Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Pttcell / Faturalı 5000 SMS Paketi – 3TL


30.12.2020
862
Pttcell / Faturalı 5000 SMS Paketi – 3TL

Pttcell Faturalı 5000 SMS Paketi ile SMS ihtiyacı çok olan faturalı hat sahiplerine oldukça uygun bir çözüm sunuyor. Ayda tam 5000 SMS hakkı satın alabilirsinz. Üstelik aylık tarifenize ek olarak 5000 SMS paketini sadece 3TL ödeme yaparak satın alabiliyorsunuz. Benim SMS ihtiyacım çok SMS bana bol bol SMS gerekli diyenlerin paketi Pttcell Faturalı 5000 SMS Paketi. Pttcell aboneleri bu fırsatı diledikleri gibi değerlendirebilirler.

Pttcell Faturalı 5000 SMS Paketini müşterilerimize paket kapsamında yurt içi her yöne kullanılabilecek 5000 SMS verilecektir. Paket bir kez alındığı takdirde, her fatura döneminde otomatik olarak yenilenecektir. Fatura dönemi içerisinde kullanılmayan her yöne SMS’ler, bir sonraki aya devretmeyecek, silinecektir. Fatura kesim tarihi her ayın 26’sı gecesidir. Paket iptali durumunda paket dahilindeki kalan haklar ilgili fatura döneminde kullanılabilecektir.

Bu avantajlı tarifenin detaylarını aşağıda okuyabilirsiniz.

Kampanya adı

5000 SMS

 Operatör ve abonelik tipi
Pttcell
Faturalı

İçerikler

5000 SMS

Ücretlendirme

Tüm Pttcell Kullanıcılarına Aylık 3TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

  • 5000 SMS yazıp 1788’e SMS gönderebilirsiniz.
  • 120#’yi tuşlayarak anında satın alabilirsiniz. Bu servisimizi 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz.
  • 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Kalan miktar sorgulaması için KALAN 5000SMS yazarak 1788’e ücretsiz SMS gönderilmesi yeterlidir. Ayrıca *124# tuşlanarak öğrenilebilir veya 9333 aranabilir.

Tarife İptali

Paketin yenileme talimatının iptali için IPTAL 5000SMS yazip, 1788’e SMS gönderebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Paket kapsamında yurt içi her yöne kullanılabilecek 5000 SMS verilecektir. Paket bir kez alındığı takdirde, her fatura döneminde otomatik olarak yenilenecektir. Fatura dönemi içerisinde kullanılmayan her yöne SMS’ler, bir sonraki aya devretmeyecek, silinecektir. Fatura kesim tarihi her ayın 26’sı gecesidir. Paket iptali durumunda paket dahilindeki kalan haklar ilgili fatura döneminde kullanılabilecektir.
  • Paketi, faturalı Pttcell müşterileri satın alabilir.
  • SMS paketi aynı fatura döneminde 1 kez satın alınabilir.
  • Paket kapsamındaki SMS’ler sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir; yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz.
  • Paket yeni fatura döneminde otomatik olarak yenilenecektir.
  • Paket kapsamındaki SMS hakkının sona ermesinin ardından, hattınıza tanımlı başka paket yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.