanmış olan Bedava İnternet Kampanya detaylarını aşağıdaki yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Pttcell EBA Eğitim Bilişim Ağı İle Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Pttcell EBA Eğitim Bilişim Ağı İle Bedava 8 GB İnternet Kampanyası doğrultusunda öğrencilerimiz için uzaktan eğitime bizzat destek sağlıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı’nın uzaktan eğitim sürecine destek olmak amacıyla, EBA (Eğitim Bilişim Ağı) online eğitim uygulaması ve eba.gov.tr’ye yönelik kullanımlara 8 GB Bedava İnternet sunuyoruz.
Öğrenci ve öğretmenlerin Milli Eğitim Bakanlığı’nın sunduğu EBA (Eğitim Bilişim Ağı) uygulamasıyla eğitim materyallerine ulaşabilmesi artık çok kolay olamktadır.

Kampanya Detayları 

 • Kampanyadan data hatları hariç, tüm faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilecektir. EBA (Eğitim Bilişim Ağı) uygulaması ve eba.gov.tr’de kullanılabilecek ücretsiz 8 GB mobil internet otomatik bir şekilde gerçekleştirilmiştir.
 • Kampanya faydaları ücretsizdir.
 • Kampanya kapsamında EBA online eğitim uygulamasında ve eba.gov.tr’de kullanılması için her ay aylık yurt içi 8 GB ücretsiz internet hakkı sunulacaktır.
 • Kampanya kapsamında Faturalı abonelerin EBA yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Faturasız abonelerin EBA yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN EBA yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu servis 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.
 • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir.
 • İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.
 • Kampanya kapsamındaki fayda başka bir hatta transfer edilemez, 3. şahıslara devredilemez ve başka bir fayda ile değiştirilemez.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde başka bir GSM operatörüne geçiş yapılması, hattın herhangi bir nedenle kapatılması ya da iptal edilmesi halinde kampanyadan yararlanma hakkı sona erer.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından, abonenin yararlandığı internet paketi yoksa faturalı aboneler için mevcut tarifesi üzerinden, faturasız aboneler için mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan eba.gov.tr yönüne ücretsiz kullanım hizmeti sadece yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Pttcell Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

Pttcell Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası kapsamında uzaktan eğitim alan üniversite öğrencilerine bir destekte Pttcell tarafından sağlanmaktadır. Uzaktan eğitim alan üniversite öğrencilerine yönelik Faturalı ya da Faturasız Pttcell müşterilerimiz için eğitim platformlarında geçerli olmak kaydı ile Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Pttcell olarak Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkından her ay, aylık Bedava 6 GB İnternet olarak hatlarına tanımlanacaktır. Pttcell olarak Yükseköğretim Kurulu’nun uzaktan eğitim sürecine destek olmak amacıyla YÖK Dersleri Platformunda yer alan üniversitelere ait içeriklere yönelik kullanımlarda Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır.

Pttcell Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyasına, Yükseköğretim Kurulu, yokdersleri.yok.gov.tr adresinden “YÖK Dersleri Platformu”nu hizmete sunmuştur. yokdersleri.yok.gov.tr adresinden üniversitelere ait ders içeriği ve online eğitimlere ulaşım sağlayarak kendilerine tanımlanan Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkından her ay, her ay 6 GB Bedava İnternet olarak kullanım sağlayabileceklerdir. Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı 30.06. 2021 tarihine kadar her ay tanımlanacaktır.

Kampanya Detayları

 • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir.
 • İnternet kullanım hakkı için %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.
 • Kampanya kapsamındaki fayda başka bir hatta transfer edilemez, 3. şahıslara devredilemez ve başka bir fayda ile değiştirilemez. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde başka bir GSM operatörüne geçiş yapılması, hattın herhangi bir nedenle kapatılması ya da iptal edilmesi halinde kampanyadan yararlanma hakkı sona erer.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından, abonenin yararlandığı internet paketi yoksa faturalı aboneler için mevcut tarifesi üzerinden, faturasız aboneler için mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • gov.tr sayfası ve bu sayfaya bağlı linklerdeki üniversitelerimizin dışında kalan diğer platformlardan (zoom, teams, youtube vb.) sağlanan içerik, link ve yönlendirmeler “6 GB Uzaktan Eğitime Destek” kotasının dışında kalmaktadır. Bu kullanımlar, mevcut tarifenizin kotasından düşülerek ücretlendirilecektir.

Pttcell Faturalı SIM Kartını 4.5 G’li Kart İle Değiştirene Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Pttcell Faturalı SIM Kartını 4.5 G’li Kart İle Değiştirene Bedava 30 GB İnternet Kampanyası ile müşterilerimiz en yakın Ptt şubelerine giderek ücretsiz olarak SIM kartlarını değiştirerek kampanyadan hemen faydalanmaya başlayabilirler. Pttcell müşterilerinin mağdur olmaması için düzenlediği kampanyası ile eski SIM kartınızı 4.5 G uyumlu yenisi ile ücretsiz olarak değiştiriyor. Ayrıca sadece SIM kartınızı 4.5 G uyumlu kart ile değiştirmekle kalmıyor, değişimin yanında Pttcell müşterilerine özel Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı sunuyor.

Pttcell Faturalı SIM Kartını 4.5 G’li Kart ile Değiştirene Bedava 30 GB İnternet Kampanyasından, 16.07.2019 tarihi öncesinde Pttcell bireysel faturalı tarifelere başarıyla dahil olan ve 16.07.2019 tarihinden sonra 4.5 G uyumlu SIM karta sahip olan müşteriler faydalanabileceklerdir. Belirtilen koşulları sağlayan abonelere, ilgili kampanya kapsamında 30 gün geçerli 30 GB cepten internet hakkı ücretsiz olarak hediye edilecektir. Abonelerimiz, SMS göndermek ya da Müşteri Hizmetlerini aramak suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir.

