Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Orkide Marka Yağ Alana Opet’ten 20TL Değerinde Yakıt Puan Hediye Kampanyası


07.09.2020
426
Orkide Marka Yağ Alana Opet’ten 20TL Değerinde Yakıt Puan Hediye Kampanyası

Orkide Marka Yağ Alana Opet’ten 20TL Değerinde Yakıt Puan Hediye Kampanyası, Orkide marka yağ alan herkese Opet 20TL değerinde yakıt puan hediye ediyor. Orkide yağ markası tarafından sunulan Opet 20TL değerinde yakıt puan hediyesini sakın kaçırmayın. Orkide ve Opet iş birliği ile düzenlenen kampanya doğrultusunda anlaşmalı market ve mağazalardan alınan Orkide marka sıvı yağ, zeytin yağı ve margarin alımlarına Opet’ten 20TL değerinde Yakıt Puan hediye edilmektedir. 30 Eylül 2020 saat: 23.59’a kadar anlaşmalı market ve mağazalardan tek seferde 50TL değerinde Orkide Markalı sıvı yağ, zeytin yağı ve margarin alınarak kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. Belirtilen şekilde kampanyaya katılım sağlanması durumunda Opet yakıt istasyonlarında geçerli olacak 20TL değerinde yakıt puan kazanabilirsiniz.

Opet’ten 20TL Değerinde Yakıt Puan Nasıl Kazanabilirim?

Opet’ten 20TL Değerinde Yakıt Puan Nasıl Kazanabilirim? Opet akaryakıt istasyonlarında kullanabileceğiniz 20 TL değerinde yakıt puan kazanabilmek için belirtilen adımları uygulamanız gerekmektedir. Düzenlenen kampanya kapsamında Türkiye genelinde bulunan mağazalardan, tek seferde 50TL ve tek fiş üzerinde olacak şekilde Orkide marka sıvı yağ, zeytin yağı ve margarin ürünlerinin alınması ve başvuruda bulunulması gerekmektedir. Düzenlenen kampanya kapsamında tek seferde 50TL tutarında Orkide markalı ürün alışverişin ardından, kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulaması gerekmektedir. Çek Kazan uygulaması İOS ve Android tabanlı akıllı telefonlarda çalışmakta olan bir uygulama olmaktadır. Çek kazan uygulaması fiş üzerinden çeşitli kampanyalara katılma hakkı kazanmanızı sağlamaktadır. Kampanyaya katılmak için kullanıcı bilgilerinin doğru ve eksiksiz bir şekilde girilmesi gerekmektedir. Uygulama üzerinde güncel olmayan bilgileri ile kampanyaya katılım sağlanamaz. 50TL tutarında Orkide marka sıvı yağ, zeytin yağ ve margarin alışverişinin yer aldığı fişin sisteme yüklenmesi gerekmektedir. Sisteme yüklenen fişin katılım koşullarına uygunluk gösteren adaylara, kazanmış oldukları 20TL Opet yakıt puanları telefonlarında yüklü olan Opet Kartlarına gönderilecektir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Orkide Marka Yağ Alana 20TL Değerinde Opet Yakıt Puan Kampanya Şartları

 • Orkide Marka Yağ Alana 20TL Değerinde Opet Yakıt Puan Kampanyasına, 30 Eylül 2020 saat; 23.59’a kadar katılım sağlayabilirsiniz.
 • Orkide Marka Yağ Alana 20TL Değerinde Opet Yakıt Puan Kampanyasına katılım sağlamak için Türkiye genelinde yer alan süpermarketlerden yapılan alışverişler geçerli olacaktır.
 • Orkide Marka Yağ Alana 20TL Değerinde Opet Yakıt Puan Kampanyasına katılım sağlayabilmek için e-Ticaret sitelerinden yapılan alışverişler geçerli olmamaktadır.
 • Orkide Marka Yağ Alana 20TL Değerinde Opet Yakıt Puan Kampanyana katılım sağlayabilmek için online satışın dışında kalan mağazalardan yapılan alışverişler için marketlerin sadece süpermarket olması yeterli olmaktadır.
 • Orkide Marka Yağ Alana 20TL Değerinde Opet Yakıt Puan Kampanyasına katılım sağlamak için Orkide markalı ürünlerden tek seferde 50TL tutarında ürün alınması gerekmektedir. 18 litrelik teneke sıvı yağ, ya da zeytin yağı kampanya dışında tutulmaktadır.
 • Orkide Marka Yağ Alana 20TL Değerinde Opet Yakıt Puan Kampanyasına her fiş ile bir kez katılım yapılabilmektedir.
 • Orkide Marka Yağ Alana 20TL Değerinde Opet Yakıt Puan Kampanyasına katılımcıların katılımları tek seferlik olarak kısıtlanmış bulunmaktadır.
 • Orkide Marka Yağ Alana 20TL Değerinde Opet Yakıt Puan Kampanyasına katılım sağlanan fişin okunaklı olması yırtık, silik ya da eski tarihli olmamsı gerekmektedir.
 • Orkide Marka Yağ Alana 20TL Değerinde Opet Yakıt Puan Kampanyasına katılım için satın alınan Orkide markalı 50TL tutarındaki fişin 5 gün içerisinde kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir.
 • Orkide Marka Yağ Alana 20TL Değerinde Opet Yakıt Puan Kampanyası kapsamında sisteme yüklenen fişlerin uygun olması halinde 24 saat içerisinde hediyeler sisteme yüklenmektedir.
 • Orkide Marka Yağ Alana 20TL Değerinde Opet Yakıt Puan Kampanyasında kazanılan Opet yakıt puanları Opet yakıt istasyonlarında geçerli olmaktadır.
 • Orkide Marka Yağ Alana 20TL Değerinde Opet Yakıt Puan Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılım sağlayamazlar.

Sütaş Qumpara Çekiliş Kampanyası

Dimes İPhone XR Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.