Cepyo | Tarifeler ve Paketler

POCO X3 NFC Türkiye’de Satışa Sunuldu!


20.10.2020
331
POCO X3 NFC Türkiye’de Satışa Sunuldu!

POCO X3 NFC Türkiye’de Satışa Sunuldu! Xiaomi markasının POCO çatısı altında üretimini gerçekleştirdiği yepyeni akıllı telefon modeli POCO X3 NFC Türkiye genelinde satışa sunulmuş bulunuyor. POCO X3 model cihazın özellikleri ve fiyat grafiği şaşırtan özelliklerinin başında yer alıyor. POCO X3 NFC model cihaz, Qualcomm’un yepyeni 700 serisi 4G işlemcisi olan Snapdragon 732G’den gücünü almaktadır. POCO X3 NFC model cihazın öne çıkan en belirgin bir diğer özelliği ise telefonun oyun gereksinimlerine göre ayarlanabilmesi ve ayarlama işlevini gerçekleştirenin de Game Turbo 3.0 sürümüne sahip olması olmaktadır. POCO X3 NFC model telefonun, Z eksenli doğrusal motorunun farklı senaryolar için tasarlanmış olan 150 adetten fazla titreşim modu ile dokunsal geri bildirim sağlayabilmesi de ayrıca özelliklerinden olmaktadır.

POCO X3 NFC Model Telefonun En Belirgin Özellikleri

POCO X3 NFC Model Telefonun En Belirgin Özellikleri, POCO X3 NFC model telefonun 5.160 mAh pili ile birlikte cihaz tek şarj ile birlikte toplam iki gün yani 48 saate kadar kullanım sunmaktadır. 33W hızlı şarj özelliğine sahip cihaz bir telefon için oldukça kısa bir zaman olan 65 dakikada toplam % 100 şarj olmaktadır. Cihazın % 60 gibi şarj seviyesine ulaşması için sadece 30 dakika boyunca şarjda kalması yeterli olmaktadır.

POCO X3 NFC model cihazın, 120Hz yenileme hızı ve 240Hz dokunmatik örneklem hızını bir araya getiren uçtan uca 6,67” FHD + DotDisplay ekranı ile birlikte kutudan çıkmaktadır. DynamicSwitch işlevi ile kullanım durumuna ve ekran içerisinde görülen içeriğin biçimine göre cihazın otomatik olarak 50, 60, 90 ve 120Hz arasında geçişler yaparak güç tasarrufu yapılmasına imkan verilmektedir. 240Hz dokunmatik örneklem hızı cihazın yeteneklerini güçlendirmeye yöneliktir.

Realme 7 Pro Model Telefon Türkiye’de Satışa Çıkıyor! Hakkında bilgi alabilirsiniz.

POCO X3 NFC Model Cihazın Kamera Sisteminin Özellikleri

POCO X3 NFC Model Cihazın Kamera Sisteminin Özellikleri, POCO X3 NFC model cihazın 64 MP ana kamerası, 13 MP ultra geniş açılı kamerası, 2 MP makro kamera ve 2 MP derinlik sensöründen oluşmakta olan yapay zeka destekli bir arka dörtlü kamera sistemine sahip olmaktadır. Cihaz üzerinde altı adet kaleydoskop seçeneği yer alırken, Gold Vibes modu, Cyberkpunk modu, yeni fotoğraf filtreleri ve Al Skyscaping 3.0 özellikleri de cihazın öne çıkmakta olan diğer özellikleri olmaktadır. Cihaz 4K video kaydı yapabilen, akıcı video kaydı yakınlaştırma özelliği sunan ve AE / AF gibi özellikler de sunmakta olan telefonun LOG / RAW desteğine de sahip olmaktadır.

POCO X3 NFC model cihazın Türkiye telefon pazarında kendisine yer edinirken de fiyat grafisi de şu şekilde olmaktadır. Cihaz 22 Ekim itibaren de internet üzerinden satışlarına başlanacaktır.

  • 6 GB + 64 GB Model Telefonu 3.299TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 6 GB + 128 GB Model Telefonu 3.339TL’den başlayan fiyatlarla.

Zayıflamak İçin Okunacak Dualar Hangileridir?

Bakandan Müjde Geldi, Herkese Bedava İnternet Dağıtılacak!

ASUS Zenfone 7 Pro Model Telefon Tanıtıldı!

Huawei P Smart 2021 Satışa Sunuldu!

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.