Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Pttcell / Faturalı Aşımsız 2 GB İnternet Paketi – 20,40TL


15.03.2021
948
Pttcell / Faturalı Aşımsız 2 GB İnternet Paketi – 20,40TL

Pttcell Faturalı Aşımsız 2 GB İnternet Paketinin, aşımsız özelliği şeklinde sunduğu 2 GB internet paketi ile, internet ihtiyacını anında ek paket satın alarak gerçekleştirmektedir. Pttcell Faturalı Aşımsız 2 GB İnternet Paketini satın alan kullanıcılar, aylık 2 GB internet kullanım hakkını sadece 20,40TL ödeyerek alıyorlar. Tüm Pttcell faturalı tarifelerine gelen müşterilerimiz, tarifelerine ek olarak internet ihtiyaçları olduğu anda Pttcell Faturalı Aşımsız 2 GB İnternet Paketini anında satın alabilmektedirler. Eğer sizde Pttcell Faturalı tarifelerinden birini kullanıyorsanız ve ek olarak internet paketine ihtiyaç duyarsanız Pttcell Faturalı Aşımsız 2 GB İnternet Paketini 20TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Pttcell Faturalı Aşımsız 2 GB İnternet Paketini satın alan müşterilerimiz, paket kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, internet erişimi durdurulacak ve paket kapsamında data aşım ücreti uygulanmayacaktır. Pttcell Faturalı Aşımsız 2 GB İnternet Paketi kapsamında sunulan internet kullanım hakkı fatura dönemi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, fatura kesiminde silinir. Aylık paketlerdeki internet hakkının sona ermesinin ardından, hattınıza tanımlı başka paket yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Aylık paketleri ilgili fatura döneminde 1 kez satın alabilirsiniz.

Bu avantajlı tarifenin detaylarını aşağıda okuyabilirsiniz.

Kampanya adı

2 GB İnternet Aşımsız

 Operatör ve abonelik tipi
Pttcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne Cepte 2 GB İnternet
AKN sonrası 1kbps hız

Ücretlendirme

Pttcell Faturalı Kullanıcılara: Aylık 20,40 TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

 • ASIMSIZ 2GB yazıp 1788’e SMS gönderebilirsiniz.
 • *120#’yi tuşlayarak anında satın alabilirsiniz. Bu servisimizi 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz.
 • 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

 Kalan Sorgulama

 • Kalan miktar sorgulaması için KALAN ASIMSIZ 2GB yazarak 1788’e ücretsiz SMS gönderilmesi yeterlidir. Ayrıca *124# tuşlanarak öğrenilebilir veya 9333 aranabilir.
 • Ayrıca paket dahilindeki kullanım haklarının %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis SMS kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir

Tarife İptali

Paketin yenileme talimatının iptali için IPTAL ASIMSIZ 2GB yazıp, 1788’e SMS gönderebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 20,40TL’dir.
 • Paket kapsamında, her fatura döneminde 2 GB yurt içi internet kullanım hakkı ile cebinizden internete bağlanabilirsiniz.
 • Paket kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, internet erişimi durdurulacak ve paket kapsamında data aşım ücreti uygulanmayacaktır.
 • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı fatura dönemi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, fatura kesiminde silinir. Aylık paketlerdeki internet hakkının sona ermesinin ardından, hattınıza tanımlı başka paket yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Aylık paketleri ilgili fatura döneminde 1 kez satın alabilirsiniz.
 • Paket ücretiniz, ilgili fatura döneminizde paketi kullanmaya başladığınız günden, fatura kesim tarihinize kadar olan gün sayısına göre hesaplanarak yansıtılacaktır.
 • Paketinizi satın alındığınız ay fatura dönemi sonuna kadar paketin tamamını kullandığınızda paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamını kullanmadığınız durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
 • İnternet paketlerinde sunulan yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemez.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz, İnternet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.