Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Oppo Reno 4 Pro Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


21.10.2020
382
Oppo Reno 4 Pro Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Oppo Reno 4 Pro Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Akıllı cihazların en önemli özellikleri her marka telefon bazında oldukça aranan özellikler arasında yerini korumaya ve aranmaya devam ediyor. Akıllı cihazlarda ekran görüntüsünü alma işlemleri ilk olarak tek yöntem bulunurken markalar her geçen gün kendilerini geliştirmeye devam etmiş ve ekran görüntüsü alma yöntemlerini çoğaltmayı başarmış bulunmaktadırlar. Ekran görüntüsünü alma özelliği her geçen gün telefonlar için aranılan özellik listesinde üst sıralarda yer almaya başlamış bulunuyor. Ekran görüntüsü alma işleminin en çok kullanıldığı markalar arasında tabi ki Oppo Reno 4 Pro model ve marka cihazlarda da kullanılmaktadır.

Oppo Reno 4 Pro marka ve model cihazlarda ekran görüntüsünü alma işlemi kendini geliştiren markalar arasında birden fazla yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Diğer akıllı telefonlarda olduğu gibi Oppo markasında da aranılan özellikler arasında ekran görüntüsünü alabilme seçenekleri bulunmaktadır. Oppo marka cihazlarda en çok aranan özelliklerinden birisi ise oldukça kaliteli fotoğraflar çekmesi olmaktadır. Oppo markası akıllı cihazlarda fotoğraf kalitesi ile diğer cihazlardan ayrılmayı başarmış durumda olmaktadır. Oppo Reno 4 Pro model cihazlarda ekran görüntüsü alma işleminin nasıl gerçekleştiğini yazımızda derlemiş bulunmaktayız.

Oppo Reno 4 Pro Ekran Görüntüsü Alma İşleminin İlk Yöntemi

Oppo Reno 4 Pro Ekran Görüntüsü Alma İşleminin İlk Yöntemi, Oppo Reno 4 Pro model cihazın ekran görüntüsünü alma işlemini ilk yöntemi tuşlar yöntemi ile olmaktadır. Ekran görüntüsünü almak istediğiniz sayfayı açın ve cihazınızın ses kısma ve güç düğmelerine aynı anda birkaç saniye basılı tutmanız sonucunda gelen denklaşör sesi ekran görüntüsünü başarılı bir şekilde aldığınızı belirtmektedir. Aldığınız ekran görüntüsünü cihazınızın Galerisinden ulaşabilirsiniz.

Huawei P9 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Oppo Reno 4 Pro Ekran Görüntüsünü Alma İşleminin İkinci Yöntemi

Oppo Reno 4 Pro Model Cihazda Ekran Görüntüsünü Alma İşleminin İkinci Yöntemi, Oppo Reno 4 Pro model cihazın ekran görüntüsünü alma işlemlerden bir diğeri olan ikinci yöntemi ise Açılır Menü olmaktadır. Ekran görüntüsünü almak istediğiniz sayfayı açın sayfa üzerinden üst menüyü aşağıya doğru kaydırın. Gelen bildirim menüsünden Ekran Görüntüsü – Screenshot seçeneğine tıklayın. Aldığınız ekran görüntüsüne cihazınızın Galerisinden ulaşabilirsiniz.

Oppo Reno 4 Pro Ekran Görüntüsü Alma İşleminin Üçüncü Yöntemi

Oppo Reno 4 Pro Ekran Görüntüsü Alma İşleminin Üçüncü Yöntemi, Oppo Reno 4 Pro model cihazlarda ekran görüntüsü alma işleminin bir diğer seçeneği ise 3 parmak kaydırma yöntemi olmaktadır. Ekran görüntüsünü almak istediğiniz sayfaya gidin ve üç parmağınızla birlikte yukarıdan aşağıya hızlı bir biçimde kaydırıyorsunuz. Bu işlemin ardından ekran görüntüsü alınmış olmaktadır. Aldığınız ekran görüntüsüne cihazınızın Galerisinden ulaşabilirsiniz.

General Mobile Discovery’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Casper Via X20 Premium Cihazlarda Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.