Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Oppo Reno 3 Pro Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


03.06.2020
442
Oppo Reno 3 Pro Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Oppo Reno 3 Pro Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, akıllı cihazlar ve en çok kullanılan özelikleri arasında bulunan ekran görüntüsünü alma işlemi seçenekleriyle de aranmaktadırlar. Öyle ki akıllı cihaz sahibi olan herkesin ekran görüntüsü alma işlemi en çok kullandığı özelliklerden olmaktadır. Piyasalarda bulunan akıllı cihazlarda ekran görüntüsü alma işlemlerini her geçen gün arttırabilme çabaları ve çalışmaları son hızla devam etmektedir. Yapılan çalışmalar sonuç vermiş ve ekran görüntüsü alma işlem adedi neredeyse bir elin parmakları sayısına ulaşmayı başarmış bulunmaktadır.  Oppo Reno 3 Pro model cihaz belirtilen ekran görüntüsü alma işleminin en çok kullanılan cihazları arasında yer almaktadır.

Oppo Reno 3 Pro model cihazlar ekran görüntüsü kalitesi ile de tercih edilen cihazlar arasında yer almayı çoktan başarmış durumdadır. Bu kalitesini yapılan çalışmalara da yansıtmış ve ekran görüntüsü alma işlemini birden fazla yönteme taşımış bulunmaktadır. Oppo marka cihazlarda en çok tutulan özelliklerinden birisi ise oldukça kaliteli fotoğraflar çekmesi olmaktadır. Oppo markası akıllı cihazlarda fotoğraf kalitesi ile diğer cihazlardan ayrılmayı başarmış durumda olmaktadır. Oppo Reno 3 Pro model cihazlarda ekran görüntüsü alma işleminin nasıl gerçekleştiğini yazımızda derlemiş bulunmaktayız.

Oppo Reno 3 Pro Ekran Görüntüsü Alma İşlemi 1. Yöntem

Oppo Reno 3 Pro Ekran Görüntüsü Alma İşlemi 1. Yöntem, Oppo Reno 3 Pro model cihazlarda ekran görüntüsü alma işlemini ilki 3 parmak kaydırma yöntemi olmaktadır. Ekran görüntüsünü almak istediğiniz sayfaya gidin ve üç parmağınızla birlikte yukarıdan aşağıya hızlı bir biçimde kaydırıyorsunuz. Bu işlemin ardından ekran görüntüsü alınmış olmaktadır. Aldığınız ekran görüntüsüne cihazınızın Galerisinden ulaşabilirsiniz.

Oppo Reno 3 Pro Ekran Görüntüsü Alma İşlemi 2. Yöntem

Oppo Reno 3 Pro Ekran Görüntüsü Alma İşlemi 2. Yöntem, Oppo Reno 3 Pro model cihazın ekran görüntüsünü alma işlemini ikinci yöntemi ise tuşlar yöntemi ile olmaktadır. Ekran görüntüsünü almak istediğiniz sayfayı açın ve cihazınızın ses kısma ve güç düğmelerine aynı anda birkaç saniye basılı tutmanız sonucunda gelen denklaşör sesi ekran görüntüsünü başarılı bir şekilde aldığınızı belirtmektedir. Aldığınız ekran görüntüsünü cihazınızın Galerisinden ulaşabilirsiniz.

Oppo Reno 3 Pro Ekran Görüntüsünü Alma İşlemi 3. Yöntem

Oppo Reno 3 Pro Ekran Görüntüsünü Alma İşlemi 3. Yöntem, Oppo Reno 3 Pro model cihazın ekran görüntüsünü alma işlemlerden bir diğeri olan üçüncü yöntemi ise Açılır Menü olmaktadır. Ekran görüntüsünü almak istediğiniz sayfayı açın sayfa üzerinden üst menüyü aşağıya doğru kaydırın. Gelen bildirim menüsünden Ekran Görüntüsü – Screenshot seçeneğine tıklayın. Aldığınız ekran görüntüsüne cihazınızın Galerisinden ulaşabilirsiniz.

Oppo Reno 3 Pro Ekran Görüntüsü Alma İşlemi 4. Yöntem

Oppo Reno 3 Pro Ekran Görüntüsü Alma İşlemi 4. Yöntem, Oppo Reno 3 Pro model cihazın bir diğer ekran görüntüsü alma işlemi ve son seçeneği de Google Asistan olmaktadır. Oppo Reno 3 pro model cihazınızda yer alan Google Asistan ile ekran görüntüsünü al dediğinizde işlem otomatik olarak gerçekleştirilecektir. Alınan ekran görüntüsüne cihazınızın Galeri bölümünden ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Mi 4, Xiaomi Mi 5 Model Cihazlar İçin Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

İphone 6s Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.