Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Paycell İPhone 11, Ekim Ayı Çekiliş Kampanyası


10.10.2020
411
Paycell İPhone 11, Ekim Ayı Çekiliş Kampanyası

Paycell İPhone 11, Ekim Ayı Çekiliş Kampanyası, Turkcell ve Paycell ortaklığı ile düzenlenmekte olan kampanyadan yalnızca Turkcell aboneleri faydalanabilmektedir. Turkcell mobil ödemenin kullanabildiği internet siteleri üzerinden alışveriş yapabilmek için Mobil Ödeme servisinizi açmanız gerekmektedir. Buna göre Mobil Ödeme servisini açmanız durumunda internet üzerinden yapmış olduğunuz alışverişleriniz Turkcell faturalarınıza yansımaktadır. Turkcell faturasız hat kullanıcısı iseniz yaptığınız alışverişleriniz hattınızda bulunan bakiyenizden düşülecektir. Mobil Ödeme servisini SMS yöntemi ile açmak için telefonunuzun kısa mesaj bölümüne AC yazarak 5522’ye SMS göndermeniz gerekmektedir. Mobil ödeme servisini Paycell, Dijital Operatör ya da BİP uygulaması üzerinden de yapabilirsiniz. Paycell İPhone 11, Ekim ayı çekiliş kampanyasına katılmak için 30 Ekim 2020 tarihine kadar App Store ya da Google Play’de Turkcell Mobil Ödeme ile istediğiniz tutarda harcama yapmanız yeterli olacaktır. Yapılacak olan çekiliş sonrasında ise verilecek olan hediye ürünler aşağıda yer almaktadır.

5 Adet; İPhone 11 Akıllı Telefon

Paycell İPhone 11 Çekilişine Katılım Koşulları

Paycell İPhone 11 Çekilişine Katılım Koşulları, Belirtilen kampanya için katılım tarihleri 16.09.2020 – 31.10.2020 arasında, Turkcell Faturalı ya da Faturasız aboneler için TL bakiyesi üzerinden ödeme yapabilmek için Turkcell Mobil Ödeme servisini açmak olacaktır. Mobil Ödeme servisini açmak için Paycell Uygulamasını kullanarak, telefonunuzun mesaj bölümüne AC yazarak 5522’ye ücretsiz SMS göndermenizle de Mobil Ödeme servisini açabilirsiniz. Belirtilen kampanya tarihleri arasında, Turkcell Mobil Ödeme yönteminin kullanarak, Google Play ve Apple Store’de bulunan her ücretli uygulama satın alınmasında, Turkcel bireysel hat sahiplerine 1 çekiliş hakkı verilecektir. Ayrıca Mobil Ödeme servisini açabileceğiniz bir diğer yöntem ise 532 çağrı merkezini ücretsiz arayarak, BİP ya da Dijital Operatör yardımı ile Mobil Ödeme servisini açabilirsiniz. Düzenlenen kampanya doğrultusunda kampanyaya katılım 5 çekiliş hakkı ile sınırlı olmaktadır.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Paycell İPhone 11 Çekilişi Kampanya Detayları

 • Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyası Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A. Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 08.09.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına Turkcell Bireysel Faturalı – Faturasız tüm aboneler katılım sağlayabilmektedir.
 • Paycell İPhone 11 Çekilişi Kampanyasına 16.09.2020 – 31.10.2020 tarihleri arasında geçerli olamktadır.
 • Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına, Paycell uygulamasından mobil ödemeyi açmak için uygulamaya giriş yaptıktan sonra Cüzdanım, Paycell hesabı altında yer alan Aktive Et butonuna tıklanmaktadır.
 • Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına, Turkcell Mobil Ödeme yönteminin kullanarak, Google Play ve Apple Store’de bulunan her ücretli uygulama satın alınmasında, Turkcel bireysel hat sahiplerine 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyasını, Dijital Operatör kullanarak mobil ödemeyi açmak için de Ana Sayfa, Hızlı İşlemler, Tüm İşlemler, Paycel Mobil Ödeme adımları takip edilerek gerçekleştirilmektedir.
 • Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına katılmak için Mobil Ödeme onayının ardından, SMS ile iletilen linke tıklanarak açılan form üzerinden istenilen bilgileri girmeniz gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım 5 çekiliş hakkı ile sınırlı olmaktadır.
 • Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyası çekilişinin ardından 5 kişi İPhone 11, 64 GB kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 7.999TL olmaktadır.
 • Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyası kapsamında düzenlenecek olan çekiliş 17.11.2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Çekiliş sonucunda; 5 kişi 7.999,00 TL değerinde İPhone 11, 64 GB cihaz kazanacaktır.
 • Kazanan talihliler 19.11.2020 tarihli Takvim Gazetesinde duyurulacaktır.
 • Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine verilmez.
 • Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır.

Cornetto Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Şen Piliç Doyfarm Çekiliş Kampanyası

Tespo Suzuki Vitara ve Samsung A 51 Hediye Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.