Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyası


28.03.2021
398
Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyası

Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş işlemine katılabilmek için 3 Mayıs 2021 tarihine kadar Türkiye Ankara ilimizde bulunan Parke Profil Mağazalarından tek seferde 2.000TL ve katları şeklinde alış veriş yapılması gerekmektedir. Parke Profil Volkswagen Transporter çekilişi kampanyasına katılmak için Ankara ilimizde bulunan Parke Profil Mağazalarından 2.000TL ve katlarında alış veriş yapılması yeterli olmaktadır. Gerçekleştirilen kampanyada belirtilen tarihler arasından yapılan alış verişlerin ardından da yapılacak olan çekilişte hediye olarak verilecek olan ürünler aşağıda belirtilmiş bulunmaktadır.

 • 1 Adet; Volkswagen Transporter City Van

Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Geçekleştirilen kampanya kapsamında, kampanyanın düzenlendiği tarihlerde Türkiye Ankara ilimizde bulunan Parke Profil Mağazalarından tek seferde 2.000TL ve katlarında alış veriş yapılması gerekmektedir. Kampanya kapsamında yapılan alış verişte Fatura üzerindeki tutarın her 2.000TL tutarı için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya tarihleri içerisinde alış veriş yapan müşterilerin fatura bilgileri yer alan, fatura no, e-fatura no, fatura no, fatura tarihi, e-fatura tarihi, ad soyad, unvan ve adres bilgileri ve telefon bilgileri üzerinden çekiliş hakkı verilecektir.

Akbatı AVM Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Parke Profil Volkswagen Transporter Çekilişi Kampanya Detayları

 • Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyası, Parke Profil Orman Ürünleri Ltd.Şti. adına Milli Piyango İdaresinin 20.11.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyası, 04.12.2020 – 03.05.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyasına katılmak için Türkiye Ankara ilimizde bulunan Parke Profil Mağazalarından tek seferde 2.000TL ve katları şeklinde alış veriş yapılması gerekmektedir.
 • Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyasında yapılan alış verişte Fatura üzerindeki tutarın her 2.000TL tutarı için 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyasında belirtilen tarihler içerisinde alış veriş yapan müşterilerin fatura bilgileri yer alan, fatura no, e-fatura no, fatura no, fatura tarihi, e-fatura tarihi, ad soyad, unvan ve adres bilgileri ve telefon bilgileri üzerinden çekiliş hakkı verilecektir.
 • Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyasında yapılacak çekiliş işlemi 07.05.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek ürünlerden 1 kişi Volkswagen Transporter City Van araç kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 274.500TL olmaktadır.
 • Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyasında yapılan çekilişte hediye kazanan talihliler 10.05.2021 tarihinde Posta Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan asil talihliler 25.05.2021 tarihine kadar, yedek talihliler ise 09.06.2021 tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
 • Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyasında ikramiye kazanan talihliler tarafından fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.
 • Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyasına katılan ve ad, soyad, fatura no, fatura tarihi gibi bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olan katılımcılar dahi çekilişe katılabileceklerdir.
 • Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekilişe katılan herkesin bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğunda olmaktadır.
 • Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi hediyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyasına kayılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Siirt Park AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Paycell Büyük Yılbaşı Çekiliş Kampanyası

Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyası

Teknosa İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyası

Migros Loreal Çekiliş Kampanyası

Kuzu Effect AVM İPhone Çekiliş Kampanyası

AvivaSA Akıllı Hareket Çekiliş Kampanyası

Migros Calve Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.