Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyası


09.01.2021
387
Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyası

Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişe katılmak isteyen herkes için 15 Şubat 2021 tarihine kadar Türkiye Ankara ilinde bulunana Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi AVM’de yer alan mağazalardan aynı gün içinde 150TL ve katlarında alış veriş yapmak yeterli olacaktır. Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyasına katılmak için 15 Şubat 2021 tarihine kadar Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde bulunan mağazalardan tek seferde 150TL ve katlarında alış veriş yapmak yeterli olmaktadır. Yapılacak olan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek olan ürün aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 1 Adet; Volkswagen T-Roc Araba

Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Gerçekleştirilen kampanya kapsamında belirtilen tarihler arasında Türkiye Ankara ilimizde bulunan Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi içinde yer alan mağazalardan aynı gün içerisinde 150TL ve katları şeklinde alış veriş yapmaları gereklidir. Panora AVM Volksswagen Çekiliş Kampanyası kapsamında AVM içerisinde yer alan Garanti Bankasından yapılan işlemler, bankamatiklere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ve hediye kartı ile yapılan alış verişler, mobil-sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, şans oyunları, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek, alışverişleri ve Kraff Diamond, Promise be Kaff, Armonie Pırlanta, Atasay, Rolex, Saat&Saat mağazalarından yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmamaktadır. Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanya süresince tek seferde 150TL alışveriş yapan herkese 1 çekiliş hakkı verilecektir. Yapılan alışveriş fiş, fatura ve e-faturaları ile birlikte danışma noktasına gelerek alışverişlerini onaylatan müşterilere üzerinde çekiliş katılım numarası, ad, soyad, ticari unvan, doğum tarihi, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

Maximum Karta Özel İnternet Alışverişine 300TL MaxiPuan Hediye Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Panora AVM Volkswagen Çekilişi Kampanya Detayları

 • Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyası, Panora İşletmecilik ve Ticaret A.Ş. adına Milli Piyango İdaresinin 09.11.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyası, 11.2020 – 15.02.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyası, Türkiye Ankara ilinde bulunana Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde yer alan mağazalardan aynı gün içerisinde 150TL ve katlarında alış verişlerde geçerli olmaktadır.
 • Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyası, Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyasına katılmak için 15 Şubat 2021 tarihine kadar Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde bulunan mağazalardan tek seferde 150TL ve katlarında alış veriş yapmak yeterli olmaktadır.
 • Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyası, Kampanya kapsamında Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezinde yer alan mağazalardan yapılan her 150TL alış verişe 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyası kapsamında AVM içerisinde yer alan Garanti Bankasından yapılan işlemler, bankamatiklere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ve hediye kartı ile yapılan alış verişler, mobil-sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, şans oyunları, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek, alışverişleri ve Kraff Diamond, Promise be Kaff, Armonie Pırlanta, Atasay, Rolex, Saat&Saat mağazalarından yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmamaktadır.
 • Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyasında yapılan alışveriş fiş, fatura ve e-faturaları ile birlikte danışma noktasına gelerek alışverişlerini onaylatan müşterilere üzerinde çekiliş katılım numarası, ad, soyad, ticari unvan, doğum tarihi, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.
 • Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işlemi 20.02.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından 1 kişi Volkswagen T-Roc Araba Kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 387.500TL olmaktadır.
 • Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 23.02.2021 tarihinde Akşam Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi almak için 0312 490 5250 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
 • Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp hediye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Turkcell / Oppo A12, 32 GB Tarifenize Ek – 250,20TL

Turkcell Vodafone Türk Telekom 24 Kasım 2020 Öğretmenler Günü Bedava İnternet Kampanyası

General Mobile GM 8 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Turkcell / Huawei P Smart 2021, 128 GB Tarifenize Ek – 314,99TL

Türk Telekom / Realme 6i, 128 GB Tarifenize Ek – 321TL

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek Ne Anlama Gelir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.