Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Oppo Watch Türkiye Pazarında Satışa Çıktı!


11.09.2020
387
Oppo Watch Türkiye Pazarında Satışa Çıktı!

Oppo Watch Türkiye Pazarında Satışa Çıktı! Oppo tarafından merakla beklenen Oppo Watch akıllı saati farklı boyut ve seçenekleri ile Türkiye pazarında satışa sunulmuş bulunuyor. Oppo Watch farklı boyutlardaki ürünleri, farklı farklı e-ticaret sitelerinde satışa sunulmuş bulunmaktadır. Oppo kendisinin ilk akıllı saati olan Oppo Watch, Türkiye genelinde satışa başlamış bulunuyor. Oppo Watch 41mm ve 46mm olmak üzere iki farklı boyut olarak karşımıza çıkıyor.

Oppo Watch Türkiye pazarında dikkat çeken fiyatı ile kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Oppo Watch model saat, Apple Watch’a oldukça benzer olması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Oppo Watch oldukça uzun zaman kullanım süresi sağlaması ile de kendine hayran bırakıyor. Oppo Watch geçtiğimiz Mart ayı içerisinde tüketicilerin beğenisine sunulmuş ve Apple Watch’a olan benzerliği ile dikkatleri üzerinde toplamayı başarmış bir ürün olarak Türkiye pazarında satışa sunulmuş bulunuyor.

Yepyeni Oppo Watch Akıllı Saatin Özellikleri

Yepyeni Oppo Watch Akıllı Saatin Özellikleri, Geçtiğimiz Mart ayında tüketicilerin beğenisine sunulmuş ve Apple Watch’a olan benzerliği ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran bir tasarıma sahip olan Oppo Watch artık Türkiye’de de satışa sunulmuş bulunuyor. Oppo Watch iki farklı tasarımda 41mm ve 46 mm olarak tasarlanmış bulunuyor. Oppo Watch Google’a ait olan akıllı saatler için geliştirilen Wear OS işletim sistemini kullanmış bulunuyor. Bu doğrultuda Oppo Watch’ın 41mm olan modelinde 1.6 inç büyüklüğe sahip ekran bulunuyor. Ayrıca cihazın da 360*320 piksel ekran çözünürlüğü ile sunulmakta. Oppo Watch’ın 46mm olan modelinde ise 1.91 inç ekran bulunurken, 473*402 piksel çözünürlük ve ekran tasarımızın sağ ve sol taraflarında olmak üzere kavisli yapısı ile dikkat çekmeyi başarıyor. Oppo Watch model akıllı saatlerin her iki modelinde de 11.35mm kalınlığına sahip olmaktadırlar.

Oppo Watch 46mm tasarımı, 430 mAh bir bataryaya sahip iken, 41mm model Oppo Watch 300 mAh bataryaya sahip bulunuyor. Her iki Oppo Watch modelde standart kullanımda tek şarj ile 40 saat, güç tasarrufu modunda da 21 güne varan kullanım veriliyor. 75 dakika içerisinde tam şarj olan Oppo Watch model saatler 15 dakikalık şarj ile bir gün rahatlıkla kullanılabiliyor. Bu özellikleri ile Türkiye’de de satışa sunulan saatler Oppo Watch 41mm modeli 1.799TL’den satışa sunulurken, Oppo Watch 46 mm modeli de 2.299TL’den satışta bulunmaktadır.

Google Haritalar Uygulaması Korona Salgınını da Gösterecek!

Oppo Ace 2 Tüm Özellikleri ve Fiyatı

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.