Kampanya Detayları

 • Hemen Ptt Merkezlerine gidip, 4.5 G uyumlu sim kartınızı ücretsiz alarak kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.
 • İlgili kampanyadan 16.07.2019 tarihi öncesinde Pttcell bireysel faturalı tarifelere başarıyla dahil olan ve 16.07.2019 tarihinden sonra 4.5 G uyumlu SIM karta sahip olan müşteriler faydalanabileceklerdir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere, ilgili kampanya kapsamında 30 gün geçerli 30 GB cepten internet hakkı ücretsiz olarak hediye edilecektir. Abonelerimiz, SMS göndermek ya da Müşteri Hizmetlerini aramak suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir.
 • Kampanya kaydının başarı ile tamamlanması akabinde müşterilere SMS ile bilgilendirme yapılacak olup, aboneler bahse konu bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan data hakkından yararlanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi 30 gündür. Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinecektir.
 • İnternet hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya da data faydası yoksa aboneler mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydalar başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.
 • Müşterilerimiz, 16.07.2019 tarihi itibarıyla söz konusu kampanyaya kayıt olarak, yurt içi 4.5 G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş olurlar. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5 G servisini kullanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Kampanya 16.07.2020 tarihine kadar geçerli olup, kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.’de saklıdır.

Pttcell BTK Akademi Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

Pttcell BTK Akademi Bedava 6 GB İnternet Kampanyası ile Pttcell müşterilerine destek sağlamaya devam ediyor. Gelişen bir ülke olarak, ülke genelinde daha çok yazılımcı yetişmesi adına destek sağlamak amacı ile BTK Akademi eğitim portalına yönelik kullanımlar için aylık Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Bu şekilde BTK eğitim portalında kullanabileceğiniz aylık Bedava 6 GB İnternet hakkınız bulunmaktadır. BTK Akademi sisteminde Bedava 6 GB İnternet hakkından faydalanabilmek için BTK Akademi yazıp 5555’e SMS göndererek veya Müşteri Hizmetleri, Online İşlemler Merkezi ve Mobil Online İşlemler Merkezi aracılığıyla kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan data hatları hariç, tüm faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında sunulan faydadan yararlanabilmek için, kampanyaya belirtilen kanallar aracılığıyla kayıt olunmalıdır.
 • Kampanyaya kayıt olan faturalı aboneler için, kampanya kapsamında BTK Akademi eğitim portalı gov.tr yönüne kullanımlarında iki fatura dönemi boyunca geçerli olacak şekilde aylık yurt içi 6 GB mobil internet hakkı ücretsiz sunulacaktır.
 • Kampanyaya kayıt olan faturasız aboneler için kampanya kapsamında BTK Akademi eğitim portalı gov.tr yönüne kullanımlarında iki ay boyunca her 30 günde bir olacak şekilde aylık yurt içi 6 GB mobil internet hakkı ücretsiz sunulacaktır.
 • Kampanyaya SMS kanalı ile kayıt olmak için, “BTK Akademi” yazıp 5555’e SMS gönderilmelidir.

PTTcell Bonus Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

PTTcell Bonus Bedava 8 GB İnternet Kampanyası ile PTTcell’e gelen müşterilerimiz kazanmaya devam ediyor. PTTcell faturasız tarifelerinden kendisine uygun olanı seçerek PTTcell’i olan tüm yeni müşterilerimiz Bedava 8 GB İnternet kullanım hakkı kazanıyor. PTTcell ile belirtilen kampanyadan faydalanabilecek müşterilerimiz, Pttcell Bonus Bedava 8 GB İnternet Kampanyası’ndan kampanya geçerlilik süresi içerisinde Pttcell faturasız tarifelerinden birine yeni hat tesisi yoluyla gelen müşteriler faydalanabilecektir.

PTTcell Bonus Bedava 8 GB İnternet kampanyası kapsamında, PTTcell faturasıza gelen müşterilerimiz, belirtilen koşulları sağlamaları durumunda kampanya kapsamında 30 gün geçerli yurt içi her yöne 750 dakika konuşma,
yurt içi her yöne 750 SMS ve yurt içi 8 GB cepten internet kullanım hakkı verilecektir.

Kampanya Detayları

 • Pttcell Bonus Kampanyası’ndan kampanya geçerlilik süresi içerisinde Pttcell faturasız tarifelerinden birine yeni hat tesisi yoluyla gelen müşteriler faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan müşterilere kampanya kapsamında 30 gün geçerli yurt içi her yöne 750 dakika konuşma, yurt içi her yöne 750 SMS ve yurt içi 8 GB cepten internet kullanım hakkı verilecektir.
  Aboneler kampanyaya katılım için SMS göndermek suretiyle talepte bulunabilecektir. Kampanya kaydının başarı ile tamamlanmasının ardından ilgili hatta / hatlara SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır.
 • Bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan faydalardan yararlanmaya başlanılabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da bilgilendirme yapılacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki 750 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir. Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xyz yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xyz yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurt dışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Kampanya kapsamındaki 750 SMS, yurt içi her yöne geçerlidir. Paket kapsamındaki SMS’ler sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir; yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz.

Pttcell Numara Taşıma Kampanyaları

Pttcell Müşteri Hizmetlerine Bağlan

Pttcell Online Fatura Ödeme

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. ÖMER ERDOGAN dedi ki:

  DEPREM SONRASI MESAJ GELDİ 2AY 5 GB =10 GB İNTERNET HATTINIZA YÜKLENDİ DİYE YÜKLENEN FALAN YOK

  1. Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   En kısa sürede yükleme işlemleri yapılacaktır.