Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2019 Pttcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
7 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,86
Loading...

19.10.2019
865
2019 Pttcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Pttcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları 2019, müşterilerimizin kullanımları doğrultusunda hazırlanmaktadır. Pttcell müşterileri için yeni ve onlarca Bedava GB İnternet veren kampanyalar düzenlemeye devam etmektedir. Faturalı ya da Faturasız tüm bireysel Pttcell kullanıcılarımızı baz alınarak hazırlanan kampanyalarımızda müşteri memnuniyetlerini en üst seviyeye çıkarmak temel hedefimiz olmaktadır. Pttcell müşteri potansiyeli bakımından önemli sayıda aboneye sahip bir operatördür. Birçok abone tarife fiyatları bütçe dostu olduğu için kullanıcılar Pttcell’i tercih etmektedir.

Pttcell Bedava İnternet Kampanyaları 2019, Pttcell tarafından müşteri kullanım ihtiyaçları değerlendirerek oluşturulmuş tarife ve paketler ile faturalı ve faturasız Pttcell hat sahipleri, kazandıkları PttcCell hediye internet kullanım hakları ile internet kullanımlarını doyasıya yaşayabilmektedir. Pttcell Bedava İnternet Kampanyaları 2019 ile sizler değerli kullanıcılarımız için hazırlanmış olan Bedava İnternet Kampanya detaylarını aşağıdaki yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Pttcell Faturalı SIM Kartını 4.5G’li Kart İle Değiştirene Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Pttcell Faturalı SIM Kartını 4.5 G’li Kart İle Değiştirene Bedava 30 GB İnternet Kampanyası ile müşterilerimiz en yakın Ptt şubelerine giderek ücretsiz olarak SIM kartlarını değiştirerek kampanyadan hemen faydalanmaya başlayabilirler. Pttcell müşterilerinin mağdur olmaması için düzenlediği kampanyası ile eski SIM kartınızı 4.5 G uyumlu yenisi ile ücretsiz olarak değiştiriyor. Ayrıca sadece SIM kartınızı 4.5 G uyumlu kart ile değiştirmekle kalmıyor, değişimin yanında Pttcell müşterilerine özel Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı sunuyor.

Pttcell Faturalı SIM Kartını 4.5 G’li Kart ile Değiştirene Bedava 30 GB İnternet Kampanyasından, 16.07.2019 tarihi öncesinde Pttcell bireysel faturalı tarifelere başarıyla dahil olan ve 16.07.2019 tarihinden sonra 4.5 G uyumlu SIM karta sahip olan müşteriler faydalanabileceklerdir. Belirtilen koşulları sağlayan abonelere, ilgili kampanya kapsamında 30 gün geçerli 30 GB cepten internet hakkı ücretsiz olarak hediye edilecektir. Abonelerimiz, SMS göndermek ya da Müşteri Hizmetlerini aramak suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir.

Kampanya Detayları

 • Hemen Ptt Merkezlerine gidip, 4.5 G uyumlu sim kartınızı ücretsiz alarak kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.
 • İlgili kampanyadan 16.07.2019 tarihi öncesinde Pttcell bireysel faturalı tarifelere başarıyla dahil olan ve 16.07.2019 tarihinden sonra 4.5 G uyumlu SIM karta sahip olan müşteriler faydalanabileceklerdir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere, ilgili kampanya kapsamında 30 gün geçerli 30 GB cepten internet hakkı ücretsiz olarak hediye edilecektir. Abonelerimiz, SMS göndermek ya da Müşteri Hizmetlerini aramak suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir.
 • Kampanya kaydının başarı ile tamamlanması akabinde müşterilere SMS ile bilgilendirme yapılacak olup, aboneler bahse konu bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan data hakkından yararlanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi 30 gündür. Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinecektir.
 • İnternet hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya da data faydası yoksa aboneler mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydalar başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.
 • Müşterilerimiz, 16.07.2019 tarihi itibarıyla söz konusu kampanyaya kayıt olarak, yurt içi 4.5 G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş olurlar. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5 G servisini kullanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Kampanya 16.07.2020 tarihine kadar geçerli olup, kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.’de saklıdır.

