Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Oppo Reno 4 ve Oppo Reno 4 Pro Tanıtımı Gerçekleştirildi!


07.06.2020
405
Oppo Reno 4 ve Oppo Reno 4 Pro Tanıtımı Gerçekleştirildi!

Oppo Reno 4 ve Oppo Reno 4 Pro Tanıtımı Gerçekleştirildi! Oppo yepyeni modelleri olan Oppo Reno 4 ve Oppo Reno 4 Pro cihazlarının tanıtımını beklendiğinden daha iyi bir şekilde gerçekleştirmiş bulunuyor. Oppo Reno 4 ve Oppo Reno 4 Pro model cihazlar yüksek ekran kasa yüzdesi ve kameralarının kalitesi ile tüm dikkatleri üzerinde çekmeyi başardı.

Oppo markasının Reno 4 serisi oldukça çok konuşulanlar arasında yer almaktaydı. Oppo Reno 4 ve Oppo Renu 4 Pro model cihazlar bu kadar çok konuşulanlar arasında yer almasının nedenlerinden bir tanesi de gerçekleştirilen sızıntılar ve Oppo tarafından yayınlanan cihazların videoları olmaktadır. Bu konuşmaların ardından merakla beklenen cihazların tanıtımı neredeyse hemen gerçekleştirilmiş bulunuyor. Oppo yaptığı duyurunun ardından Oppo Reno 4 ve Oppo Reno 4 Pro model cihazlarını görücüye çıkartmış bulunuyor.

Oppo Reno 4 Model Cihazın Özellikleri Nelerdir?

Oppo Reno 4 Model Cihazın Özellikleri Nelerdir? Oppo Reno 4 model cihazın en belirgin özelliği 6,4 inç büyüklüğe sahip, Full HD+ çözünürlüğünde AMOLED bir ekranı bulunmaktadır. % 90.7 ekran kasa oranıyla birlikte gelen Oppo Reno 4, bu ekranında biri 32 MP diğeri ise 2 MP çözünürlüğünde olmak üzere çift yön kamerası bulunmaktadır. Cihazın kalbinde ise Snapdragon 765G işlemciye sahip ve 8GB RAM, 128 GB – 256 GB dahili depolama alanı kendine yer edinmektedir.

Oppo Reno 4 model cihazın kamera kalitesi dikkat çeken diğer bir ayrıntı olmaktadır. Telefonun arkasında 48 MP ana kamera + 8 MP ultra geniş açılı kamera + 2 MP B&W kameralara sahiptir. Belirtilen kameralar Oppo Reno 4 model cihaz ile oldukça başarılı fotoğraf ve videolar çekmeyi mümkün hale getirmektedir. Oppo Reno 4 tüm gücünü 65W hızlı şarj destekli 4.000 mAH değerinde olan bataryasından almaktadır. Oppo Reno 4 model cihazın fiyatları şu şekilde olmaktadır.

  • 8GB RAM + 128 GB Dahili Hafıza; 422 Dolar,
  • 8GB RAM + 256 GB Dahili Hafıza; 464 Dolar,

Oppo Reno 4 Pro Model Cihazın Özellikleri Nelerdir?

Oppo Reno 4 Pro Model Cihazın Özellikleri Nelerdir? Oppo Reno 4 Pro model cihaz, Oppo Reno 4 modelden daha üstün performans sergilemektedir. Özellikle de Pro takıntısının hakkını vermektedir. Oppo Reno 4 Pro model cihaz da 6,5 inç büyüklüğe sahip Full HD+ çözünürlüğünde bir ekranı bulunmaktadır. Oppo Reno 4 Pro bu ekranı sayesinde cihazın kasa oranı % 93,4’e çıkıyor. Diğer yandan cihaz 90 Hz ekran yenileme hızına sahip olmaktadır. İşlemci tarafında Oppo Reno 4 ile aynı platformu paylaşmakta olan Reno 4 Pro, 12GB RAM seçeneği ile Reno 4 modelinden ayrışmaktadır. Cihazın 128 GB / 256 GB dahili depolama alan seçeneği Oppo Reno 4 Pro model cihazda da aynı seçeneği sunmaktadır.

Oppo Reno 4 Pro model cihazın 48 MP ana kamera seçeneği Reno 4 modelinde de kullanılmaktadır. Fakat bu kamera optik imaj sabitleme desteği sunmaktadır. Bu ana kameranın yanında 12 MP ultra geniş açılı kamera + 13 MP telefoto kamerası bulunmaktadır. Oppo Reno 4 Pro model cihazda ön kamera olarak 32 MP olarak tek bir ön kamera yer almaktadır. Reno 4 Pro model cihaz gücünü 65W hızlı şarj destekli 4.020 mAH değerinde pilinden almaktadır. Oppo Reno 4 Pro model cihazın fiyatları şu şekilde olmaktadır.

  • 8GB RAM + 128 GB Dahili Hafıza; 536 Dolar,
  • 12GB RAM + 256 GB Dahili Hafıza; 607 Dolar,

Elektronik Serbest Meslek Makbuzu Artık Zorunlu!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.