Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Profilo Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası


15.11.2020
466
Profilo Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası

Profilo Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş için Profilo Çağrı merkezini aramak ve kayıt bırakmanız yeterli olacaktır. Profilo Hediye Çekiliş Kampanyası Kasım ayı kapsamında, 25 Kasım 2020 tarihine kadar Profilo çağrı merkezini aramak ve herhangi bir sebepten dolayı kayıt bırakmanız çekilişe katılabilmek için yeterli olacaktır. Profilo çekiliş kampanyası kapsamında 25 Kasım 2020 tarihine kadar, Profilo çağrı merkezini 444 77 66 numaralı hattan arayarak bir sebeple ile kayıt bırakan herkes için düzenlenen çekilişe katılmak için 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Yapılacak olan çekiliş sonrasında ise hediye olarak dağıtılacak olan ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 1 Adet; Profilo Bulaşık Makinesi
 • 1 Adet; Profilo Derin Dondurucu
 • 10 Adet; Profilo Kahve Makinası
 • 10 Adet; Profilo Süpürge

Profilo Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Profilo Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Profilo Hediye Rüzgarı Çekiliş kampanyasına katılmak için 25 Kasım 2020 tarihine kadar Profilo çağrı merkezini aramanız ve herhangi bir sebep ile kayıt bırakmanız yeterli olacaktır. Düzenlenen kampanaya tarihleri arasında BSH Ev Aletleri San. Ve Tic. A.Ş.’ya ait olan Profilo markası için 444 77 66 numaralı çağrı merkezini aramanız ve herhangi bir nedenle müşteri kaydı bırakmanız, düzenlenen hediye çekilişine katılmak için yeterli olmaktadır. Kampanya kapsamında bayiler ya da çağrı merkezi aracılığı ile montaj kaydı yaptıran ya da onarım için yetkili servis teknisyen ziyareti yapılan müşterinin cep telefon numarasını ya da e-mail adresini ibraz eden bireylere katılım içim SMS gönderimi yapabileceklerdir. Gönderilecek olan SMS ya da e-posta ile paylaşılacak ya da web sayfası reklam alanlarında soysam medya hesaplarında ya da ücretsiz olarak profilo.com.tr adresinden ulaşılabilen kampanya linkine ücretsiz olarak giriş yaparak bilgileri eksiksiz olarak doldurmaları gerekmektedir. Açılan form üzerinde belirtilen ve istenilen bilgilerin eksiksiz bir şekilde ad, soyad, cep telefonu, e-mail ve adres bilgilerini girenler için 1 adet çekiliş hakkı tanınacaktır.

Rüyada Silah Görmek Ne Anlama Gelir? Bilgisine de bakabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Profilo Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası Detayları

 • Profilo Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası, BSH Ev Aletleri San. Ve Tic A.Ş. adıma Milli Piyango İdaresinin 24.09.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Profilo Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası, 25.09.2020 – 25.11.2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Profilo Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyasına katılmak için Profilo Çağrı Merkezi 444 77 66 numaralı telefonu arayarak herhangi bir nedenden dolayı arayarak müşteri kaydı oluşturmak düzenlenen kampanyaya katılmanız için yeterli olmaktadır.
 • Profilo Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası için katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olmaktadır.
 • Profilo Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası kapsamında Profilo çağrı merkezini arayarak ya da profilo.com.tr adresi üzerinden kayıt oluşturan ve karşısına çıkan bilgileri eksiksiz olarak dolduran herkes için düzenlenen çekilişe katılmak için 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.
 • Profilo Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası, Profilo Çağrı merkezini arayarak müşteri kaydı oluşturan ya da profilo.com.tr adresi üzerinden kampanya linkine tıklayarak gerekli bilgileri eksiksiz olarak gerekli alanlara doldurarak çekilişe katılan herkese çekilişe katılım hakkı tanımlanacaktır.
 • Profilo Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası düzenlenecek olan çekiliş sonrasında hediye olarak verilecek olan ürünlerden 1 kişi, Profilo Bulaşık Makinesi hediye olarak kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 3.928TL olmaktadır.
 • Profilo Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyasında düzenlenecek olan çekiliş sonrasında hediye olarak verilecek olan ürünlerden 1 kişi, Profilo Derin Dondurucu hediye olarak kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 3.202TL olmaktadır.
 • Profilo Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyasında düzenlenecek olan çekiliş sonrasında hediye olarak verilecek olan ürünlerden 10 kişi, Profilo Kahve makinesi hediye olarak kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 1.380TL olmaktadır.
 • Profilo Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyasında düzenlenecek olan çekiliş sonrasında hediye olarak verilecek olan ürünlerden 10 kişi, Profilo Süpürge hediye olarak kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 854TL olmaktadır.
 • Profilo Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası kapsamında çekiliş 09.12.2020 tarihine yapılacaktır.
 • Bosch Hediye Çekiliş Kampanyası kapsamında düzenlenen çekilişin ardından çekiliş sonuçları 11.12.2020 tarihinde Takvim Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Profilo Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine verilmez.
 • Profilo Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası kapsamında çekilişe katılım sağlayan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Patos, Cipso, Çerezos, Chips Master Şanslı Çark, Monster Arba Laptop Çekiliş Kampanyası

Nescafe 3’ü1 Arada BMW Çekiliş Kampanyası

Bosch Hediye Çekilişi Ev Aletleri Kazanma Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.