Cepyo | Tarifeler ve Paketler

PlayStation Haziran Ayı Ücretsiz Oyunları Hangileri?


01.06.2020
393
PlayStation Haziran Ayı Ücretsiz Oyunları Hangileri?

PlayStation Haziran Ayı Ücretsiz Oyunları Hangileri? PlayStation Haziran ayı için ücretsiz olarak sunulacak olan oyunları yayınlamış bulunuyor. Sony’nin PS Plus üyeleri için artık ücretsiz olan oyunları belirlenmiş bulunmaktadır. Her ay olduğu gibi Haziran ayı için PS Plus üyeleri için ücretsiz oyunları düzenli olarak yayımlayan PlayStation yayınlama işlemini gerçekleştirmiş bulunmaktadır. Merkezi Japonya’da bulunan Sony PlayStation Plus her ay düzenli olarak üyeleri için ücretsiz oyunlarını yayımlamaya devam etmektedir.

PS Plus Üyeleri İçin Ücretsiz Oyunlar Hangileridir?

PS Plus Üyeleri İçin Ücretsiz Oyunlar Hangileridir? PlayStation şirketi tarafından yapılan açıklamaya göre Haziran 2020 ayı için ücretsiz olan oyunlar şöyledir.

  • Call of Duty WWII,
  • Star Wars Battlefront II,

Yukarıda belirtilen oyunlar Haziran 2020 ayı içerisinde PlayStation Plus abonelerini beklemektedir. PS Plus üyeleri tarafından ücretsiz hale getirilen oyunlardan Call of Duty WWII süresi 6 Temmuz 2020 tarihinde sona erecektir.

Battlefront 2 oyunu ise 2 Haziran 2020 Salı gününden itibaren indirilebilir olacaktır. Belirtilen oyun için ücretiz olarak indirmek için belirtilen son tarih ise 6 Temmuz 2020 olmaktadır. Geçtiğimiz Mayıs ayında ücretsiz olarak sunulan oyunları beğenmeyen PS Plus oyuncuları dijital ortamda imza kampanyası başlatmış bulunmaktadır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.