Pttcell Faturalı Uygun Tarifeleri Bedava İnternet Kampanyası

Pttcell Faturalı Uygun Tarifeleri Bedava İnternet Kampanyası ile Uygun tarifelerinde olan ve yeni gelen müşterilerimize özel sunulan aylık kullanım hakkına ilave olarak Bedava 2 GB İnternet verilmektedir. Pttcell müşterileri için sunulan ayrıcalıklar her zaman devam etmektedir. Pttcell müşteri memnuniyeti için çalışmakta olan ve Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından bir tanesi olarak saygınlığı ile ön plandadır.

Pttcell Faturalı Uygun Tarifeleri Bedava İnternet Kampanyası ile müşterilerimiz her zaman kazançlı çıkmaktadır. İnternetim az bana yeterli gelmiyor diyenlerin yanındayız. Pttcell Faturalı Uygun Tarifeleri Bedava İnternet Kampanyasının geçerlilik süresi içerisinde Yeni Aktivasyon, Numara taşıma yada faturalı Pttcell taifelerinden geçiş yoluyla gelen TTMobil,BİMcell,Teknosacell’den hizmet alan aboneler hariç olmak üzere Pttcell Uygun 8 GB ve Uygun 15 GB Tarifeleri’ne başarı ile dahil olan aboneler faydalanabilecektir.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 06.09.2019 – 06.12.2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 • İlgili kampanyadan kampanya geçerlilik süresi içerisinde Yeni Aktivasyon, Numara taşıma yada faturalı Pttcell taifelerinden geçiş yoluyla gelen TTMobil,BİMcell,Teknosacell’den hizmet alan aboneler hariç olmak üzere Pttcell Uygun 8 GB ve Uygun 15 GB Tarifeleri’ne başarı ile dahil olan aboneler faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayarak Pttcell Uygun 8 GB ve Pttcell Uygun 15 GB Tarifeleri’ne dahil olan abonelere kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca tarifelerine ek 2 GB data faydası otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan hediye internet hakkı, hat/hatların yukarıda belirtilen faturalı Pttcell tarifelerinden birine başarı ile dâhil olduğu fatura dönemi içerisinde ilgili hatta/hatlara otomatik olarak tanımlanacak; tanımlamanın gerçekleştirilmesinin hemen ardından ilgili hatta / hatlara SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Aboneler kampanya kapsamında sunulan ek data faydasından bahse konu bilgilendirme SMS’nin ardından yararlanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, bahse konu data hakkı, kampanya iptal olmadığı sürece 12 dönem boyunca her dönem yenilenerek, 12 dönem sonunda sona erecektir. Geçerlilik süresi olan bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki dönem devretmeyecek olup, silinecektir. Kampanya kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi içerisinde tüketilmesinin ardından yapılacak data kullanımları ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi yada kampanyası yok ise mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya süresi içerisinde abonenin mevcut tarifesi dışında kampanyanın geçerli olduğu diğer tarifelerden birine geçiş yapması durumunda kampanya kapsamında sunulan ek data faydası kullanılmaya devam edilebilecektir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması, abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması veya kampanya kapsamında geçerli olmayan bir tarifeye geçiş yapılması halinde işlemin gerçekleştiği tarih itibariyle kampanya kapsamında sunulan data hakkı iptal edilecek olup, kampanya kapsamında sunulan data faydasından kaynaklı herhangi bir cayma bedeli yansıtılmayacaktır.

Pttcell Faturasız Akıl Karı Bedava İnternet Kampanyası

Pttcell Faturasız Akıl Karı Bedava İnternet Kampanyası, faturalı Akıl Karı tarifelerinde olduğu gibi faturasız tarifelerinde de Bedava İnternet dağıtmaya devam ediyor. Pttcell ister faturalı olsun, ister faturasız olsun Akıl Karı Tarifelerinde kullanıcılarına destek sağlamaya devam ediyor. Bu desteğini de en çok Bedava İnternet dağıtarak göstermekte.

