Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Oppo Telefonlara ColorOS 7.2 Güncelleme Geliyor!


08.06.2020
395
Oppo Telefonlara ColorOS 7.2 Güncelleme Geliyor!

Oppo Telefonlara ColorOS 7.2 Güncelleme Geliyor! Oppo model cihazlar için kendilerine özgü ara yüzü olan ColorOS 7.2 için start verilmiş bulunuyor. Oppo model cihazlar için hazırlanan güncelleme işlemi için şu özellikler bulunmaktadır. Merkez üssü Çin olan teknoloji üreticisi Oppo, en son piyasaya Oppo Reno 3 ve Oppo Reno 3 Pro model cihazları sürmüş bulunuyor. Piyasaya sunduğu Oppo  Reno 3 ve Oppo Reno 3 Pro model cihazların hemen öncesinde ise Oppo Find X serisini Türkiye genelinde satışa sunmuş bulunmaktadır. Oppo Fin X2 model cihazlar Türkiye genelinde satışa çıkarılmış bulunmaktadır.

Oppo ColorOS 7.2 Güncelleme Neleri Kapsıyor?

Oppo ColorOS 7.2 Güncelleme Neleri Kapsıyor? Yukarıda bulunan tüm detayların ardından Oppo markası şimdi ise ColorOS 7.2 sürümü yayınlamak için hazırlanmakta. Güncelleme işlemi için dikkat çeken işlemlerden bir tanesi ise Moonlight Night View Video Algoritması olacaktır. Bu özellik ile birlikte gece çekilmiş ve karanlık görünen bir video % 74 oranına varan aydınlatma işleminin ardından, % 34 oranında netlik kazandırılarak daha kaliteli videolar çekilmesi için imkan tanıyacaktır.

Soloop Video Editörü de Oppo ColorOS 7.2 güncelleme içeriğinin bir diğer özelliği olacaktır. Videolarınız artık bir sinema özelliği taşıyacak. Öyle ki gelecek olan güncelleme Oppo ColorOS 7.2 videolarınızın bir sinema filmi özelliği taşıması için filtreler ile taranarak sizlere müzikler önermesine yardımcı bir özellik içerecektir. Ayrıca bütün bu özelliklere rağmen süper güç tasarruf modu cihazın bataryasının daha verimli kullanılmasını sağlayacak. Yapılan testler neticesinde Oppo cihazda % 5 şarj ile Süper Güç Tasarrufu Modu’nda WeChat’ın 90 dakikaya kadar kullanılabilirliğini sağlıyor.

 Oppo Reno 4 ve Oppo Reno 4 Pro Tanıtımı Gerçekleştirildi!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.