Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyası


20.09.2020
589
Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyası, Turkcell ve Paycell ortaklığı ile düzenlenmekte olan kampanyadan yalnızca Turkcell aboneleri faydalanabilmektedir. Turkcell mobil ödemenin kullanabildiği internet siteleri üzerinden alışveriş yapabilmek için Mobil Ödeme servisinizi açmanız gerekmektedir. Buna göre Mobil Ödeme servisini açmanız durumunda internet üzerinden yapmış olduğunuz alışverişleriniz Turkcell faturalarınıza yansımaktadır. Turkcell faturasız hat kullanıcısı iseniz yaptığınız alışverişleriniz hattınızda bulunan bakiyenizden düşülecektir. Mobil Ödeme servisini SMS yöntemi ile açmak için telefonunuzun kısa mesaj bölümüne AC yazarak 5522’ye SMS göndermeniz gerekmektedir. Mobil ödeme servisini Paycell, Dijital Operatör ya da BİP uygulaması üzerinden de yapabilirsiniz. Mobil Ödeme servisini açmış olmanız çekilişe katılmak için yeterli olmaktadır. Herhangi bir alışveriş şartı bulunmamaktadır.

Paycell İPhone 11 Çekilişine Katılım Koşulları

Paycell İPhone 11 Çekilişine Katılım Koşulları, Belirtilen kampanya için katılım tarihleri 02.07.2020 – 30.09.2020 arasında, Turkcell Faturalı ya da Faturasız aboneler için TL bakiyesi üzerinden ödeme yapabilmek için Turkcell Mobil Ödeme servisini açmak olacaktır. Mobil Ödeme servisini açmak için Paycell Uygulamasını kullanarak, telefonunuzun mesaj bölümüne AC yazarak 5522’ye ücretsiz SMS göndermenizle de Mobil Ödeme servisini açabilirsiniz. Ayrıca Mobil Ödeme servisini açabileceğiniz bir diğer yöntem ise 532 çağrı merkezini ücretsiz arayarak, BİP ya da Dijital Operatör yardımı ile Mobil Ödeme servisini açabilirsiniz. Yapacağınız bu işlemlerin ardından Mobil Ödeme servisi için cep telefonuna link gönderilen kişi için açılacak olan formda, Ad, Soyad, Telefon ve Adres bilgilerini giriş yapan Turkcell abonesi için 1 adet çekiliş katılım hakkı verilecektir. Düzenlenen kampanya doğrultusunda kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olmaktadır.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Paycell İPhone 11 Çekilişi Kampanya Detayları

 • Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına Turkcell Bireysel Faturalı – Faturasız tüm aboneler katılım sağlayabilmektedir.
 • Paycell İPhone 11 Çekilişi Kampanyasına 02.07.2020 saat: 00.01’den başlayarak, 30.09.2020 saat: 23,59’a kadar katılım sağlanabilmektedir.
 • Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına, Paycell uygulamasından mobil ödemeyi açmak için uygulamaya giriş yaptıktan sonra Cüzdanım, Paycell hesabı altında yer alan Aktive Et butonuna tıklanmaktadır.
 • Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına, BİP uygulamasını kullanarak Mobil Ödemeyi açmak için Daha Fazla, Ayarlar, Ödeme Ayarları, Mobil Ödeme Ayarları üzerinden açılabilmektedir.
 • Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyasını, Dijital Operatör kullanarak mobil ödemeyi açmak için de Ana Sayfa, Hızlı İşlemler, Tüm İşlemler, Paycel Mobil Ödeme adımları takip edilerek gerçekleştirilmektedir.
 • Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına katılmak için Mobil Ödeme onayının ardından, SMS ile iletilen linke tıklanarak açılan form üzerinden istenilen bilgileri girmeniz gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olmaktadır.
 • Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyası çekilişinin ardından 5 kişi İPhone 11 64 GB kazanacaktır.
 • Çekiliş 13.10.2020 tarihinde saat 10:00’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Atakent Mah. 221 Sok. Rota Office No: 3A D: 16 Küçükçekmece/İSTANBUL adresinde gerçekleştirilecektir.
 • Çekiliş sonucunda; 5 kişi 7.299,00 TL değerinde Iphone 11 64 GB cihaz kazanacaktır.
 • Kazanan talihliler 15.10.2020 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 30.10.2020 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 14.11.2020 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.

 Cornetto Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

2020 Magnun 2 Adet Posrche Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.