Pttcell Faturasız Akıl Karı Bedava İnternet Kampanyasından Belirtilen koşulları sağlayarak Hattına Pttcell Mini ve Pttcell Eko Paketi tanımlı olan abonelere kampanya kapsamında 12 ay boyunca ilgili paket yenilendiği sürece her 30 günde bir Bedava 1 GB İnternet, hattına Pttcell Süper Paketi tanımlı olan abonelere ise kampanya kapsamında 12 ay boyunca ilgili paket yenilendiği sürece her 30 günde bir Bedava 2 GB İnternet otomatik olarak tanımlanacaktır.

Pttcell Faturasız Akıl Karı Bedava İnternet Kampanyasından, kampanya geçerlilik süresi içerisinde Pttcell Mini, Pttcell Eko, Pttcell Süper Paketleri’ne başarı ile dâhil olan aboneler faydalanabilecektir. Abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için ilgili paketlerden birini aktif olarak kullanması (hattına tanımlı bulunması) gerekmektedir.

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan kampanya geçerlilik süresi içerisinde Pttcell Mini, Pttcell Eko, Pttcell Süper Paketleri’ne başarı ile dâhil olan aboneler faydalanabilecektir. Abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için ilgili paketlerden birini aktif olarak kullanması (hattına tanımlı bulunması) gerekmektedir.
 • Belirtilen koşulları sağlayarak Hattına Pttcell Mini ve Pttcell Eko Paketi tanımlı olan abonelere kampanya kapsamında 12 ay boyunca ilgili paket yenilendiği sürece her 30 günde bir Bedava 1 GB, hattına Pttcell Süper Paketi tanımlı olan abonelere ise kampanya kapsamında 12 ay boyunca ilgili paket yenilendiği sürece her 30 günde bir Bedava 2 GB data hakkı otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan hediye internet hakkı, hat/hatların ilgili faturasız Pttcell Tarifelerinden biri ile Şirketimiz sistemlerinde aktive olduğu dönem içerisinde ilgili hatta/hatlara otomatik olarak tanımlanacak; tanımlamanın gerçekleştirilmesinin hemen ardından ilgili hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Abonelerin kampanya kapsamında sunulan ek data faydasından bahse konu bilgilendirme SMS’nin ardından yararlanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi 30 gündür. Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan haklar ilgili süre sonunda silinecektir. Bahsedilen data hakkı 12 ay sonunda sona erecek olup, otomatik yenilenmeyecektir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması, abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması veya kampanya kapsamında geçerli olan tarifeler dışında farklı bir tarifeye yapılması halinde işlemin gerçekleştiği tarih itibariyle kampanya kapsamında sunulan data hakkı iptal edilecek olup, kampanya kapsamında sunulan data faydasından kaynaklı herhangi bir cayma bedeli yansıtılmayacaktır.
 • Tüm data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki data kullanım hakkının ücretlendirme periyodu 1 byte‘tır. Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan haklar bir sonraki fatura dönemine devretmez, silinir. AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.’de saklıdır.

Pttcell’den Faturasız Bereket Akıl Kârı Bedava İnternet Kampanyası

Pttcell’den Faturasız Bereket Akıl Karı Bedava İnternet Kampanyası ile kullanıcılarımıza tam destek diyoruz. Mevcut Bedava İnternet kampanyasından faydalanabilecek tarifeler, kampanya geçerlilik süresi içerisinde Pttcell Bereket Mini, Pttcell Bereket Eko, Pttcell Bereket Yıldız ve Pttcell Bereket Süper Paketleri’ne başarı ile dâhil olan aboneler faydalanabilecektir. Abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için ilgili paketlerden birini aktif olarak kullanması (hattına tanımlı bulunması) gerekmektedir.

Pttcell’den Faturasız Bereket Akıl Karı Bedava İnternet Kampanyasından, hattına Pttcell Bereket Mini ve Pttcell Bereket Eko Paketi tanımlı olan abonelere kampanya kapsamında 12 ay boyunca ilgili paket yenilendiği sürece her 30 günde bir Bedava 1 GB İnternet, hattına Pttcell Bereket Süper Paketi ve Pttcell Bereket Yıldız Paket’i tanımlı olan abonelere ise kampanya kapsamında 12 ay boyunca ilgili paket yenilendiği sürece her 30 günde bir Bedava 2 GB İnternet hakkı otomatik olarak tanımlanacaktır.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 31.12.2019 tarihlerine kadar geçerlidir.
 • İlgili kampanyadan, kampanya geçerlilik süresi içerisinde Pttcell Bereket Mini, Pttcell Bereket Eko, Pttcell Bereket Yıldız ve Pttcell Bereket Süper Paketleri’ne başarı ile dâhil olan aboneler faydalanabilecektir. Abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için ilgili paketlerden birini aktif olarak kullanması (hattına tanımlı bulunması) gerekmektedir.
 • Hattına Pttcell Bereket Mini ve Pttcell Bereket Eko Paketi tanımlı olan abonelere kampanya kapsamında 12 ay boyunca ilgili paket yenilendiği sürece her 30 günde bir Bedava 1 GB, hattına Pttcell Bereket Süper Paketi ve Pttcell Bereket Yıldız Paket’i tanımlı olan abonelere ise kampanya kapsamında 12 ay boyunca ilgili paket yenilendiği sürece her 30 günde bir Bedava 2 GB data hakkı otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi 30 gündür. Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan haklar ilgili süre sonunda silinecektir. Bahsedilen data hakkı 12 ay sonunda sona erecek olup, otomatik yenilenmeyecektir.
 • Bahse konu data hakkının tanımlanmasının ardından ilgili hat / hatlara SMS gönderilecek olup, bu SMS sonrasında kampanya kapsamında sunulan data hakkı kullanılabilecektir.
 • İlgili bilgilendirme SMS’lerinin dili Arapça ve Türkçe olacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan hediye internet hakkı; yurt içinde sadece internet apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için kullanılabilir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Belirtilen paketlere göre kazanılan hediye internet hakkının ilgili ay içerisinde tüketilmesinin ardından yapılacak olan internet kullanımı ilgili hatta tanımlı başka bir kampanya yada data faydası yok ise abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • İlgili kampanyadan her hat birden fazla kez faydalanabilecektir.
 • Hediye kapsamındaki data kullanım hakkının ücretlendirme periyodu 1 byte’dır.
 • Kampanya kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Kampanyanın geçerli olduğu paket / paketlerin iptal edilmesi durumunda, kampanya kapsamında sunulan data hakkı geçerlilik süresi olan 30 gün sonuna kadar kullanılabilecektir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapan ya da kampanyanın geçerli olduğu paketi iptal eden müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir.
 • Paket iptali nedeni ile kampanyanın iptal olmasının ardından abonenin ilgili paketi tekrar satın alması durumunda kampanya kaldığı yerden devam edecektir. Hattına tanımlı paket dışında kampanya kapsamında geçerli olan bir paketi satın alması durumunda ise herhangi bir nedenle kampanyanın iptal edilmemesi halinde yeni paket kapsamında kampanyadan 12 ay süresince faydalanabilecektir.
 • Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ’de saklıdır.

Pttcell Numara Taşıma Kampanyaları

Pttcell Müşteri Hizmetlerine Bağlan

Pttcell Online Fatura Ödeme

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. ÖMER ERDOGAN dedi ki:

  DEPREM SONRASI MESAJ GELDİ 2AY 5 GB =10 GB İNTERNET HATTINIZA YÜKLENDİ DİYE YÜKLENEN FALAN YOK

  1. Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   En kısa sürede yükleme işlemleri yapılacaktır.